• bajkr

    na 11.00 hod. pod baranďákem branícká stranule někam na točnou – jilové – brdy atd. viděl bych to na pohodovejch cca 60km má bejt pěkně tak kdo se přidá :o)

    0 0
    • svickoh  

      Bych se přidala…ale víš jak to je :( Inu bacil…

      0 0
    • Phoebe  

      Přidám se. Sice mám „rýmičku“, ale doma se mi nechce sedět. Napiš mi, kde je přesně ten sraz. Jsem Radotíňák a centrum je mi cizí, díky.

      0 0
      • Thapsus  

        Není to v centru. Pojedeš podél Berounky až k Vltavě, podél vltavy, nebo po Strakonický výpadovce až k barandovskýmu mostu(velkej most s čtyřproudovkou). Ten přejedeš po chodníku (po levý straně) a hned po tom, co tě chodník svede od silnice zastavíš. Tam tě po 11 h. vyzvedneme.

        0 0
        • Thapsus  

          Jinak pokud se ptáš jen na místo srazu, taj je to přímo pod barandovským mostem na pravé straně Vlatvy (PO PROUDU). Je tam až těsně u vody asfaltová cyklostezka. Kdybys to nemohl najít, mám mobil 721 834 779

          0 0
    • McBlacky  

      no dorazim ikdyž včerejší WTB after party byla velevydatná :) nesmíte mě ale hnát jinak vás pobleju

      0 0
    • Gung-Ho  

      Taky dorazim:-) Doufám, že tam trefim, ani né tak kvůli včerejší party po WTB, ale hlavně je tu taková mlha, že je vidět asi na 5 metrů. Snad se během dne rozplyne:-))

      0 0
      • Gung-Ho  

        Mlha se sice moc během dne nerozplynula, ale stejně to byla fajn pohodová vyjížďka. Obídek taky super, tak co víc si přát:-))

        0 0
    • Thapsus  

      A stálo to za to ! Nálada byla dobrá (jak dokumentuje snímek) jen ta mlha trochu moc hustá.

      0 0
      • Thapsus  

        A aby to byla „pohodová“ vyjížďka se vším, co k tomu patří,střihli jsme si po dobrém obědě na Závisti i jeden defekt :-) Celkem to vyšlo kolem 40 km, celkové převýšení 713 m.

        0 0
        • SoLaX  

          Prosim? Vyjizdka s b-f jen 40km? tak pokud ste to nedali za 2 hodky, tak se nekdy na jare snad konecne taky pridam.. Doted me totiz dost desily nadpisy tipu: „Pohodova vyjizdka po praci – cca 70km“ :-)

          0 0
        • bajkr  

          bylo to super a obidek česnekovej taky ;o) kudy si jel já mám cca 60km :o)

          0 0
          • bajkr  

            ale možná jak sem jel pomalejš tak mi to naskakovalo rychlejš :oD

            0 0
            • Thapsus  

              Mě to ukázalo 49,5 od domu k domu, možná jsem provedl špatný odpočet na cestě k Baranďáku :-). Každopádně, jak se někdy říká, na délce až tak nezáleží… rozhoduje výkon :-)

              0 0
        • Phoebe  

          Moc pěkné foto Thapsusi, vyjíždka se povedla, obýdek ještě lepší, tacho mi ukázal 55km a po rozborce doma jsem vyhodil cvaklou duši (cca centimetrová dirka). Blacky, příště se mě neptej, jestli jsem už píchnul s NN :o))))

          0 0
    • McBlacky  

      mě se to líbilo moc, ikdyž ze začátku jsem myslel že pojdu :) trasa v netradičním směru mě to hodilo cca 60. Co nejdřív si dám znova žlutou Vykopávky-altánek. JAk pořád jezdíme okolo po hraně kopce tak jsem úplně zapoměl jak pěkně se tam dá letět

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.