• krtek03

    AHoj, prosím o radu začínajícímu bikerovi. Jezdím hlavně město, 25% terén v horách případně plánuju i Kolo pro život.. Potřebuju nový kolo, budget mám 26k. Seděl jsem na pár kolech, sedí mi

    1. Pells Razzer 329
    2. Scott Scale 960
    3. ale i jedna 26" – FELT SIX 30

    Prosím o radu, který byste brali a proč.. Četl jseem tady o Pellsu, o nekvalitním laku, ale nezlepšili se teď, protože to byly většinou příspěvky starší než 2010 ?? moc dík.

    0 0
    • krtek03  

      Jinak ještě dodám, jsou to všechno ročníky 2013

      0 0
    • Jožan  

      Podívej se na novou 329 2014

      • viděl jsem jí v reálu a je to moc pěkný kolko

      Včera jsem to objednal.

      Navíc po registraci máš záruku na 3 roky a pokud budeš jezdit, tak se na každým rámu v hlíně něco ukáže pokud je to špatný. =))

      0 0
      • Apikkk  

        Ahoj,

        hodně přemýšlím o uvedeném jízdním kole. Šlo by jej nafotit a poslat mi real foto? Jak jsi spokojený s brzdami?

        Zdeněk Ap.

        0 0
        • KRadek  

          Ahoj,

          tak jak to dopadlo s tím Pellsem? Taky o něm uvažuju, tak by se mi hodilo nějaký info od uživatelů.

          Díky

          0 0
          • Jožan  

            Ahoj kluci,

            moc se omlouvám, že jsem nereagoval. Jak jsem koupil kolo, tak jsem už nechtěl rady některých chytráků a proto jsme se už nepřihlášil. =))

            Jinak na kole jsem najezdil 1400km.

            Mám to jako doplněk ke sportu a vozil jsme na něm i malou na sedačce. Teď jsme ho dal na první servis a akurát běžná údržba.

            Rám bez problémů a brzdy stejně tak. Brzdijou parádně a navíc na kole moc dobře vypadají. Jinak jsem vyměnil řidítka za větší kormidla od AEROZINE v červený barvě + šrouby na převodníku, ventilky a další do červena a vypadá to na tom kole moc dobře.

            Mohu jen doporučit a hlavně k večeru vypadá barva na rámu luxusně. Za málo peněz hodně muziky.

            Klacek ve špicách,

            Jožan

            0 0
    • ondra7  

      Napiš mi ondrejcerny7@seznam.cz

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.