• MontyJack80

Ahoj, prosím, potřeboval bych poradit. Mám nové brzdy /kolo/ M401+M420 s metalickými destičkami. Zdá se mě, že to nějak nebrdí, resp. musím vynaložit hodně síly. Jelikož páky jsou bez servo wave, tak mě napadlo je vyměnit. Otázka s jakou řadou to je kompatibilní? Páč od Deore 6000 píšou jinou hadičku. Stačily by i 501, ale ty nikde nejsou. Budou kompatibilní např. s páky 6100,SLX7100,­XT8100, aniž bych musel nutně měnit hadičky? potřebuji s I-Spec.

• kubad  

Brzdy prodej a kup komplet nové.

• HT Adam  

+

Nevyplatí se to, uděláš líp s novýma brzdama, třeba m6120 nebo tu nedávno někdo prodával m7120 sundaný z nového kola za dobrou cenu

• MontyJack80  

chápu, ale levněji mi vyjde vyměnit jen páčky, než prodat a koupit komplet nové.

• kubad  

to si jen myslíš, a levněji to vyjde nechat jak je když už.,

• TommyP3  

Ono je víc věcí co by se daly změnit a jednodušeji. Větší kotouč, lepší kotouč, lepší desky. Paky budou fungovat v podstatě jakékoliv. Ale na levném základu to vliv mit nebude tak velký. Já mám vyzkoušené paky zee s třmenama 447 a 500 jenom kvůli vzhledu pák. Chodi a fungují dobře ale s obyč deskama a kotoučem 160 mm jsou to pořád levné brzdy a nemůžeš čekat zázraky.

• HT Adam  

Prvně bych ty brzdy pořádně odmastil. Stalo se mi, že jsem si kolo přivezl z obchodu a snažil se brzdy zajet, pořád nic moc. Tak jsem destičky otřel pod vodou o sebe a vše pořádně odmastil a na to že to jsou nejlevnější hydrauliky co snad jsou, tak brzdí poměrně slušně. Hned bych je neměnil a vyzkoušel nejdřív tohle, popřípadě destičky a kotouče

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.