• biker1988

    Zdravím,prosím vás,neměl by někdo zájem o můj bike?

    Potřebuji jej nutně prodat,info o něm na mém profilu.

    Prodám za 10000.potřebuji jej prodat do konce ledna.neměl by někdo z vás zájem?kolo je ve výborném stavu

     
    0 0
    • Stanislav__1  

      Podle me je cena nadsazena. Neprilis pouzivana velikost ramu, ponekud kontroverzni znacka Maxbike, cervena barva vhodna spise pro divku. Ke vsemu komponenty Shimano LX, ktere je potreba obmenovat skoro jako ponozky. Nekvalitni vidlice a komponenty Pell's, ktere ma kazdy rad. Obavam se, ze sleva zde budu nutna.

      0 0
    • Horyna  

      Jsem pro zrušení veškerých záložek zatřídění. Cpal bych všechno na jednu hromadu ať je to hned na očích. Nezlob se ale nejsi tu první den, tak bys mohl vědět že od toho je tu bazar!!! 

      0 0
    • jIrI___  

      Kvůli velikosti se podle mě bude sakra špatně prodávat. A bazar je jinde :-)

      0 0
    • Marccoo  

      Za deset to určitě není prodejný,není na něm co by tolik stálo.Reálná cena je tak 7000 Max

      0 0
      • dancing dog  

        Za sedmičku ho klidně vezmu, na zimu a špatný poasí, hned. Teda hned jak vyrostu nějakejch 10 cm.

        0 0
    • Krocan  

      podle mě zaho  10 neprodáš…a rozmysli se už s tou velikostí:-D(tady 22, v profilu 22.5 a na cyklobazaru 21.5)

      0 0
      • dancing dog  

        :-) třeba to je amoební rám ze stejnýho materiálu jako Terminátor 2

        Pak by to byl vlastně full za skvělou cenu…

        0 0
    • pegas  

      tohle neprodas ani do ledna 2016…

      0 0
    • Evilcleaner  

      nové kolo v tomto osazení postavíme pod 15 tisíc a bude na tom možná trochu lépe (ráfky, brzdy), záleží kolik je na něm najeto no…tady z bike-fora to za 10 nikdo nekoupí.. navíc jak už někteří řekli, kolonka „bazar“ je o něco víc napravo než „forum“

      0 0
      • Seadat  

        Asi tak –  desitka je moc :-( si ho radsi nech nebo postav na stejnejch komponentech jiny kolo, pokud potrebujes zmenu. Jinak  takovou KOZU budes stejne prodavat  horko tezko.

        A co se tyce  srovnani AUTHOR a MAXBIKE, tak sou natom asi stejne, jako PELLS :-) –  takze jezdit to jezdi a to je hlavni!! :-D

        0 0
    • Vilém  

      Polozka bazar je na horni liste. Kdyz jsem na nej koukal, tak jsem se chtel jen zeptat, zda to opet bude 26" MTB ?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.