• kubad  

      ten vypadá dost jetě :-(

      0 0
      • kubad  

        hehe tak ten je ******** jetý :-)

        0 0
        • michal xtr  

          asi jo no. hledal jsem na něj nějákou recenzi a našel jsem z roku 2002. :D

          0 0
        • zirecek  

          Tak jetý mi nepřipadá. Jezdil jsem ho do hladka, na fotkách je celkem ok. Nanoraptor 1.85 se mi líbil velmi, akcelerace ve stoje, hm, to byla žhavá čára. Snad najdu něco podobného v 29ce, :o).

          0 0
          • kubad  

            vím co je to za plášť a vím kolik najel a jak je staý :-) takže tak

            0 0
            • michal xtr  

              a odkud to víš ? podle fotek fakt nevypadá moc jetě

              0 0
              • kubad  

                je to obutí co sem kdysi vozil, jeden plášť umřel a druhý sem věnoval kamošovy :-) a ten ho teď prodáva – podle nicku na Aukru

                plášt je z roku 2004 a má přes 3–4t km možná i víc :-)

                byly to super pneu – rychlé, v lehčím terénu v pohodě, kdyby se daly sehnat jdu do nich znovu

                0 0
                • michal xtr  

                  no , kdyby nebyl 5 let starej tak do něho jdu.

                  0 0
                  • pavel321  

                    Tak pet let, to je vazne dost no…

                    Kubad: Voni uz se nedaj sehnat? Ja sem po nich pred par dnama koukal a tusim, ze sem naky nasel na nakym E-shopu…

                    0 0
                    • kubad  

                      ty úzké přestali dělat :-( tuším 2006

                      0 0
                      • pavel321  

                        Ajo, sice sem ho ted nasel, ale pisou tam, ze uz je vyprodanej… Ale este sem ho videl nekde, ted to nemuzu najit, chteli tam za nej 1600/kus…

                        To teda nechapu, proc uz je nedelaj… Me prave ta 1,85ka sedela, na zavody super, hodne rychlej plast, nemel sem s nima problemy ani v bahne, i presto ze vsichni rikaj, ze je na suchej, lehci teren. Tusim, ze sem s nim (vpredu) jel Malevil 2007 a to mi nepride jako mensi teren a sucho teda rozhodne nebylo:D

                        0 0
                        • kubad  

                          já na nich taky pár závodů odjel :-)

                          0 0
                          • michal xtr  

                            to je škoda no. A nevíte o něčem obdobném v obdobném rozměru ?

                            0 0
                            • zirecek  

                              Nevím o adekvátní náhradě. Ritchey 1.9 Speedmax či 2.0 Innovader se mu nevyrovnali.

                              0 0
                        • Krocan  

                          tady je máš odpovídá, jen je nemaj skladem, takže je možná nebudou mít bohužel vůbec, ale zkus tam napsat:-)

                          0 0
                          • pavel321  

                            No vidis, to je vono:) Tak ja tam zejtra zkusim zavolat, esli je nemaj, ze bych si udelal zasobu na horsi casy:D:D:D

                            0 0
                            • Krocan  

                              stačí na seznamu do zboží a napsat wtb nanoraptor 1.85:-D

                              0 0
                              • pavel321  

                                vidis, to me nenapadlo, ja to dycky googlim

                                0 0
                                • Krocan  

                                  já na hledání věcí na koupení vždycky koukám na zboží na seznam:-)

                                  jinak ale nic jinýho než google:-P

                                  0 0
                          • michal xtr  

                            No tak to si ho radši koupím za ty 200 než za 1 600. Jestli je na něm najeto 4 000 a vypadá takto, tak si myslím, že bude dobrej. Jen se bojím aby to stáří na něho nemělo nějákej negativní vliv, jako že se mi třeba rozpadne, nebo tak :D ??

                            0 0
                            • kubad  

                              ten co prodával plášť má na Aukru je Armani

                              0 0
                              • zirecek  

                                Setkal jsem se s ním osobně, kupoval ode mne Mbary. Zdál se OK.

                                0 0
                            • JSt  

                              starej bude dost defektivej. zteri a „proridne“. ja bych to nechtel ani zadarmo.

                              0 0
                              • michal xtr  

                                no toho se právě bojím. Ach jo

                                0 0
                                • zirecek  

                                  Chlape co řešíš? :o) V životě prodrbeš více než dvě kila, mně by ty dvě stovky nestály ani za ten čas zde strávený, :o).

                                  Mého kevlarového Nanoraptora 1.85 jsem měl z druhé ruky, doma mi ještě ležel rok, pak jsem ho jezdil dva roky do hladka – aneb když jsem měl 2 defekty v krátkém horizontu, tak jsem usoudil, že už je prošitý. Rozumněj, že byl hladký a místy lezla tkanina, protože má hranice sjetého pláště je trochu jinde než u většiny (dle vyjádření ostatních).

                                  0 0
                                  • michal xtr  

                                    Tak já ho koupím a uvidíme no.. Pravdou je, že už jsem v životě přišel o víc

                                     
                                    0 0
                                    • zirecek  

                                      Jestli jsi ještě nejezdil takový tip pláště, je to dobrá příležitost jej vyzkoušet, zkusit něco jiného, udělat si obrázek o tenkém, rychlém plášti, který musíš pořádně nahustit. Avšak jestli se ti zalíbí, WTB už dělá pouze velikost 2.1, :o).

                                      0 0
                                      • michal xtr  

                                        Stejně potřebuju ted něco rychlího na asfalt, takže v kombinaci se sjetým exiwolfem vzadu to bude raketa.:)

                                        0 0
    • Daf  

      Je to dobry plast, ale doporucil bych ho jen v te nejvyssi rade a siri 2.1" ;)

      0 0
      • pavel321  

        Je to vybornej plast a tohle je Laser, coz je (pokud se nemylim) nejvyssi rada (ma nakou siliku nebo co), tenhle vypada celkem jetej, ale zase za dve klica je to pohoda;)Pokud uvazis cenu za novej plast

        A klidne ber 1,85, taky je shanim, na predek i zadek, nejlepci plaste, co sem zatim jezdil

        0 0
        • michal xtr  

          No tak ale nebyl x let starej

          0 0
          • pavel321  

            To ne, ale tak za dve stovky si ho muzes aspon zkusit a uvidis, treba ti sedne jako me a koupis si pak novy;)

            Je to lepsi, nez koupit dva plaste kazdej za litr a pak zjistit, ze se ti s tim blbe jezdi ne? Takle si ho muzes vyzkouset za malej peniz

            0 0
    • šlapatko  

      Taky jsem skusil pár tenkých plášťů,ale časem zvítězila šíře 2,25 a možná ještě přidám.V terénu na zadním kole 30 psi,přední kolem 20.jede to super,taky záběr je super a navíc neuskakuje jako přehuštěný uzoun.na druhou stranu mám 85kg:-( Z vyškou 192 toho moc nenadělám.Z tenkých plášťů byly ďábelsky rychlé tvister supersonic(365g)­.Jen kamení jim nedělá moc dobře.Jeden mám ještě doma,můžu ho zadarmo darovat na vyzkoušení.

      0 0
      • michal xtr  

        a kolik má najeto ? měl bych zájem :)

        0 0
        • šlapatko  

          Kolem 1000km,ale je už párkrát podlepený.Na závodech mu moc nevoněl makadam:-).Jak říkám daruji ho.Něco ještě snese.Kamení mu nevoní:-(.Bude dobrý osobní odběr,nechce se mi jej posílat.Jsem zdechloun.Bydlím v Olomouci,plášť se nachází u Valašského meziříčí kde budu o výkendu.

          0 0
    • zapl  

      Mám na prodej WTB nanoraptor 26×2.0 folding comp jete,ale v dobrém stavu.

      0 0
      • michal xtr  

        Kolik za něho ?

        0 0
        • zapl  

          400kč za oba.Můžeš se dojít podívat,jsem taky z Olmiku

          0 0
          • michal xtr  

            No ale to je takovej ten obič. To není ten DNA  se zeleným proužkem. Nezlob se,ale tady ten nechci

            0 0
            • zapl  

              DNA to je ,lépe to vyfotit nejde

              0 0
              • michal xtr  

                a TPI ?

                0 0
                • zapl  

                  WTB Nanoraptor 2.0 Folding Comp/Cable Bead/Durable DNA Rubber Compound 26×47/47 TPI na plášti napsané není.Pokud se chceš na to mrknout tak se můžeme domluvit

                  0 0
                  • michal xtr  

                    nezlob se,ale asi ne. Ted mám už 5 plášťů, takže bych to ani nevyužil

                    0 0
    • Hynas  

      Michale xtr, co ty jsi zač, prosím tě? :o)))

      Podle jména by člověk soudil, že „xtr a nic než xtr“ a přitom tady řešíš, jestli koupit plášť za dvě stovky nebo nee :o))) Hele, a máš vůbec na svém kole nějaké ikstéer? ;o)

      0 0
      • michal xtr  

        podívej se na kolo co mám v profilu :) Já bych ho klidně koupil,ale na co mi asi bude 7 plášťů ?? Kdybych měl jen dva sjetý, tak neváhám a beru to,ale takhle je to zbytečný

        0 0
        • michal xtr  

          a řešil jsem to především kvůli tomu stáří. Jako 5 let starej plášt je prostě moc

          0 0
    •  

      Baník pyčo!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.