• Vladimir59

  Nevíte jak vymazat záznam akce nahrané z cyklocomputeru do Polar FLow v PC a v mobilu

  • MartinJs  

   Po rozkliknutí konkrétního tréningu stačí sjet na stránce dolů a vedle exportu se nachází druhá možnost remove training. Druhou variantou je smazat trénink v zařízení a to synchronizovat (Z M400 jsem si takhle elegantně omylem vymazal trek přes Krkonoše).

  • Doktorzet  

   Ahoj, nebudu zakládat nové. Neřešil někdo nefunkční Bluetooth synchronizaci se sport testerem přes telefon s androidem? Mám v 650 a xiaomi s3 s androidem 6. Synchronizace se zadaří tak v 1 z 5 pokusů. Vždy to napíše synch. failed. A zdá se mi divný, že před každou synchronizací musím telefon a Polar vždy spárovat, i když mám v telefonu Polar uloženej. Na googleapps lidi popisují podobné problémy, ale nenašel jsem funkční řešení. Díky za každý věcný tip :)

   • Kamilac  

    já mám M450 a s huawei P9 šlape krásně, někde jsem četl, že může být problem z BT já mám verzi BT 4.2 a to xiaomi s3 má 4.1

    • Doktorzet  

     No je mi to divný, protože tepák h6 nedělá žádný problém. Musím asi počkat na aktualizaci, ale u polaru to může být dlouhé čekání.....

     • ufoncz  

      M450 šlape skoro všem v pohodě, V650 skoro všem zlobí – v závislosti na tom, jak moc vodky vývojáři Polaru před vydáním dané verze firmwaru a Polar Flow App zrovna vypijí ;-). Na podpoře mají minimálně od mých dvou kamarádů několik ticketů, na zahraničních fórech se o tom dají taky najít stížnosti a ve výsledku tě může těšit akorát to, že v tom nejseš sám. Co se tak všici shodují, že pokud už se ti podaří natrefit na firmware, který se s tvým smartphonem jakžtakž spolehlivě synchronizuje, tak hlavně pak neupdatovat – regrese chyb jsou bohužel u Polaru naprosto běžný.

      • Doktorzet  

       No vypadá to, že vývojáři jsou imrvere nalitý a jednou za čas když vystřízliví tak vydaj aktualizace. Takže tak 2× do roka. Jinak sem s polarem spokojený, a asi bych neměnil. Ještě se poohlížím po hodinkách.

  • plzakj  

   Funguje vam dnes webova aplikace polar flow?

   • ufoncz  

    Ne, je tam ta ženská, co mi její gesto a výraz připomíná to, co si beztak v Polaru o zákaznících myslí ;-)

   • Doktorzet  

    Ahoj, nezkoušel někdo, jestli je možné do deníku Polar flow dostat data z jiného zařízení než z Polar?

    Zajímal by mě konkrétně xiaomi mi band 2. Myslím, že odpověď znám ale co kdyby:) Díky

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse