• stroum

    Ahoj, mohl byste nekdo doporucit nejake velke kolo pro cloveka, co ma dva metry? Cena cca 25 tisic. Diky.

    0 0
      • stroum  

        mas nejake zkusenosti s tou 929? slysel jsem, ze jsou to 29" plaste osazeny na 28" kolech…?

        0 0
        • Twister  

          Osobní zkušenosti žádné, z toho, co se tu probíralo – Superior versus Gary Fisher. Superior vede stopu, línější při manévrování, lepší osazení. Cobia hravá, ale za tu cenu je osazení slabší. Obecně jsou velcí lidi, kteří tu nedávno přešli na 29" nadšení. Zeptej se třeba Bafoona.

          Já jezdím 29 poskládanou na rámu Apache Wakan a dojmy jsou: drží směr, všechno přejede, líná při akceleraci, delší do zatáček. Mám tam dost těžký kola. Oproti ní můj standartní bajk je živější ale v rozbitym terénu jsou menší kola znát.

          0 0
      • Jarousz  

        Hele, jak sem hodis takhle pekne odkaz? :-)))

         
        0 0
        • stroum  

          tipnul bych si ze s vyuzitim metatagu <a> sem dam link 

          0 0
          • jirkacv  

            tos tipnul spatne :) napises text odkazu, oznacis, a nahore se ti zpristupni ikona retezu (link) tam uz nafrkas adresu a titulek pokud chces a jede to :) Jinak vetsinou na forech byva odkaz tagem [url] :)

            0 0
      • Nainen  

        Dobré tipy… hlavě ten SUP vypadá super :-)

        0 0
      • 9700  

        Superior 929 ve velikosti 21,5" uz letos v ČR neseženeš. Já ho už 3dny v kuse sháním a nikde v Brně není a zkoušel jsem i shopy v Praze a nikde není. Ale kdybys na jeden kus narazil, tak jej hned ber!!! Jinak podle informaci od prodejců se nedá sehnat už ani model s 23" rámem.

         

        Já mám 195cm a výběr kola (taky kolem 25K bych rád) jsem zúžil na

        Trek 6700

        nebo

        "Pells Razer X9 D ":http://www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?…

        0 0
      • drtyc  

        mam superior rx550 a vyska mezi 193 a 198 podle toho jak se zrovna vyspim a prijde mi, ze mam desne zlomeny zapesti v te normalni poloze – a hrozne trpi na drncakach. kazdopadne je to pevna kroska… a tady nekdo rikal mtb. mozna je to jen tvarem crosky.

        0 0
    • Jarousz  

      http://scottusa.com/…641/scale_60

      s delsim predstavcem

      0 0
    • Zerocool  

      já bych volil nějaké velké, to ti můžu doporučit

      0 0
    • Saint  

      Na „devětadvacítku“ se vybodni, já mám taky dva metry a před sezónou sem řešil úplně stejnej problém, když jsem po letech měnil kolo a asi nejlíp mi z toho vypadnul tenhle bajk

      http://www.bike-forum.cz/…il-5535.html

      Je to fak dost dlouhý a svezení je na tom perfektní. S tvejma finančníma požadavkama bych to viděl na tohle

      http://pcshop.pells.cz/…/default.asp?…

      má tohodně slušnej rám a když tě to chytne, tak si na to můžeš navěsit lepší komponenty a jupí čerte, frčíš!

      0 0
      • kubad  

        a jels někdy na té 29"

        pak bys zjistil že je to ještě lepší

        0 0
      • MlokCZ  

        Nějaký konkrétní důvod, proč by se měl vybodnout na 29tku? Ten Pells je na 26tku poměrně dlouhý, ale to neznamená, že mu bude stačit. Má 635mm délku. Kamarád má 196cm a jezdí o 1cm delší kolo s 12cm představcem. Takže těch 635mm mnoha lidem se 2 metry stačit nemusí.

        A proč mít k takové výšce malá kola?

        0 0
      • Bafoon  

        nevim proč ale myslím že jsi dobrou 29" ani nezkusil, protože bys nemohl psát co píšeš

        0 0
        • Twister  

          Teď jsem koukal na komenty u tvýho bajku – ty ho prodáváš? Proč proboha?

          0 0
          • Bafoon  

            Prodávám i neprodávám, s přítelkyní jsme se pustili do rekonstrukce bytu a on ten byt je hrozně starý a to vrtneš tady do toho a támhle musíš udělat milion věcí, třeba to že budu rozvádět nové topení a radiátory s tím jsem nepočítal :-(( sice je nějaká vata ale s penězi za Grifona by to bylo o něčem jiném a auto prodat nemůžu, notabene mám pocit že víc bych dostal za Grifona :-)) Jde spíš o to kdyby se za Grifona dal utržit slušný peníz tak bych do toho asi šel ale jinak jsem si ho nehýčkal a nesháněl rám od Iceho, neotravoval Míťu abych ho ted prodal za 30tis to NE

            hmmmm na rovinu je to spíš takové gesto pro přítelkyni (ona sem naštěstí nechodí) :-D

            0 0
            • Twister  

              Na prodávání se vyser. Podle mě za to kolo dostaneš tak 25tisíc a to i přítelkyně musí pochopit, že je to strašný mrhání penězma v porovnání s nákupní cenou a stářím. Byt bude furt, při nejhorším v tom samym stavu, jako je teď, a půl roku nevymalovanej nebo se starejma oknama ještě vydrží, ne? Když střelíš kolo, tak už ti zbyde jen přítelkyně, a to bys jí měl varovat, že v tom případě by se ti mohla omrzet. :)

              0 0
              • Bafoon  

                muhehe :-) mno takhle se to taky dá vidět :-D jenže takhle to vidí bajkeři a ne přítelkyně, být na mě tak už na Grifonovi jsou nové XT kliky :-) byt nebyt ..... jenže to pak z její strany bylo bít nebo nebít? :-D

                0 0
              • přišlapávač  

                :-)

                0 0
            • mr.antik  

              To bych radši měsíc dřel od rána do noci včetně víkendů ;-)

              0 0
      • Ke Pasta  

        Osobně si myslím, že proto právě ta 29" ka je. Ono mít velkou kostru a malé kola vypadá doceal komicky. Ale je to jen můj názor a propo jsem si postavil Durateca na 29" :D

         
        0 0
    • Vevoda  

      www.duratec.cz/index.php?…

      je to sice mimo limit, ale :-)

      0 0
    • BB  

      Mám doma taky 2 m drobečka, jezdil kalsiku 26 palců Treka 8000, dobré kolo pro dlouhány, ale ve stojkách se mu zvedalo, protože seděl hodně nad zadním kolem. Loni pořídil GF Supercaliber 29 a všecny problémy vyřešeny. Vyjede naprosto všecno, to kolo se díky dlouhé zadní stavbě nezvedne a navíc všecny GF jsou obratné, takže i lépe točí všecny vracečky ve sjezdech než na původním biku. Takže závěr: zkus 29 od GF.

      0 0
    • tomek  

      29" SUPy se budou vyrábět někdy příští týden a k prodeji budou tak asi za 3 týdny… 

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.