• Thapsus

    Navzdory větru a dešti chci zítra s pár lidma vyrazit někam do lesa, kde nebude tolik fičet. Nejlepší asi jihozápad od Prahy. Přidá se ještě někdo ? Sraz by byl v tradičních 10,30 na tradičním bike-foráckým místě pod Barandovským mostem na branický straně Vltavy. Tak kdo máte taky bikovej absťák, dejte vědět. Thapsus

    0 0
    • tm  

      pokud nebule lejt tak bych jel

      0 0
      • Thapsus  

        Už změnili i předpověd, vítr má pomalu začít slábnout.

        0 0
    • Eli  

      Já zítra jedu. Tak se lidi přidejte, ať nás je víc. Dnes si dám 40km po silnici.

      0 0
    • JirkaD  

      Já tedy bikovej absťák mám a alespoň kousek s vámi pojedu. Snad bude přát počasí.

      0 0
      • Martinaa  

        já teda absťák nemám, jsem na kole skoro každý den, ale možná bych se cestou taky někde přidala – teda pokud vás potkám, dopoledne musim do práce…

        0 0
      • SNAIL  

        Nazdar Jirko,pokud jedeš, tak to tedy musím taky. Doufám že už jsi tedy po zranění fit. Dneska jsem byl na Brdech a byla to pěkná kličkovaná. Spadaných stromů je tam spousta :-)

        0 0
        • JirkaD  

          No to jsem rád, že pojedeš! Už se těším. Počítám i s obědem, uvidíme co vedoucí vyjížďky vymyslí :-)

          0 0
          • Eli  

            Vedoucí vyjížďky plánuje klasiku směrem do Haloun, ale invenci co se změny trasy týče se meze nekladou, že jo. Tak se na nás Martino někde napoj (můj mobil 608 530 966)

            0 0
            • Thapsus  

              Že jsem ten thread založil neznamená, že se cítím nejpovolanější z nejpovolanějších tu vyjížďku vést ! Pojede-li s námi Gung-Ho, nebo jiný zkušený brdský vůdce, rád mu vedení přenechám… To neberte jako, že ze sebe snímám odpovědnost zakladatele threadu, ale na nějaké rázné vedení v žádném případě neaspiruju ! Každopádně se těším a doufám, že nebude lejt. Thapsus

              0 0
            • Martinaa  

              bohužel jsem se k počítači nedostala dřív, takže sem přišla o vyjížďku s váma, ale i tak jsem se jela projet a bylo to supr. To číslo se určitě bude hodit a tady máš zas moje, kdybys chtěla – 721 363 274

              0 0
        • JirkaD  

          A doufám, že se pochlubíš GPSkou!

          0 0
    • Gorgov  

      A nedáme to trochu ostřejšim tempem? ne nic hronýho, jen abych to mohl pokládat částečně za trenink:) Prumer tak 25–30Km/h?, klidne pojedu spic:D

      0 0
    • Gorgov  

      tak co, jak se pojede a kam?

      0 0
      • petebike  

        si necetl dobre ? jihozapad – to jsou preci BRDY :-D

        0 0
        • Thapsus  

          Fajn vyjížďka, která by se dala klidně nazvat „Po stopách Kyrilla zabijáka“ . Teprve v lese bylo vidět, co nám ten neřád udělal s Brdskými lesy. Polomy a zatarasené cesty, všude spousta nalámaných větví. Jet se dalo, ale cesta byla zpestřena přelézáním padlých stromů a vytahováním větví z výpletu. Navíc teprve v Halounech jsme se dozvěděli, proč na místo srazu nedojel Gyngy. Při sjezdu ze Strahova absolvoval přímý náraz do stromu. S otevřenou zlomeninou ruky je teď na operačním sále. Přeju rychlé uzdravení. Jinak bez potíží, vyjelo nás sedm, část se odpojila v Halounech na vlak, do Prahy jsme se vrátili po vlastní ose tři. S větrem v zádech to pěkně svištělo. Takže díky všem za účast ! (Odkaz na fotky bude za chvíli)

          0 0
          • Thapsus  

            Zatím pár fotek je tady, zbytek dodám večer: www.thapsus.wz.cz/…21ledna2007/

            0 0
            • Markét  

              Ahoj všem,

              má maličkost, vysmátej biker, Jirka a Tomáš jsme v sobotu jeli z Řep od hospody U Naftaře směr Karlštejn. Projížďka byla fajn až na ten hroznej vítr. Celá denní projížďka se dá nazvat polívková. Začlo to v Chýnici česnečka nebo dršťková. V Karlštejně to byla zastávka v cukrárně, kterou již máme vyzkoušenou. V Srbsku to zachránila výborná gulášovka a zakončili jsme to zelňačkou v naší oblíbené hospodě v Chýni. Celkem najeto cca 60 km. A dnes jsem já a vysmátej biker jeli směr Zadní Kopanina, Julián…a dík opět velmi silnému větru návrat přes letiště Ruzyně domů k nám do Řep. Dnes cca 30 km. Fotky jak ze soboty a dnes jak to vypadá na sjezdu po žluté od Juliána. Tak pokud tam někdo míříte tak dávejte pozor. Ahoj a třeba zase někdy.

              0 0
            • Markét  

              Vysmátej biker

              0 0
            • Markét  

              Má maličkost v Sv.Ján pod Skálou

              0 0
            • Markét  

              Sjezd po žluté od Juliána. Dávejte pozor.

              0 0
              • shurty  

                jen pro přesnost – je to od sv. Juliány na Přední Kopanině… :-)

                0 0
                • Markét  

                  Díky za upozornění …jeden se občas ne přeřekne ale přepíše. Kdo to zná ví o co jde.

                  0 0
            • Markét  

              A ještě jeden stomek přes. :-)

              0 0
    • Eli  

      Mně to dnes vůbec nejelo, jela jsem jak šnek, furt mě na kole něco zlobilo a hodnej Thapsus to vždy vyřešil. Za Halounama jsme se se Standou a Peťou Hajným trhli a jeli z Řevnice vlakem. Najeto 45 km.

      To mě moc mrzí, že měl Gyngy bouračku, dostal smyk při sjezdu ze Strahova… Bude v nemocnici asi týden.

      0 0
      • Eli  

        foto 2.

        0 0
      • Gorgov  

        to je zlý vracet se vlakem, kdyz se po vetru dalo jet v klidku pres 40 a vic:) rek bych ze sem byl doma z revnic driv nez bych byl vlakem.

        0 0
        • Eli  

          Jste ďáblové! Musím si dát do budoucna závazek, že to taky dojedu po vlastní ose…Nám jel vlak za 5 minut.

          0 0
      • Meesha  

        auu :-/ Co se mu stalo?

        preju brzky uzdraveni

        0 0
    • SNAIL  

      Prima vyjížďka poklidným tempem. Škoda že jste s námi nedojeli do Prahy. Přišli jste o pěknou část trasy a taky o to, jak Thapsus odklízel spadané stromy ze singlíku, aby to bikeři měli po nás jednodušší :-) Jinak Gyngymu přeji brzké uzdravení. Byl to tedy velký pech.

      0 0
      • Thapsus  

        Noooo, díky za chválu, ale já to dělal hlavně kvůli sobě, abych se nemusel prodírat těmi haluzemi jako vy. Přece jenom – mám novou bundu, i když tak už nevypadá :-))

        0 0
        • SNAIL  

          Při představě že by ti ten osmimetrový strom při tom zvedání spadl na kolo, tak to by ta bunda byla menší zlo :-))

          0 0
    • JirkaD  

      Bezva vyjížďka, cestou do Haloun místy docela slušně foukalo proti, což se při zpáteční cestě ukázalo jako velká výhoda. Jinak první vyjížďka po 3 měsících samozřejmě nezůstala bez následků, ale za týden zase budu OK.

      0 0
      • SNAIL  

        Doufám že tě nezlobí to sešroubované rameno?

        0 0
        • JirkaD  

          Rameno je po včerejšku úplně v pořádku, bolesti jsou ze sedacích partií :-)

          0 0
          • McBlacky  

            no jo ses flákal :) kdbys pořádně dupal tak tě bolet nebude :)

            0 0
            • JirkaD  

              Já dupal co mě síly stačily, domu z Prokopáku na Barrandov jsem už jel jen silou vůle a večer mě bolel celej člověk. Dneska už je mi zase fajn.

              0 0
            • JirkaD  

              a od Malevilu nemám jízdu ze sedla rád :-)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.