MTB okolo 16 000 Kč pro ženskou

11 nepřečtených
  • stip1978

    Zdar, poradte mě, asi už tu ta situace byla po milión pátý ale: potřebuju MTB pro holku, vel rámu S (165cm postava). Cena max. 16 000Kč. Narazil jsem na jeden bazar (neuvádím kde, není to podstatný navíc už se to tu řešilo a není nutno to znovu vířit):

    Rám superior, AL

    Vidlice Fox RL

    Brzdy XT třmeny, páky nějaký obyč. Shimano, kotouče na AL unašeči.

    Kliky (HT dutá osa), smyk, hazka, řazení všecko LX

    Kazeta Deore

    Náboje a ráfky Author.

    Sedlovka, představec, řídítka obyč AL.

    Hmontnost nevím, ale na potěžkání slušně nízká.

    Stav: mírný škrábance, kotouče tak sezónu ještě vydržej, pláště určitě i víc.

    Co vy na to?

    Anketa: Je to kolo dobrý?

    0 0
    • roman 3D  

      tak mezi 10–12 bych to viděl

      0 0
    • stip1978  

      Ještě jsem zapomněl, jestli byste věděli jinou alternativu v ceně 12 – 16 000Kč tak sem s ní. Buď nový, nebo nějakou lepší bazarovku.

      0 0
      • roman 3D  

        když pohledáš tak najdeš tip kdo ti tady postaví za 15 tis. nový kolo se vzduchovou vidlicí na slušnejch komponentech

        0 0
        • stip1978  

          No tak to ho nemusí ani stavět, když ty komponenty do 15 000 seženu tak si ho postavím klidně sám. Bohužel mi vychází vždycky shánění po e-shopech a stavba vzdycky dráž než hotovka.

          0 0
        • Ruprt2  

          Jenom je potřeba si pohlídat reference na stavitele v případě, že by jsi nenašel jenom Scalara. ;-)

          0 0
    • Lenka.05  

      Zkusili to s cenou, protože je tam vidle od lišáka, tak to vypadá nóbl. Ale…bude mít něco za sebou, tipnu si, že by potřebovala servis (kdo ví, jestli na něm někdy byla a nejezdí už na sucho a servis Foxe není zadarmo), kromě toho citlivost těchhle foxíků je docela trága. Co kazeta, řetěz…asi taky nebudou nový, rám není taky super hitparáda (i když Superiora jsem taky měla-viz v mých bajcích ho ještě mám a nemůžu proti němu říct nic špatnýho). Za 12 bych ho vzala s tím, že do toho ještě tak 3 dáš za servis a pár nových dílů.

      Edit – spíš bych zvážila fakt zakázkovou stavbu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.