Poraďte silniční 100/26mm představec

16 nepřečtených
  • capo

    Po tom co jsem díky kubadovi včera procitl a zjistil, že silniční neOS představce nemají taky 25,4mm jak MTB ale 26mm, jsem zamezil jedné zbytečné objednávce a teď hledám náhradu.

    Sháním 95–105mm představec s průměrem pro řidítka 26mm.

    Přišel by na řidítka Syntace RaceLite 2014 a nahradil by stávající 120mm Syntace F139.

    Nechci za to vyhodit zbytečně moc peněz. Představa je tak do 700,– Bohužel se 26mm verze moc dobře sehnat nedají, nebo neumím hledat po eshopech :(

    Silničku jsem koupil jetou a tak bych nepohrdnul ani nějakým jetým kusem v dobrém stavu, pokud byste věděli.

    Nicméně je taky možné, že se naštvu a koupím nějakej komplet představce a řidítek rovnou OS :)

    0 0
    • muppet  

      Mám k mání představec(100) a řidítka(44) 31,8 ,FSA ze Spešla v profilu,je to sice běloba ale na nějaké rozumné ceně bychom se mohli domluvit,kdybys měl zájem. :-)

      0 0
      • capo  

        Bílá zatím není to co bych hledal, ale ozvu se na mail ohledně tvé představy… Třeba se dohodneme :)

        0 0
    • radek910  

      Jestli ta objednávka měla být z kupkola tak bych se jich raději dotázal, je totiž docela dobře možné, že ten Syntace F99, který mají na webu jako 25,4 je ve skutečnosti 26 – viz http://www.bike-forum.cz/…l-27127.html

      0 0
      • capo  

        Díky za radu, zkusil jsem tam napsat.

        Už jsem takhle kupoval od nich představec na bika, který byl dle nich bílý, ale ve skutečnosti černý :)

        0 0
      • capo  

        Tak mi Milan Kuk potvrdil že je to 26mm verze, kterou prodávají. Sice u něj člověk nikdy neví, jestli nebyl jen v rychlosti odbyt, ale uvidíme…

        Ještě musím vymyslet jestli 90mm nebo 105mm verzi, ale to už je na jinou diskuzi…

        0 0
        • biker007  

          ne, opravdu je to 26mm verze. alespon mne tedy prisla v prosonci. nastesti bikova riditka 25.4mm (easton ec70)tam drzi. vyrobni tolerance se dobre sesly:)

          0 0
    • muppet  

      1 2

      cenově je to výš :-(

      0 0
      • capo  

        Deda už je cenově moc, o tom Pellsu budu uvažovat. Popravdě to bylo první co jsem našel, ale moc dalšího toho opravdu není.

        0 0
    • Singlespeed  

      Radši si ta řídítka ještě přeměř. Já mám na jednom kole berany ITM 25,4mm a na druhém MoDoLo 26mm. K řídítkám 26mm mám už několik let běžný bikový představec HOPE. Je to trochu na těsno, ale jde to.

      0 0
      • capo  

        Ta Syntace jsou opravdu 26, za prvé věřím tomu co píšou, a za druhé jsem to pro jistotu ještě přeměřil :)

        0 0
    • Lister  

      Možná se mi doma válí Ritchey Comp přesně v délce 100mm, ale nejsem si jistý, zda jsem ho neprodal – musel bych se po něm podívat. Když tak dej vědět.

      0 0
      • Lister  

        Tak stále se válí.

        Byl na mojí silničce, ale po 150km jsem zjistil, že potřebuju jiný kokpit a přešel jsem na OS, takže je prakticky nový. Za symbolickou cenu by mohl být tvůj – jo a je to klasický zdvih ±6 stupňů.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.