Pražské bajkové vyjížďky - léto 2015

215 nepřečtených
  • McBlacky

    Kdyby se náhodou někdo probral z letargie a chtěl někam vyrazit :)

    0 0
    • McBlacky  

      abych šel příkladem

      sobota 4.7. v 10:00 pod Barandákem u vody na bránické straně

      Trasa někam na Sázavu. Asi bych to viděl na Zahořanský brody po cestě, uvidíme podle nálady. Oběd jasnej, zastávky na pivo taky. Nic vyhrocenýho v tomhle vedru

      0 0
    • Smepet  

      Tak bych chtel podekovat za hezky vylet. Mno bylo vedro, v podoli to ve finale skoncilo na 9 kusech a doma v jesenici to hodilo peknych 125 km ale uz jsem byl jak motyka :-) nicmene blacky mas jednicku z orientace a navigace z okoli sazavy ! Skoda kazdemu kdo se nepridal …

      0 0
    • outloň  

      Přemýšlím, že bych se zítra v tom vedru na pohodu projel, ale rád bych to spojil s vodou a koupáním.. Ideálně jih či západ od Prahy, máte nějaké nápady?

      0 0
    • cabbage  

      V sobotu má být docela slušně, takže bych dal flákací vyjížďku směr Brdy, je mi vesměs jedno jestli trefíme do Haloun nebo do Kytína a zařadil bych přestávku na borůvky.

      V 10:00 v Braníku u baranďáku u dětského hřiště. Tempo velice flákací.

      0 0
    • cwrcekk  

      Kdyby měl někdo zájem, zítra se jedem lehce projet na Točnou. Zraz v 17:00 u nádraží Braník. Nic nehrotíme. Tempo bába s nůší :)

      0 0
    • McBlacky  

      neděle 2.8.

      sraz: 9:00 pod Barandákem na bránický – dole u vody

      cíl Plešivec, tzn 110–130km podle trasy.

      Zbraslav-Cukrák-Řitka-Řevničák-Kuchyňka-Komorsko-Běštín-Jince (oběd)-Plešivec-Velká Baba a pak se uvidí jestli spodem nebo vrchem do Haloun-Řevnice-podle vody do Prahy

      kdo mi nedá vědět na toho nečekáme

      0 0
      • McBlacky  

        Hodím to up, ale moc tomu nedávám. Je vidět, že se už přestalo jezdit a jen se honí ego na BF u klávesnice.

        Přesto kdyby něco chtěl vyrazit na poctivou a lety prověřenou oldschool trasu plnou super singlů a sjezdů, rádi ho uvidíme.

        0 0
        • oddie  

          Já bych mohl jet leda s Chariotem :) pro mě špatné načasování, jinak bych si tu trasu dal s chutí.

          0 0
          • McBlacky  

            to bys ho hodně prověřil :)

            0 0
            • oddie  

              No stejně to nejde, potřebuju, aby se dítko přes den hejbalo a ne se celej den válelo ve vleku… O tom, že bych to nedal fyzicky ani nemluvě.

              0 0
              • McBlacky  

                no jasný to byl spíš vtip. na dost místech by to ani nešlo.

                zamáčknu slzy vzpomínek na doby kdy jsme tam jezdili v 6–10 a uděláme si nejspíš jen komorní rande ve dvou se ženou. O tom, že se to jezdilo i v zimě na poprašku sněhu ani nemluvím – teda tenkrát jsem tam já osobně nedojel protože mi po cestě rupnul rám :)

                0 0
        • allrose  

          ty … zkrať to na 50–70 a rád se projedu,tvůj nájezd 110–130 je z říše snů(mých a ještě v polabí)

          0 0
          • oddie  

            Zpátky máš únikovku na vlak, zkrátit si to tak můžeš sám kde chceš.

            0 0
            • allrose  

              to mi zase nedá…pak chcípnu sám někde v lese vysílením a moji mrtvolu nikdo ani nezahrabe,jen nad mrtvolou se bude vznášet duch hypotéky :-)

              0 0
        • Bumerangista  

          Zdar, vyjížďka je to super. Kecy, že je to dlouhé apod jsou úplně mimo, je to pohoda, když se to dá na celý den. Jen to víš, dvě děti a času málo, tak celou neděli mám pro sebe jen náhodně. Pokud by to vyšlo, dám vědět, ale spíš ne.

          0 0
        • Smazaný účet  

          čas a chuť mám, ale na mě je to moc, letos mám asi 1050 km a to víceméně na silnici

          asi bych zvládnul něco do stovky…decentním tempem :-)

          0 0
        • Reggie  

          njn, proto jezdím s východní sekcí. Ale ne tohle se chystám :-)

          0 0
        • jakub_kencl  

          Prdlajs u klávesnice ;-) Zní to lákavě i bych se připojil někde u Řevnic (i když vím, že bych dlouho neuvisel), ale jedu v sobotu Krakonoše, takže v neděli neslezu ani schody do garáže a navíc máme odpoledne doma oslavu … budu Vás monitorovat při nočním návratu od Paviána ze zahrady :-D Kdo ví a zná, může se stavit na panáka (platí pro jezdce z vyjížďky) :-D

          0 0
        • crom  

          tenhle vylet vam teda zavidim,ja svami muzu vyrazit tak v zime do Haloun

          0 0
      • meris  

        Což lákavý to je. A jestli se to dá někde po cestě zkrátit, tak o tom začínám přemýšlet. Uvidím, jak se na kole zničím v sobotu.

        0 0
        • McBlacky  

          tak bud v Jincích vlak, nebo kdykoli po cestě sjet z hřebene dolů Řevnice, Hostomice na druhý straně Dobříš, Mníšek.

          0 0
          • Macháně  

            Hostomice :D , spatna vzpominka, tam behaj po nadrazi slepice a intervaly to tam ma jak dostavnik, navic musis prestoupit v Letech tusim.

            0 0
            • McBlacky  

              :) z nejhoršího je to 10km z kopečka a rovina do Zdic. Dáš si 2–3 Fabiány v místním nově otevřeném pivovaru a nebude problém. Nebo v Jincích při čekání na vlak pár místních Vilémů čtrnáctek :)

              řešení jsou ne, že ne…

              0 0
      • Macháně  

        Ja bych s kamosem jel. Radi objevime jiz objevene tereny. Distance by mela byt v poho, tompo se uvidi a teren snad moje HT zvladne.

        0 0
        • McBlacky  

          Super. Tempo jezdíme na výletě zevlácký, kdo má potřebu vyhrotit počká nahoře nebo dole, podle toho který směr ho láká narychlovat. Od šrotu jsou závody ;)

          0 0
          • l-e-t-o  

            i když jedeš zevláka, tak stejně jsem byl vždy na chvostě a hráli jste hru „smrt poslednímu“ ;)

            0 0
      • madik  

        To zní dobře! Rád bych se přidal, natrénováno snad mám na ty galeje v kopcích :)

        0 0
      • allrose  

        tak já jedu,pokud mě přiberete v 9.30 u mostu zbraslav?

        0 0
      • allrose  

        zbraslav končí,sry,zažívání protestuje proti výletu..čau jindy

        0 0
      • madik  

        Uspesne jste me setrasli :). Jsem byl jeste polomrtvej, kdyz se po vyjedu kopce vyrazilo a nohy mi vubec nejeli. Asi dve zatacky jsem Vas videl a pak uz jen tipoval, kam se asi jelo :)

        No ale nakonec jsem asi rad, bych se stejne asi musel oddelit driv nebo pozdejc. Mel jsem slabsi den a nohy proste nejeli.

        0 0
      • madik  

        sry za double post, predesly uz nejde upravit

        Tak jste me uspesne setrasli :) . Pote co se vyrazilo po vyjezdu kopce, tak jsem byl jeste polomrtvej a nohy jsem mel jeste mrtve. Asi dve zatacky jsem Vas videl a pak uz jen tipoval kam se asi pokracovalo :)

        No ale nakonec jsem rad, asi bych se stejne musel oddelit drive nebo pozdeji, na toho zevlaka jsem dneska nejak nemel :).

        Pak jsem pokracoval na Karlstejn a zpet do Prahy. Krasnych 96Km, takze docela spokojenost :)

        Tak zase nekdy

        Ales

        0 0
    • Macháně  

      Co nam zbejva? :)

      0 0
      • rasken  

        hm banda na prd kdyz nepockaj na kopci :))

        0 0
        • madik  

          Ono se cekalo to je vpoho, jen jsem potreboval spis tak 10 min abych se zotavil :)

          0 0
          • rasken  

            jasny:)) ja vim McBlacky jezdi trosku svizneji

            0 0
            • oddie  

              Píšu si, s těmadle nejezdit, ujíždějí :)

              0 0
              • Macháně  

                Dik za super vylet! Trasa luxusni 100%MTB, navigace bezchybna, pocasi idealni, najeto slibovanejch 130km nastoupano 1740m, tempo zevlacky z osmi kusu odpadli jen dva :) proste super den na kole.

                0 0
            • McBlacky  

              Pockej co napisou ostatni. Myslim ale ze nazor v cili byl, ze to byla pohoda. Nakonec pro me 128, nastoupano malo 1700 ale singliku korenu a sutru mraky. Obdiv riderum na ht. Obidek Jince, vecere Halouny…

              0 0
              • Radez  

                Sím, nemáš z toho někde na netu nahrátej záznam? Případně kdybys měl gpx, pošleš? :-)

                0 0
        • Lenka.05  

          Čeká se stylem – vidím posledního, jedem! :)

          0 0
          • l-e-t-o  

            přesně jak jsem psal výše :D proto jsem dneska nejel a spal do půl jedenácté ;)

            0 0
          • McBlacky  

            vůbec. čekalo se normálně a byly i pauzy.

            To, že jsme na začátku ztratili Madika bylo moje rozhodnutí – částečně zaviněné i tím, že se neznáme a nevím jak jezdí.

            Když po 40 minutách jízdy v prvním výraznějším kopečku má někdo velké problémy, tak jsem usoudil, že není připraven na trasu která byla v plánu a obsahovala více podobných delších i prudších stoupání. Kompaktním tempem – kdy se čekalo prakticky jen na Plešivci, zbytek byl do minuty dvou i na kopcích na více km, jsme to objeli tak, že v Praze jsme se rozdělili kolem osmé. Druhá ztráta nebyl z důvodů tempa, ale týpek jel navštívit do Hostomic rodinu, pak si to dal po ose do Prahy solo.

            záznam na uschovne" zde":http://www.uschovna.cz/…N9JRVHFM-HGE

            je tam výpadek na kousku sjezdu z Komorska, ale to je fuk tam nejde bloudit, pak výpadek ve výjezdu na Plešivec ale to myslím taky je jasný jak to tam vede.

            Pro následovníky – trasa až na Řevničák je o ničem, to bylo použito k přesunu.

            0 0
            • Reggie  

              musím se zastat Blackyho a potvrdit jeho slova. Pokud se někdo přihlásí na 100+ km obtížnou vyjížďku a po 20km na asvaltu průměrem 20 a prvním lehkém terénním stoupání potřebuje 10min na regeneraci, může být rád, že odpadl. Fakt by pro něho bylo horší, kdyby jsme ho dotáhli někam 50km za Prahu a co pak?

              Jinak samo nic proti Madikovi nemám, někdy to nevyjde, takových pekel si asi většina z nás už prožila dost.

              0 0
              • 01carbon  

                prohledl jsem log – k Zbraslavskému mostu 28–30km/h, tam jste vylezli brdek a potom zase 28–29km/h. Holt každý máme parametry „vyjížďky“ někde jinde :-))

                0 0
                • Smazaný účet  

                  a to ještě nejeli rychle…

                  :-)

                  0 0
                • Reggie  

                  óóps, tak to se mi fakt nezdálo (asi jsem v top formě :-), no ale je to daleko a je třeba se přiblížit.

                  Jinak za mě osobně je Plešivec jedna z nejnáročnějších vyjížděk.

                  0 0
                  • 01carbon  

                    V Jincích před Plešivcem kachnu se šesti a dva kousky a potom se kachně chtělo lítat :-)

                    0 0
                • Bumerangista  

                  Jestli 28, tak je to zevl jako sviňa. Jestli 30, tak záleží, kdo tahá, ale v háku je to také zevl jako sviňa. Ten den ráno vítr ze západ-severu 10km/h. Takže proťák určitě ne.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    tahalo se až cestou zpátky a střídali jsme se – teda když tam zrovna nejela vysmátá Šárka. Cestou tam ještě byla síla a každej více méně za svý, lehký kecací dvojičky. Vítr jsem nějak neregistroval ale nic výraznýho

                    0 0
                  • karliner  

                    Proto místo takovýho zevláctví jezdím na žiletce. Tam to je dřina :-)

                    0 0
                • McBlacky  

                  tak já psal, že začátek byl rychlý přesun, stačí se taky podívat kudy to vede, jaký je povrch, sklon atd.

                  Celkový průměr kolem 17km/h je už něco jiného – pokud se vezme v úvahu, že začátek na ZB a konec z Řevnic je 10+25km po rovině po asfaltu a taky, že z Jeleních Palouků to byla do Haloun vrstevnicová šotka, což oboje jsou dlouhý úseky, kde se dá jet 28–30 v klidu.

                  Nebo jinak, ujeli to lidi co měli najeto od začátku roku 1–2 tisíce a zároveň za švih vykouřili skoro celou krabku (to píšu spíš obdivně, chtělo to celkem se hryznout počítám). Určitě to pro ně bylo o dost hustší než pro mě, Šárku a Jirku co jezdíme víc, ale než hledat výmluvu, prostě se sebrali a jeli s náma blbnout do lesa ;)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    kromě blbý kondice, bereš HT s pevnou vidlí jako výmluvu? jinýho bika už nemám… :-)

                    0 0
                  • 01carbon  

                    jojo – koukal jsem se kudy a jak jste jeli (mam konto na movescount-u) Záleží jak to kdo má – jestliže bych měl normální parametry celodenní vyjížďky 70km 500m up tak by mě ani ve snu nenapadlo se přidat. Jsem v ne jel se synem, který má 2 měsíce nový křížový vaz na traily nad Černošice a po 45km jsem byli doma neb ho to tahalo a tak mě to unavilo, že jsem po obědě 3hod spal :-) Takže já měl „vyjížďku“ 45km 700m up a 3hod šlofík

                    0 0
                    • McBlacky  

                      tam nemám záznam ze soboty, protože na závody nevozím suunto.

                      V sobotu avg TF 168 – závodní režim ´plná palba na dvě hodiny´

                      Včera avg TF 106.

                      Hodnoty teda s autostopem, takže jen jízda ale po pauzách to jasně bylo dole.

                      0 0
                      • 01carbon  

                        avg 168 – bych měl vypnutej obraz i zvuk :-) – max 175. o tom že bych do druhého dne nezregeneroval o tom žádná

                        0 0
                        • McBlacky  

                          já max 183 ;) taky mi občas přišlo, že jedu v modu full-auto suffering

                          0 0
                • Macháně  

                  Ja si nemam na co stezovat. Ba prave naopak. Klobouk dolu pred Blackym, Sarkou a Jirkou ze na nas cekali na kazdym kopecku, misto toho aby si jeli svoji pohodicku tak se tahali s nejakejma „zevlakama“! Kdyz k tomu pripocitam ze nas odtah rychlik Blackyšárka na asfaltovejch rovinkach tak nezbyva nez jeste jdnou podekovat za pohodovou vyjizdku.

                  0 0
            • meris  

              Jsem rád, že jsem nakonec nejel. V sobotu se potvrdilo, že moje fyzička potřebuje ještě vylepši.

              0 0
            • karliner  

              Západní sekce je krutá ale fair :-)

              0 0
              • Reggie  

                Východní sekce je ještě krutější. Tam ti ani neujedou abys mohl v klidu umřít, ale táhnou tě sebou až do úplné smrti. :-)

                0 0
              • oddie  

                Prostě zaškatulkováno, ujíždějí :)

                0 0
                • McBlacky  

                  vždy je třeba mít po ruce šikovnou výmluvu ;)

                  0 0
                  • oddie  

                    No mrzelo mě, že nemůžu jet, ale asi bych taky odpad. Nebo bych spíš dal tu první půlku a po obídku vytuhl a vypadl na vlak… To je fuk, doufám, že se ta trasa bude někdy opakovat.

                    0 0
                    • McBlacky  

                      určitě, dá se i dost modifikovat, většinou teda směrem k vyššímu převýšení a delší vzdálenosti. Místo jízdy po hřebeni občas poslat hezký sjezd a zase se sápat nahoru. Někdy by to bylo i míň náročný než rubat ty rovinky po kořenech a šutrech, kde si neorazíš ani vteřinu.

                      0 0
                      • oddie  

                        Tenhle víkend bych se rád někam vykopal, příští víkend jsem pryč a ten další potom je Slídil, na kterého musím ještě sehnat parťáka.

                        0 0
                        • McBlacky  

                          Slidil me mrzi, zase to nevyjde. Jedeme na chalupu s kamosema, trochu jezdit a jodne slavit moje narozky :)

                          0 0
                          • oddie  

                            No jak posunuli termín, to je dost čára přes rozpočet, ale to místo za to stojí.

                            0 0
                        • oddie  

                          Že teda tak votravuju, bude o víkendu něco? Potřeboval bych trochu s předstihem naplánovat rozdělení dětí a dnů :)

                          0 0
                          • McBlacky  

                            v sobotu v 7:30 start z Božího Daru – cíl zlatý Stoneman

                            neděle něco lehce na vyjetí nohou a kocoviny tamtéž ovšem výrazně pozdější start

                            0 0
                            • oddie  

                              OK, beru, že není, udělám si sólo…

                              0 0
                            • Smazaný účet  

                              v neděli běžím ten maraton v Českém Ráji

                              btw mám jedno místo v autě za podíl na benzínu

                              nebo tři místa, ale ti dva musí být HODNĚ hubení :-)

                              0 0
                            • 01carbon  

                              Jsem v chomutove na kamencaku a cekam az propusti synova kamarada z nemocnice

                              Ve stredu v bezrucaku 3zuby 8 stehu v hornim rtu a dneska si vzpomnel ze prepinal tacho kupodivu mu prilba nepomohla :-(

                              Nahore neni tak vedro byl jsm na klinovci v utery

                              Sajze vrci mi nad hlavou vrtulnik

                              0 0
            • in2ition  

              sím reupload? bych se rád kouknul, kudy… :-)

              0 0
              • McBlacky  

                tady

                0 0
                • Bumerangista  

                  Dívám na sjezd do Čenkova. Je to lepší než klasika do Jinců nad tratí?

                  0 0
                  • McBlacky  

                    myslím že stojí za to. Takový trochu freeride mezi stromy a šutry, místy tam není jasná stopa místy naopak jediná stopa ;) potom je to hezký podle říčky a rybníku do ´centra´ Jinců.

                    my původně chtěli rovnou po sjezdu točit pravou zpátky nahoru a dát si klasiku, ovšem v blízkosti hospody nadšení nebylo na dostatečné úrovni.

                    0 0
                • Auditor  

                  Byl bys ochoten to jeste jednou nekam hodit, popr, mi gpx poslat?

                  Jsem jen zvedav kudy jezdite vy ;)

                  Diky (i za odmitnuti).

                  0 0
    • crom  

      o vikendu ma byt hnusne vedro tak kdyby nekdo chtel jet ultrazewl po singlikach Treba na pivo do Haloun at se hlasi

      0 0
      • oddie  

        Půlden bych dal, ne od rána do večera, ale tak do brzkého odpoledne. Lesem a ideálně s nějakým zastrčeným rybníkem :)

        0 0
        • crom  

          pane to neklapne.ja jezdim tak pomalu,ze musim vyrazit na cely den abych alespon do Haloun dojel:)

          0 0
      • allrose  

        jestli se něco nepodělá,tak bych jel

        0 0
        • crom  

          ok,hodi se ti so nebo ne?sraz bych videl tak na 10:30

          0 0
          • allrose  

            já přisstoupím na zbraslav(auto),nebo jinde?radotín?,so

            0 0
            • crom  

              ok tak zitra v 11:00 Zbraslav u mostu.jinak sraz v 10:20 za Barandakem u pumptracku Branik.dame par jizd na rozehrati:)

              0 0
              • allrose  

                dobrá,bude zapocená prdel :-(

                0 0
              • mBuri  

                Ahoj, taky bych se pridal, nastoupim na Zbraslavi, u mostu mas na mysli na tom parkovisti pred nadrazim? Zatim zdar.

                0 0
              • _Honza_8  

                Taky se přidám – u pumptracku. Když to postuješ v tomhle vlákně, tak neberu chrániče, očekávám XC vyjížďku :)

                0 0
                • crom  

                  panove musim to zrusit,omlouvam se.jdu do prace

                  0 0
                  • mBuri  

                    Jedete nekdo?

                    0 0
                  • allrose  

                    máme zástupného vedoucího? a jede někdo?..budu na zbraslavi v 11..je nám líto fanny

                    0 0
                    • mBuri  

                      taky v 11 na zbraslavi, neco vymyslime

                      0 0
                      • allrose  

                        dík za dotažení domů,příčina známa..podrážděné vředy..už jsem vypil 4l vody,1h se válel v bazénu,za tu dobu bouchly obě gumy v autě..jako kdyby to nestačilo..a už vím kudy jsme se měli vrátit..příště,dík čau

                        ps:van gillern

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          no, viděl jsem takhle párkrát bouchlou gumu na kolech při triatlonu, jak se to nechá stát v depu a jde se běhat…

                          já jsem raději vždycky pár vteřin obětoval a upouštěl jsem je

                          0 0
                        • mBuri  

                          Taky diky za vyjizdku, tentokrat to vedro uz bylo trochu za hranou :) Dej se dokupy a zase nekdy vyrazime, zatim zdar.

                          0 0
    • Kelly7  

      Zdravím, nenajde se tu někdo z Prahy 6, kdo by přibral parťačku na vyjížďky po okolí?

      0 0
    • Auditor  

      .

      0 0
    • Thapsus  

      V neděli 30.8. se s Leninem chystáme na Říp, sraz cca v 10.00 u Mánesa na náplavce nebo 10.20 pod Libeňským mostem. Tempo na pohodu, trasa přibližně, co je GPS záznam v galerii z předloňského roku http://thapsus.rajce.idnes.cz/…tcem_Cechem/ , nebo dle dohody. Pokud by byl zájem, dejte tu vědět, jinak se na srazu nečeká. Thps

      0 0
      • 01carbon  

        10:00hod Mánes – žluté triko

        0 0
        • Thapsus  

          Ahoj, omlouvám se, Říp jsme nakonec pro malý zájem skrečovali a dáme jen něco menšího odpoledne. Příště to snad vyjde, díky za zájem.

          0 0
          • 01carbon  

            Měl jsem v plánu Jince ale nechtělo se mi samému – no že by se mi teď chtělo víc to teda néé – dojedu na Čunčí a tam to rozhodnu :-)

            0 0
    • Thapsus  

      A vlastně tady i loňský ročník http://thapsus.rajce.idnes.cz/…tcem_Cechem/ a pro pamětníky legendární ročník s největší účastí všech dob (co si aspoň pamatuju :-)) http://thapsus.rajce.idnes.cz/…aotce_Cecha/ To se jak se tu tak na to koukám už asi nesejde :-))

      0 0
      • JirkaD  

        No to byla úžasná vyjížďka! V Roudnici jsme vyjedli cukrárnu, že i prodavačky pomalu vyndávaly zákusky z tašek, co měly připravené domů :-) Taková sešlost se už fakt asi nesejde. Ale pro nějakou „retro“ vyjížďku bych byl.

        0 0
    • cwrcekk  

      Zitra nějaká vyjížďka? Přemýšleli jsme, že by jsme vyrazili projet Transbrody, ale nevím, či se to odpoledne po práci stíhá.

      0 0
      • snas89  

        Ahoj, já bych jo s váma rád projel.

        Akorát přes týden nestíhám:(

        0 0
      • Darkson  

        ahoj. v kolik zítra můžeš(te)? ty Transbrody nejsou špatnej nápad

        0 0
        • cwrcekk  

          Robert bude asi zítra v práci, tak pojedu s kamarádem. Ale na čase jsme se ještě nedohodli. Kdy bys mohl ty?

          0 0
          • Darkson  

            nejdřív tak cca. 16:45–17:00 Barrandak, eventuelně třeba Písnice

            0 0
            • cwrcekk  

              Ten Barrandak 16:45 je v poho. Ja mam cely den volno. Prispusobim se. Poznas trasu? Chci si to projet, protoze jsem to jeste nikdy nejela.

              0 0
              • Sharka1  

                Trasu bez GPS netrefi ani Blacky, je to hrozne namotany po tech singlikach, tak na to myslete…

                0 0
              • Darkson  

                já právě trasu neznám:)

                jak píše Šárka, projet trasu je minim. na 3 hodky, ale to chce asi někoho, kdo trasu pozná…

                0 0
                • Sharka1  

                  dalsi moznost je si to nechat na nedeli, podle vseho bude nejaka organizovana vyjizdka – viz stranky zavodu

                  0 0
                • cwrcekk  

                  Veď to, preto som dufala, ze pojede s námi Robert. Ale prej je to tam celoročne značené. Tak kdyžtak si můžem projet aspon cast. Kdyby jel s námi nekdo kdo to tam zná, prípadne ma aspon navigaci. Záznam trasy je k dispozici.

                  0 0
      • oddie  

        Hm, zní to lákavě, akorát nevím, jestli urvu kousek času.

        0 0
      • Sharka1  

        No projeti Transbrodu je na popracovni vyjizdku uz dost velky sousto – na pohodu kolem 3.5h na trati + transfer z a do Prahy – takze max ta fitnes jizda, ale i tak strachat se kvuli tomu na biku po silnici do Vranyho je opruz a vzit to terenem uz to zas dost prodluzuje.

        Nicmene ja muzu byt nejdriv 18:20 na Vytoni a pojedu urcite jen neco kratsiho, tak bych vas kdyztak nekde odlovila.

        0 0
        • Darkson  

          s novou raketou víc bajku? :)

          0 0
          • Sharka1  

            raketa je silnice, bajk je tank :-) ale mas pravdu, novy koste proste dobre mete :-)

            0 0
        • cwrcekk  

          No my urcite nekam pojedem. Musim trochu provetrat Kelyša, som po tom pade hrozne zabrzdena. Tak volaj a nekde se potkame :)

          0 0
    • McBlacky  

      Kdyby někdo nevěděl co s prodlouženým víkendem plánuju Tripple MTB combo :)

      26–28/9 budeme každý den vyrážet na delší MTB v okolí Prahy.

      Sobota: Posázavská+Po­vltavská (Zb, Vraný, Davle, Pikovice, Kameňák,Teletín, Třebenice, Stechovicem, Pikovice, Davle) 9:30 pod Barandákem (most-most 70–80km)

      Neděle: Brdy (Cukrák, Všenory,Skalka, Mníšek, Kytín, Kuchynka, Baba, Studeňák, Halouny,Radotín) 9:30 pod Barandákem (most-most 85–95km)

      Pondělí: Horní Požáry (Hostivař, Průhonice, Kamenice, Panská sk., Vlčí rokle, Kneží hora, Žampach, Třeštibok, Haway, Okrouhlo, Točná) 9:30 hráz Hostivař přehrady (hráz-B. most 65–75km)

      obědy ano, kávička po cestě nejspíš taky, večerní debreefing v některém z pivovarů volitelně.

      Kdo bude chtít jet, měl by mít už něco najeto, převážně to je terénem a je to náročné. Tempo rozumné, ale bez větších zastávek.

      0 0
      • Macháně  

        Parada, urcite se aspon na jeden s kamosem pridame, v sobotu sem bouzel v praci.

        0 0
      • dareios  

        Ahoj, platí stále vaše plány na víkend? Rád bych se asi v sobotu přidal. Něco najeto mám. Tak snad brzdou nebudu a rád poznám nové trasy.

        0 0
      • McBlacky  

        zájem nic moc, tak tohle rušíme a zkusíme ještě nějaký závody (GLX Kácov a MTBO Duše)

        pokud bude počasí, tak příští víkend by se něco dalo

        0 0
    • dareios  

      Ahoj, Neplánujete zítra v neděli někdo nějakou delší vyjižďku. Bych se přidal.

      0 0
      • Macháně  

        Ja sem nakonec ukecal bratra a kamose, ale dlouhej tah to nebude, pojedem klasiku tocna, zavist. Zahajujem v jedenact v braniku u sparty pivem.

        0 0
      • Macháně  

        Ja sem nakonec ukecal bratra a kamose, ale dlouhej tah to nebude, pojedem klasiku tocna, zavist. Zahajujem v jedenact v braniku u sparty pivem.

        0 0
    • cwrcekk  

      Neplanuje se v neděli nějaká vyjizdka?

      0 0
    • McBlacky  

      ač už není léto, tak vzhledem k aktivitě zde, nemá smysl zakládat podzim 2015.

      sobota 24.10.

      10:00 Barandák bránická strana, cyklostezka u vody

      Zb-Vrané-Davle-Pikovice-Kamenný Přívoz-Třebsín-Máj-Teletín-Třebenice-Štěchovice-Pikovice-Petrov-Zvole-Zb.

      Oběd v Třebenicích

      Post ride espresso v Perle (Vrané)

      Afterparty dle dohody ;)

      Lety prověřená trasa s náročnými úseky.

      Kdo se nenapíše na toho nečekáme a odjíždí se z místa srazu v 10:05

      0 0
        • McBlacky  

          to mi nějak uniklo. Ted už s tím nic neuděláme no :/ Já to rozeslal i mailem lidem co nejsou na BF, takže to platí na 100% a jedeme na „dvě řeky“

          0 0
          • Smazaný účet  

            no, tak to asi odpískám

            a protože tu vaší vyjížďku nedám (jsem fakt lemra) pojedu někam na silnici…

            0 0
            • McBlacky  

              se trochu kousni a přijeď potrápil titan ;)

              Zlepšení pilotáže zaručeno! Moc se mi to hrotit nechce. Jednak jsem trochu rozbitej ze smotky co jsem poslal na nočním XC ve středu a druhak jedu na kole do lesa, který rychle jet neumí (kromě z kopce). Stačí když zkrotíme moji ženu, byla na služebce tak je nevyskákaná :)

              0 0
      • karliner  

        Hlásím se na afterparty :-)

        0 0
        • McBlacky  

          nečekal jsem nic jinýho, na biku jsem tě neviděl min rok.

          0 0
          • oddie  

            Nebyl na Lostu?

            0 0
            • karliner  

              Byl. Navíc v sobotu budu brázdit okolí Prahy taktéž na biku, ale nebudu se pouštět do žádných vážnějších akcí, takže si vystačím se Šárkou, Juliánou a sl. Tichou z údolí :-)

              0 0
      • Thapsus  

        Kdyby to byla neděle, přidal bych se, v sobotu jsem bohužel v Kolben-Daněk :-(

        0 0
        • McBlacky  

          neděle bude žiletka, kdybys chtěl jet písni mi email. je to off-BF akce. 100–120km na Sázavu

          0 0
    • 01carbon  

      Jen se přifařím – nejel někdo v historicky blízké době červenou Maškův – Kalinův mlýn. Potřebuji tam projet a nerad bych odsud vypadnul jak koule bláta.

      0 0
      • Smazaný účet  

        LOL

        tam je bahno i když nikde jinde v ČR bahno není…

        0 0
        • 01carbon  

          už se mi povedlo tamtudy projet suchou nohou. Ze tam je kluzko vim, ale občas to tam byva mega fuj – no asi to radeji obkrouzim po A

          0 0
          • Dr.Drejg  

            Občas megafuj? Já bych řekl, že tam jinak ani není. Tudy jezdím,jen když mrzne.

            0 0
            • 01carbon  

              třeba to do odpoledne zmrzne :-)

              0 0
            • VladaC  

              Potvrzuju. V zimě to často vydrží zmrzlé přes den, i když je dost nad nulou. Ale hádám, že to teď bohužel není ten případ. (Podle zpráv, jsem momentálně mimo ČR.)

              0 0
              • tonik666  

                Tam pri tomhle suchu zadne bahno nebude

                0 0
                • Smazaný účet  

                  ty škodolibě chceš, aby tam utonul :-)

                  0 0
                  • JachymP  

                    Jo minule když jsem tam jel tak se mi tak nabalilo bahno na jednopřevodník, že mi z něj spadl řetěz a přes bahno nešel nasadit. Musel jsem do potoka… To bylo v létě a všude jinde sucho…

                    0 0
                • Peslezedirou  

                  To jsou takové ty věty těsně před smrti :-) ten pes nekouše, není nabyta…

                  0 0
                  • 01carbon  

                    kdyz jsem videl ty louze tak jsem to ani nezkousel a pekne to obkrouzil po A :)

                    0 0
          • Krov  

            Jj, loni na jare se tam jednou skoro prasilo. Bohuzel to dlouho nevydrzelo.

            0 0
      • novas752  

        Tam je celou zimu bahno pořád když nemrzne.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.