• Bulda

    už tuhle sobotu 28.4. krásný – sjezd vinicemi, schody, průjezd pasáží a podloubím (a i fyzicky a technicky náročnější) městské XC propozice zde www.derfl-kola.com/index.php?… foto z minula zde www.derfl-kola.com/index.php?…

    0 0
    • Bulda  

      up

      0 0
    • tulda  

      tohle ne, ale na mšenský okruhy se těšim :)

      0 0
    • Bajker16  

      UP – Ročník 08

      Nemáte někdo naměřený převýšení ?

      0 0
      • prvniodkonce  

        Měl jsem to tak rozjetý… Ve druhym kole jsem si ale ustlal a bylo hotovo :-( Převýšení netušim, ale asi bude slušný. Moc se mi trasa líbila.

        0 0
        • Bajker16  

          Tak to si byl ty ? To je škoda :-(

          0 0
          • prvniodkonce  

            JJ Jel jsem hodně vepředu a ty poslední schody ve 2. kole jsem přecenil, tak jsem si to snad vybral na zbytek sezony :-) Koleno je v pohodě a zítra asi jedu maraton v Lípě. Pak jsem vzal teda foťák a tady jsou nějaký fotky.

            0 0
            • Bajker16  

              Tak to naštve ve 2. kole. Já jsem je 1. kolo šel a pak už jsem je sjížděl,ale když jsem tam pak šel fotit,tak mi připadaly šíleně prudký :-).

              0 0
              • prvniodkonce  

                No právě v prvnim kole jsem to profrčel v pohodě, tak jsem to ve 2. pustil asi moc. Nebylo to na těch horních schodech, ale dole jak se najíždělo z těch malejch schodů doleva na betonu. Jel tam přede mnou týpek, tak jsem musel trochu přibrzdit, nějak to klouzlo a už to bylo. Ani nevim jak jsem kleknul, ale dál se mi jet vůbec nechtělo. Tak jsem se na to vykašlal a podlehl nabídce na ošetření :-)

                0 0
            • mn  

              Tak tos byl ty kdo si mi ustlal pod kolo… . Měl jsem co dělat abych se přes tebe nesmotal, zbylo tam dost málo místa. Nakonec z totho byla bramborová. Ale závod fakt pěknej.

              0 0
    • Bajker16  

      Fotky z letošního ročníku jsem dal sem .

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.