NanoRaptory..kde jsou k dostání?

23 nepřečtených
  • Pavel_bike

    Zdravím Vás, chci koupit výše uvedený pláště ve verzi 2.0 drát..neviděl je z vás někdo někde v shopu? Asi to bude nedostatkový zboží..nebo zvolit jiný rozměr např. 2.1 kevlar?

    0 0
    • Daf  

      Jdi do 2.1 kevlar. Je lehouckej a pritom slusnej balon. Navic je i z lepsi smesy.

      0 0
      • Pekáček  

        Jo, jsem kupoval v Olmíku za 660kč kevlar 2,1". Ale viděl jsem na jednom bajku 2,3" a to bylo teprv něco!

        0 0
      • Zerocool  

        vozil jsi je?? jak hodnotíš???

        0 0
        • Daf  

          Jsou to dobry gumy. Pekne jedou a kdyz nejsou prehusteny, tak i jejich jemny vzorek ma paradni grip.

          0 0
          • Zerocool  

            chci to na no tubes, snad nebude problém s patkama

            0 0
            • Daf  

              Bulda s tim problemy nema, ale ja k tomu nejak nemam duveru :) Libi se mi systemy Tubeless Ready (Hutchinson, Geax a Bontrager) Coz jsou normalni plaste s UST patkou, hmotnost o par gramu vyssi, ale mnohem snazzsi instalace. Pokud to tedy chces na UST rafky.

              0 0
              • Zerocool  

                no tubes jsem měl do teďka bez problémů, akorát zadní plášť je už tak sjetý, že uniká, takže měním oba, vozím stále kendy, ale ty teď nemají, k dispozici mám právě NR 2,1 v kevlaru, ale na stránkách no tubes patří WTB mezi nedoporučovaném, takže potřebuji vědět zkušenosti s konkrétní kompinací NR + no tubes

                0 0
    • Bulda  

      Pells uz je nema v nabidce, prej uz je nedovezou :((

      0 0
    • marapara  

      Tak to jste mě něpotěšili. Taky už je mám celkem sjeté a budu se muset poohlédnout po nových.

      0 0
      • Pavel_bike  

        udělal jsem si malý emailový průzkum a ze dvou shopů mě přišly pozitivní odpovědi..bikezone je jedním z nich. jinak by tyhle pláště měly být zase na podzim.

        0 0
        • RomanH  

          Vylozene podzimni plast…

          Neco podobneho jsem zazil, kdyz jsem shanel v Bikezone Big Jimma v loni v rijnu – pry bude az na jare.

          Nejak to pocasi maji kluci popleteny

          0 0
          • Pavel_bike  

            aby u ostatních nevznikl dojem toho, že to mají „popletený“ kluci z BIKESTORU, tak info o tom že pláště budou až na podzim jsem dostal z nejmenovaného shopu v Olmiku, ON ROAD se jmenujou. A pokud je ta informace pravdivá, pak ty roční období či počasí mají pomotaný spíše u WTB..

            0 0
            • Pavel_bike  

              ..pardon.. v BIKEZONU nikoliv BIKESTORU..omlouvám se

              0 0
            • RomanH  

              Ja bych ani nerekl, ze to maji popleteny u WTB ci Schwalbe, ale spise oficialni dovozci do CR. A pokud se e-Shop orientuje jen na tyto dovozce a nesnazi se zbozi v pripade neschopnosti dovozcu dovezt z venku, zakaznik zaplace

              0 0
              • -Alan-  

                Ještě existuje exotická, drahá, ale poměrně spolehlivá možnost jak si je koupit sám. Zrovna WTB plášťě, včetně těch, co je Pells nevozí se dají sehnat na eBay. Já jsem s tím systémem udělal už nějaké zkušenosti a pokud je to z obchodu s trochou ohlasů (pozitivních) v delším časovém období, tak je to vcelku bez rizika. Jen by asi chtělo sdružit několik takových objednávek, protože pak by asi bylo snesitelnější poštovné. Kevlarové verze by navíc byly skladnější.

                0 0
              • Pavel_bike  

                jo, říkáš to přesně, oficiální výhradní dovozci do ČR..

                0 0
    • Pavel_bike  

      kdo by chtěl Nanoraptory 2.1 v kevlaru, tak mám dva nevyužitý doma..jetý 20km..prodám levně..kdyžtak piště na meil.

      0 0
      • poiko  

        psal jsem ti maila, ale nejde mi odeslat díky nějaké chybě v adrese???

        0 0
    • Splinter  

      Mají je v www.tandem-bike.cz mám odtud už 6ks:-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.