Vidlice RockShox Pike RCT3 27.5 130mm ?

2 nepřečtené
  • AdamosR1

    Zdravím. Mám v plánu si v budoucnu postavit Kolo. Hardtail 27.5 s geometrií Trail. Ale aby bylo kolo rychlé. Moje současné Ghost kato pro 8 vel L je ideální. Viz geoška: http://www.ghost-bikes.com/…/kato-pro-8/

    Jen bych chtěl do stavby použít i rám s pevnou zadní osou. A to zatím u ghostu nemají. Ale používají jako jedni z mála 120mm vidlice.

    Hlavní dotaz je taky jestli je někde u nás možnost koupit vidlici Rock shox Pike RCT3 27.5 130 mm zdvih. Tu bych do gešky tohoto kola mohl narvat a více zdvihu nepotřebuji. Nikde ji u nás nemůžu najít ke koupi. Kola Santa Cruz a Transition mají přímo tuto vidlici. Takže se musí dělat. Na netu v zahraničí jsem ji našel ke koupi. Snížená 160 mm to nebude, ta se dá udajně snížit jen na 150 mm. Nevíte o tom něco ? Kde ji u nás sehnat ? Se zahraničí se mě to časem brát nechce. A doporučíte rám podobné geometrie jak Ghost kato ? S pevnou zadní osou ? Nejradši bych to postavil na rámu Ghost kato pro 8, ale štve mě že nemá zadní pevnou osu, a vzhledem k tomu že používám 1 převodník, tak mě hyzdí vzhled kola návařka na rámu pro přesmykač. Díkec za rady

    0 0
    • kubad  

      Pike se da snižovat po 10mm výměnou tyčky s pistkem cca litr to stoji.

      Tyhle rozměry se bohuzel moc často po e-shopech nevidi smůla

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.