• Krocan

    25.5.2008(sobota) 25km tak kdo z vás jede?

    0 0
    • Vilém  

      Opravdu super vystizne info. myslis tohle ?

      0 0
    • Krocan  

      Sakra tak sem se spletl…sobota je 24.5.2008 jo a tady je oficiální pozvánka

      0 0
      • Krocan  

        ještě ten odkaz by to chtělo že… http://www.brno-lisen.cz/…otky/mar.pdf

        0 0
        • Vilém  

          To uz je lepsi. Ale stejne si nejak nedovedu predstavit zavod v Marianskem udoli. Vcera jsem tam byl pesky a bylo to peklo pro pesi i ty cyklisty:( Natoz kdyz tam pojede treba 200 lidi.

          0 0
          • Splinter  

            Já sem to jel loni, nebylo to ani značený, turisti ********, cyklisti ********..

            Je to taková akce spíš pro turisty to objet, než tam závodit…

            0 0
            • Jaroslávek  

              Tos musel mít asi fakt slabší chvilku, žes do toho šel.-) I když „Zkušenostmi se člověk učí.“ A kdeže loňské sněhy jsou.-)

              0 0
              • Krocan  

                já sem dneska tu trať jel a kdyby nebylo bláto tak by to bylo v poho.Takhle sem akorát abych se trochu umyl projel navíc brod u Muchovy boudy

                0 0
                • Karaya  

                  A kterou trat? Tam preci muzes jet kudy chces, hlavni je se dostat do cile a projet okolo zavory :-)

                  Po lonskych zkusenostech asi taky nepojedu. Leda ze bych to vzal s Tomasem na sedacce .-)

                  0 0
              • mastihuba  

                letos za něj  vybírají závody v Hakru :)

                0 0
                • Splinter  

                  ale ty bys to moh jet… Ať máš cíl jednou jinde než na Bukárně:-P

                  0 0
                  • mastihuba  

                    tydle závody jsou pro mne málo dotovaný :)

                    0 0
                    • Splinter  

                      no já vím, žádná občerstvovačka, ale můžes po trase zastavit:

                      U Raka

                      Pod Hádkem

                      U Jelena

                      na Mušce

                      u Borovic

                      na Mlýně

                      to de ne?

                      0 0
                      • mastihuba  

                        u raka je to taková snobárna

                        pod hádkem se postupně zlepšují ale pod kopcem se mi moc nechce zastavovat

                        U jelena i na mušce mají hnusný pivo stejně jako u borovic a o kadlecáku mi ani nemluv, tam se ženil bratr a horší obsluhu sem eště nepotkal.

                        0 0
    • Krocan  

      !!!!????Sakra to fakt nikdo nejede ani ze srandy????!!!!

      0 0
      • Polka  

        Ja te lituju uz predem :-DD Sak uvidis, esi dojedes ;-)

        0 0
      • Splinter  

        jeď, hlavně se moc nežeň, má být hezky, tak na trati bude dost lidí… Opatrně ve sjezdu po silnici z Hostěnic dolů, je tam hnusná pravá zatáčka, ať neskončíš pod autem..

        Pak bacha na lávku, pokud je mokrá tak klouže jak sviňa a není to vidět.. No a pak bacha na těch 150 nasraných lidí co potkáš a co neví, že se tam něco jede:)

        A v cíli si dej špekáček a kofču, bude oheň:)

        0 0
        • Polka  

          Prej „Bude oheň“ … me to dneska roztrha :-)))

          0 0
        • Krocan  

          Neboj já tu trať znám a zvlášť od hádku jezdím celkem často takže se nebojim…

          0 0
          • Splinter  

            já sem to myslel ze srandy:-D

            0 0
          • Polka  

            Mozna bude bezpecnejsi, kdyz to vezmes primo Rickou, akorat v rybnicich budes muset na chvilku zatajit dech ;-)))

            0 0
            • Krocan  

              Vzhledem k tomu že sem právě vyčistil a namazal ložiska v nábojích to nebude asi nejlepší nápad…:-)

              0 0
    • Krocan  

      Tak sem to dneska(teda včera) zajel a úplně v pohodě…až na to že se nejelo kolem hádku ale přes Mokrou

      0 0
      • Polka  

        A ohen…byl? :-D

        0 0
        • Krocan  

          Byl sme si říkali jak by to dopadlo kdyby byl oheň pro všecky bikery třeba na Starobrno Frííí Tour:-D

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.