• Twister

    Zdar, jelikož má být v neděli hezky a nemám letos ještě ani jedno kilo, tak mě napadlo jet přes Brdy na Plechý a stejně, nebo po silničkách zpět. Kdo by se přidal? Sraz bych viděl tak v 9:00 pod Baranďákem na smíchovský straně. Pozměňovacím návrhům se meze nekladou, když už nic jinýho,tak byste mohli být zvědavý na můj nový rám. :)

    0 0
    • Darkson  

      Plechý nebo Plešivec? :-)

      0 0
    • McBlacky  

      Jestli na bajku na Plechý tak to je devátá dost pozdě :) protože Plechý co znám já je na Šumavě

      ale jinak na Plešivec bych i jel má být hezky…

      0 0
      • Twister  

        Jo, samozřejmě je to Plešivec. :) Dá se ten nadpis nějak opravit?

        0 0
        • Meduza  

          No covece, sice se chystam nedele az utery v Rakooosku lyzovat, ale kdyby z toho planu seslo, urcite bych se pridal!

          0 0
    • Twister  

      Nějak to jde do propadliště dějin. Tak to trochu oživíme. :)

      0 0
      • McBlacky  

        no asi to nikoho neláká v tomhle počasí dát přes kilo :) napiš mi na 737576175 svůj mobil od cca 20,00 nebudu už na netu až do zítra večera tak abych nšco neprošvih ps: jakej máš rám?

        0 0
        • Twister  

          Náhodou nemá chcát, oblačno, občas sluníčko, kolem 10° a trochu foukat. Co jinýho chtít? Úplně neplánovaně jsem koupil novýho loňskýho Apache Wakana. Měli ho za 1600. Zatim jenom jede švih, ale vypadá to dobře. :) Až bude nová sedlovka tak ho sem hodim.

          0 0
        • Gung-Ho  

          Mě by až tak neodradilo to kilo…má bejt snad celkem slušně. Ale zejtra v 9:00 je díky posunu času vlastně v 8:00 a takovej masochista teda fakt nejsem:-(. Ale neberte to jako prosbu o posunutí, prostě jen vim, že některý akce prostě pro mě nejsou:-)

          0 0
        • SNAIL  

          Posuňte to o hoďku pozdeji a dáme to společně :-)

          0 0
          • Martinaa  

            mám dotaz. Nevíš jak je ta vyjížďka pojatá? Klasika brdy tim vašim „pohodovym tempem“ nebo něco rychlejšího?

            0 0
            • SNAIL  

              Neznám Twistra a nevím jak chce jet, ale jelikož je to přeci jen pár kilometrů, mělo by se jet svižněji

              0 0
              • cabbage  

                volně přeloženo: nazačátku to napálíme, v půlce zrychlíme, oběd nás nakopne a nakonec zaspurtujem :-P

                0 0
                • Martinaa  

                  :DDDDDDD díky tak si mě přesvědčil, už jsem si to na zítra vymyslela jinak, dopoledne možná s tou druhou skupinku z BF a odpoledne s Nikou na Karlštejn, to bude po týdnu nemoci až až:)

                  0 0
                  • Gung-Ho  

                    No možná bys to neměla brát až tak tragicky (párkrát už si s náma jela), že nestačí Kibic, ještě rozhodně neznamená, že bys nestačila Ty:-))

                    0 0
                • Darkson  

                  ááá, pán už s námi asi někdy jel:-)

                  0 0
    • McBlacky  

      no tak díky rannímu bonusu mi to hodilo 140km :) no mám dost, přeci jen full na albertech není na takovýhle štreky úplně nejlepší

      ale jinak luxus největší.

      0 0
      • ydaho  

        tak to je solidní darda, to bych umřel :-)

        0 0
      • petebike  

        jo dneska bylo paradne, tak sem se projel, – po trech dnech v posteli, radsi na silnici..ale stacilo to… tedy

        0 0
      • Twister  

        No, já bych zase nějakýho fulla 130/130 jenom ocenil. Jsem naklepanej jako řízek. Nakonec 125 a spokojenost. Sice už jsem maličko umíral (samozřejmě jen kvůli nemoci :) ) ale supr. Zatim to i vypadá, že ta léčba šokem nebude mít následky, aspoň jsem se pořádně vypotil. :) Jo to lupání: se mi nějak skalpovalo pár kuliček v náboji, ale dráhy v pohodě, takže akorát koupím nový. Přetažením to asi nebylo – to bych to jen tak rukou nerozdělal…

        0 0
      • Phoebe  

        Tak to je ranec, asi bych také umřel. Dnes jsem byl nucen na rodinnou vyjíždku s ženou, bráchou a se psama. Dalo mi to skoro jako Twisterovi, ale bez těch sto km :o)))

        0 0
    • SNAIL  

      Myslím že je dobře že jsme se nakonec na Brdech sjeli. Vyjížďka to byla parádní i když budu muset vyměnit převodníky, řetěz a asi i kazetu. Bylo trošku bláta, ale stálo to za to. Jelikož snad začíná být konečně hezky, mohli bychom dát někdy přejezd Brd.

      0 0
      • McBlacky  

        jasně jako loni ráno vlakem a zpět po vlastní ose

        0 0
      • Darkson  

        dobrej nápad. jsem pro přejezd Brd skrz vojenský prostor, než nám ho američani zavřou. viděl bych to na ranní výlet vlakem a návrat zpět po svejch. co třeba sobota 28.4.?

        0 0
        • SNAIL  

          Je to sice ještě hrozně dlouho dopředu, ale nejsem proti. Hlavně sebou někoho s orientačním smyslem (např. Blacky). Se mnou bychom tam jezdili ještě v květnu :-D

          0 0
        • Greyhound  

          Tak tuhle akci bych si určitě nenechal ujít. Loni jsem tam byl několikrát a pokažde jsem byl nadšenej, přestože jsem se držel spíš velkejch cest – jinak je to navigačně fakt dost náročný :-D Koho by to zajímalo, tady je pár fotek… picasaweb.goo­gle.com/dosta­lekj/BrdyPodzim­Zima2006

          0 0
      • JirkaD  

        Rád bych se zůčastnil taky, o minulém přejezdu jste mluvili jako o skvělé akci. Konec dubna je dobrý termín, teplo, sluníčko…

        0 0
        • Darkson  

          nj, ale musíme sehnat průvodce, třeba já se tam moc nevyznám…respektive vůbec:-)

          0 0
          • JirkaD  

            Pokud se nepřidá nikdo z místních tak snad jedině Blacky nebo Ječňák. Jinak nevím, podle mapy by to bylo asi hodně dobrodružné, Ale při nejhorším by to taky šlo.

            0 0
            • McBlacky  

              no já budu moci nejdřív neděle 15/4 (v so Xterra rallye) neděle 22/4 (v sobotu MTBO B. Rokle) neděle 29/4 (v sobotu Šela)

              tak kdybyste se usnesli na libovolné z těchto tak klidně, bohužel soboty začínaj bejt dost nedostatkový zboží :(

              0 0
              • JirkaD  

                Nevadí, neděle je taky dobrá. To spíš bude otázka jestli se závodů stačíš vrátit – a v jakým stavu. Myslím, že po Šelovi asi moc chuti na přejezd Brd možná mít nebudeš.

                0 0
                • McBlacky  

                  šelou jsem se seknul ten je až 5/5…ted mi to psal gooo

                  takže 28–29/4 by bylo řešení asi nejlepší

                  0 0
      • Phoebe  

        Také bych se přidal, ale jak píše Snail, chce to někoho, kdo má mapu v hlavě.

        0 0
      • Twister  

        To bych se taky předběžně hlási. :)

        0 0
    • Chuck  

      snad do tý doby stihnu něco najet, abych to přežil :)

      0 0
      • Peslezedirou  

        Tak vem někdy bike do práce, vyrazíme, je už dýl vidět.

        0 0
        • Chuck  

          no zrovna na zítra sem to plánoval:o) končim v 17 00. ale nevim jestli se ráno dokopu na něm v půl sedmý vyrazit:o) zítra ti napíšu SMS

          0 0
        • blue  

          kam jezdíte?

          0 0
          • Peslezedirou  

            Cuck maká kousek od Červenýho vrchu, nejspíš Šárka a Tichým údolím k řece a pak směr Troja, Bohnice.

            0 0
          • Chuck  

            no můžem si dát sraz třeba na výstavišti a pak ject kamkoliv. směr Okoř, Šárka, Bohnice apod. návrat zase někam na metro. jinak středu mám taky odpoledne volnou, klidně bych dal Točnou apod. už sem tam dlouho nebyl, co sem se odstěhoval. :o(

            0 0
    • jecnak  

      Tak na Plechy bych jel, ale jedine na silnicce a ne pres Brdy.

      0 0
      • SNAIL  

        Tome co ty na toho 28.4. na přejezd Brd? Mohl bys jet s námi, máš už to tam zmáklý :-)

        0 0
        • coffield  

          Jedeme to s otcem 28.4. taky. Jak je to s průjezdností prostoru? Oficiálně prý jen okrajové oblasti. Chtěli bychom to vzít FRONTÁL prostředkem :-) a doufáme, že orientaci pojistí GPS. Hodláme vyjet buďto 6.29 Smíchov do Březnice nebo 7.43 Radotín (7.34 Smíchov) do Rokycan. Změna možná. Tempo šnečí na fullech, spíše lehkoXC. Oběd nejspíš v Jincích.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.