• jecnak

    Nevite prosim nekdo, kde v Praze se daji sehnat 1.85 Nunurapto­ry? Diky

    Odpustte si pls poznamky, ze to jsou nudle atd.

    0 0
    • Peslezedirou  

      Na Hradčanský jak byl Katmar je teď nějaký shop, berou pláště snad jen od WTB. Tak tam by je mohli mít, pokud je nemůžeš sehnat tak se tam dneska můžu zajít podívat, jdu kolem.

      0 0
      • jecnak  

        Jestli pujdes kolem, tak se tam prosim te mrkni. Vypada to bohuzel, ze dokonce 1.85 prestali de­lat…

        0 0
      • zirecek  

        Prosím, kukni tam. O víku budu v Praze, případně bych si ho koupil. Můžeš mi případně napsat i otevíračku? (pá, so, ne)

        0 0
    • Bulda  

      to neni poznamka, to je fakt :)) s tvoji vahou ovsem v poho …proti tomu, cos mel na malevilu super vyber

      0 0
      • zirecek  

        A s váhou 80kg? :-))

        0 0
        • Bulda  

          no, mel je Beeda (kolik vazi nevim, ale bude to kolem …bez kola :)) na Malevilu, problem sice zas mel, ale ne s gumama, takze to o jejich kvalite neco vypovida rek bych

          0 0
          • Beeda  

            jj na rychly sotoliny i ten sjezd z hvozdu je ok, akorat ted jsem zadni prorizl z boku na brnensky50 – naklopil jsem zatacku a za ni vzal nakou hranu, ale moje chyba to bych fikl kazdej plast… jinak 77kg/3atm nafoukano…

            0 0
          • zirecek  

            Jsem s tím pláštěm velmi spokojený na zadním kole. Vozím jej už déle, nemám důvod měnit. Připadá mi i pohodlný, což se někdo může smát… .

            0 0
    • Peslezedirou  

      Tak ani tam ho neměli a to jsem si jistej, že jsem ho tam před pár měsícema viděl. Měli jen Nanorator 2,1 kevlar, drát.

      to zirecel: Jinak na krámu nic moc neměli, jednu silničku pells, pár levnějších biků pells. Jediná mě zaujala pevná carbonová vidlice pells na MTB.

      0 0
    • cabbage  

      Nanoraptory sem viděl v bikelive ale jestli 1.85 v kevlaru to nevim…

      0 0
    • Rychlej turista  

      Tak co sehnals je? Bral bych je taky.

      0 0
    • mosquito  

      1,85 se taky delaji ??? vsude ted vidim 2,1 a shaneni uzsiho sem akorat tak vzdal, jinak na podzim nebyly ani ty 2,1cky

      0 0
    • jecnak  

      Nakonec jsem sehnal za supr cenu zas Klimaxe…

      0 0
    • azcyklo  

      zdravim, nahodou jsem se dostal na vas dotaz,tak vam posilam info

      mam jeste na sklade starsi kousky hutchinson 1.85 mosqiuto kevlar patka za výprodejovou cenu 499 kč + posta.

      kdyby Vás to zaujalo ozvete se na azcyklo@azcyklo.cz

      hezky den moravec

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.