• KIRBY

    Dobrý den , rozhodl jsem se , že si k vánocům koupím novou silničku , ale mám rozpočet jen do 15000 Kč , Pomůžete mi vybrat ? Zatím jsem našel jen tyto 4 , které z nich by jste mi doporučily a proč díky .

    0 0
      • scalar  

        Felt Z95 není špatný, dá se ve výprodeji koupit za 13,5, takže do 15 se vejdou ještě lepší kliky a sedlo

        0 0
    • KIRBY  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
      • morgan2  

        fakt se podivej po silnickach ve vyprodeji okolo 20 tisic,zjistis,ze za to co k tem 15 prihodis,ziskas o hodne vic.Za 15 jsou jebky,za 20 uz poridis slusne kolo.Muj nazor.

        0 0
    • morgan2  

      Trosku setri,kdyz uz chces utartit 15000.- Tak je lepsi si k tomu jeste hodit dalsich 7000.- a to pak se uz da sehnat dobry kolo. 15000 bych bud propil,nebo dal na charitu .

      0 0
    • šimlos  

      Teď je na bazaru Merida za 17200 Kč.Ovšem velikost dost malá.Jinak bych do ní klidně šel.Kvalitní hliník na 105 Shimanu a solidní další komponenty.

      0 0
    • cespa  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
      • KIRBY  

        Děkuji za tip , ale ne mě asi moc velké . Já potřebuji velikost 54–56 .

        0 0
        • KIRBY  

          Tak jsem 1000 Kč přidal a objednal FELT Z85 2012 za 15990 Kč . http://www.cyklobazar.cz/…-model-2012/

          0 0
          • Člověk a jeho svět  

            Vypadá pěkně. Za mě můžu říct, že je to rozhodně lepší než Polygoun, jak bylo napsáno, neomalení prodejci dokázali nemožné :), Je tam 105, to je osvědčená řada + karbonová vidlice a sedlovka. Jen myslím budeš měnit kazetu, protože na 50/34 vpředu mít 12/30 vzadu je dost peklo…

            PS: co to je vlastně za kazetu? 105 Shimano snad 30 vůbec nemá…

            0 0
            • Řepík  

              ta kazeta bude určitě Tiagra, mám ji na novém kole taky a určitě půjde pryč…

              0 0
            • maajkee  

              Proč peklo? Pokud nemá velkou výkonost a bude jezdit i kopce, tak proč ne.

              Ono je to tím, že řada Z jsou spíše turistický silniční kola.

              Tzn velký sloping, kratší rámy, v základu 25 pláště, lehčí převody, celkově trochu těžší než kola z řady F.

              Nicméně za ty peníze určotě fajn kolo a hodnotím výběr x krát lepší než polygon, zase jeden zachráněnej :)

              0 0
            • KIRBY  

              Uvidím co bude , až se na něm projedu . Kazeta už není tak drahá , aby se nedal vyměnit a doufám , že si zvyknu na ten micro shift .Děkuji všem za rady při výběru a už se těším na jaro .

              0 0
          • šimlos  

            Dobrý nákup,solidní kolo,ať ti to jezdí!

            0 0
            • cespa  

              Dobrá volba kompromisů. Přeji mnoho veselých KM.

              0 0
              • maajkee  

                Za tu cenu kvalitní kolo se 105sadou to není zas tak kompromisní, za tu cenu je to prostě dobrý. Časem akorát investice do lehčích kol a bude to jezdit parádně.

                0 0
          • mr.antik  

            super

            0 0
          • mr.nikdo  

            Tak to je luxus, pokud bydlis nekde v kopcich, tak budes vysmaty :)

            0 0
          • mr.nikdo  

            Tak to je luxus, pokud bydlis nekde v kopcich, tak budes vysmaty :)

            0 0
          • KIRBY  

            Tak dnes mi dorazilo kolečko domů ! Maximální spokojenost , pláště nejsou Felt 700–25c , ale Vittoria Zaffiro 700–23c , brzdové čelisti Shimano Tiagra a páčky nejsou s micro shiftem ale klasické 105 s jedním pádlem .

            0 0
            • KIRBY  

              Je to tahle barevná kombinace . Foto je z netu , svoje jsem ještě nevyfotil .

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.