Pike RCT3 150 / Fox 36 Rc2 150 Kashima

20 nepřečtených
  • bett

    Zajímají mne názory na výběr vidle na trail/enduro kolo. Ježdění v lese po pěšinkách i kořenové a kamenité pasáže.

    Jezdec 100 kg. velikost kol 27,5. Rozdílná cena nehraje roli. Díky.

    0 0
    • kubad  

      Fox 36 na 650B zatím neexistuje, až 2015 modely a tam ho zase zatím nikdo nejel, takže Pike

      0 0
    • Ondra P.2  

      Za mne FOX :) mám předchozí float 34 kashimu a jsem s ní nejvíc spokojen a jestli bude ta nová 36 ještě lepší, tak bych se nerozhodoval.

      0 0
      • kubad  

        a na Pike ses povozil?

        nemyslím si že jo protože bys pak tohle nenapsal

        0 0
        • scret  

          to vi prece kazdej, Fox je uplne nejvic:))

          0 0
        • Ondra P.2  

          Nepíšu , že pike je špatnej… RS udělal po letech dobrou vidlici a všichni se z toho mohou zbláznit :)

          Já po x produktech od RS prostě k tomu nemám důvěru. Všechno se musí po koupi hned oservisovat, dokonce monarch plus byl téměř suchej, atd.. to by bylo na dlouho.

          Myslim, že Fox vždy byl a bude lepší co se týče odpružení. To je můj názor , nikomu ho ale necpu. A't jezdí každej na tom co mu funguje.

          0 0
        • wilda81  

          Mě třeba Pike na letošních testovačkách moc nenadchl. Ale těžko soudit z takových chvilek – chtělo by si jej projet pár dnů v kuse pro pořádné srovnání.

          0 0
        • goofy  

          At je Pike jaky chce, tak ma jednu zasadni nevyhodu: je seredny. :-) Posledni Foxky 36 nebyly vubec spatne a pokud je aspon neco pravdy na tech reklamich kecech, tak to muze byt hodne prijemna vidle. Dal se mi libi nezavisle stelovani obou kompresi, ale zase pro nekoho nepodstatne. Naopak u nekoho muze byt zasadni minus absence rychloupinaci osy… Asi se museli panove konstrukteri dostat pod 2 kila a pres to nejel vlak…

          0 0
    • logoman  

      Jestli cena nehraje roli tak jednoznacne foxa. Je to drazsi vidle a lip si bude drzet cenu v pripade prodeje. Funkcne to bude prast jak uhod …

      0 0
      • bett  

        Teď mám 34 float na 140. Pika jsem ještě nikdy nejel, ale právě jsem slyšel dosti chvály, tak jsem to nahodil téma :)

        Např., že se dozvím něco od lidí co jezdili oboje. Nějaké zásadní rozdíly.

        0 0
        • goofy  

          To nedovis, protoze nova 36 je zasadne prepracovana a nevozil ji jeste nikdo :-)

          0 0
        • Ondra P.2  

          Hlavně u těch Foxek je dost zásadní rozdíl Factory / Perfomance / Evolution. Takže jedině o čem se má cenu bavit je Factory…

          0 0
          • tonik666  

            Co jsem zjišťoval, tak jedinej rozdíl mezi performance a factory je kashima potah. A ještě jsem neviděl, že by někdo vliv kashimy poznal. Viděl jsem (a mám) i výborně chodící Foxy bez kashimy.

            0 0
          • Dorsiflex  

            Dřív se chlubili, že mají jednotnou kvalitu všech výrobků. Vyšší řady měly mít navíc některé technologie (fit patrona, kashima atd.).

            Dneska je jejich jednotná kvalita diskutabilní.

            0 0
            • Ondra P.2  

              No tak tohle nějak nechápu :) na ty nejnižší řady každej nadává, že to je necitlivý atd… a radši se toho zbavujou.

              0 0
              • Dorsiflex  

                Každý rozhodně ne. Já mám Evolution CTD a citlivost má velice dobrou. Kámoš má stejnou a taky mu vyhovuje.

                Spíš ty první řady byly hodně poruchové – problémy s CTD už vyřešili, ale stejně se sem tam něco najde. Myslím, že kvůli tomu v ně hodně lidí ztratilo důvěru.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.