Máte někdo prosím zkušenosti s SE28M254EU ?

23 nepřečtených
  • Verte

    Mám do ní jít?

    0 0
    • Hynas  

      No popravdě s ní mám zkušenosti nevalné, mnohem lepší je SE28M254EUa, má větší otvory a hladší gumu…doporuču­ju! :o)

      0 0
    • TinkTink  

      To je fakt blbe zalozeny thread…kazdej se Ti vykasle (vyjma me :-D), aby hledal co to vubec znamena – mycku.. :-/

      0 0
      • speedy gonzales  

        uz sme dva co nebyli lini..tkay sem hledal:-))

        0 0
      • MlokCZ  

        To právě založil fikaně, všichni jsou zvědavý, co je to za …, tak si to každý najde. I ten co by podle jasnějšího názvu ten thread rovnou ignoroval.

        0 0
    • Smazaný účet  

      bejt tebou tak du do SE28M254EV je daleko lepsi za stejnou cenu :-)

      0 0
    • Hnoj  

      Haha, to je mazec :-)

      já jsem taky vygooglil, že to je myčka, ale dost pochybuju, že tady ti nkdo poradí…

      0 0
    • vlk  

      Nějakou Siemens myčku máme, ale netuším typ.Ještě se nám nepokazila a funguje bezvadně. Akorát kolo se tam nevleze :o)

      0 0
      • Verte  

        Díky za reakce já tam měl dát hned odkaz. Tady je třeba: www.zeroxx.cz/…e-28m254-eu/ nebo www.elektro-oaza.cz/…-se28m254eu/ Nedělám fór, já už mám z toho vybírání hlavu jak pytel od banánů. Pokud můžete tak prosím poraďte. Díky.

        0 0
        • maxtor  

          Jestli ti to pomůže, tak mám od Siemensu mobil a funguje dobře, tak bych do té myčky šel:-))))

          0 0
        • mm  

          mycce neni celkem co vytknout, ale zjisti si jeste, jak je to s nahradnima dilama. napr u sesterske firmy BOSCH nas stala vymena ridici jednotky v pracce 7 tisic (cena bez prace)

          0 0
          • wlk  

            takze výsledek byla nová pračka ne? to se snad nevyplatí opravit, pokud nestála 20k

            0 0
            • mm  

              vysledkem byla nejaka alternativni oprava. za mensi peniz. PC pracky byla asi 40k

              0 0
              • wlk  

                tak to pak jo :-)

                0 0
              • hydrant  

                tyjo to je peněz za pračku. To tam hodíš montérky a po vyprání vytáhneš smoking, ne ? :-)

                0 0
    • MlokCZ  

      Tak my máme doma už 2,5 roku starší typ Siemensu (a navíc vestavěnou, tím je to taky jiný typ ještě), ale dle parametrů úplně totožnou a maximální spokojenost. Tenkrát jsem ji taky vybíral hodně dlouho a porovnával se všim, co bylo na trhu. Má program na 70st., což je občas super (třeba zrovna na plesnivý láhve) a dost myček ho nemá. Normálně tedy používáme auto program 55–65st, který je docela inteligentní a když je čistší nádobý, tak to trvá kratší dobu a má menší spotřebu vody. Je velmi tichá (to se může malinko lišit, ta vestavěná může být o chlup tižší).

      Jediný detail, který bych vytknul je tvar hodního koše. My doma používáme téměř výhradně hodně velké hrnečky (0,4 a 0,5l), takže pak bývá malá část horního koše při mytí nevyužitá, protože tam se nacpou jen malinké hrnečky na kafe (ale je to jen malá část, takže to ani tak nevadí a někumu to může vyhovovat, když víc pije kafe).

      0 0
    • Toams  

      Taky mame Siemens, 45cm, uz snad 10 let a furt facha bez problemu … musim zaklopat:-)

      0 0
    • dancing dog  

      Nádobí má mejt ženská a v dřezu, myčky netřeba !!

      0 0
    • Vašur  

      Kolik se do ní vejde kol?

      0 0
    • Francek  

      JEE UMYVACKA RIAADU :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.