King Gym, mátě někdo zkušenost?

25 nepřečtených
  • dvsole

    Máte někdo zkušenost s posilovacím strojem King GymKing Gym? (www.tvproducts.cz/detail.php?…) Uvažuji o tom, že bych si ho koupil, ale rád bych o něm zjistil ještě nějaké info..

    0 0
    • JSt  

      nakupujte chytre. usetrite cas i penize. :))) kupovat stroj na sklapovacky za 2k? to radej ty prachy propij…

      0 0
    • Lance  

      kup si to je to naprosto skvele a za tu cenu je to velmi levne. ja uz tak koupil asi deset kosmodisku a vzdycky me to pozbudi jak dobry nakup jsem udelal, a hned jsem si vzal i ten valecek s kterym ti neukapne ani kapka barvy, taky skvele, proste to zbozi tam za ty prachy je uplne super, sedim tu u compu a nikdo nevi, ze mam ten kosmodisk na sobe, nevahej a jdi do nej. Videl jsi co to dokaze udelat ze stopadesati kilove a osmdesat let stare babicky, jaka je to pak kocka.........

      0 0
      • Venda  

        Velmi úsměvné…

        0 0
      • vrazdit  

        nejvic me dostalo, kdyz sem zapnul televizi a byl tam v shoppingu nejaky strojek na zvetseni penisu :)) to tema me v poledne docela prekvapilo, ale budiz…potom ale nasledovalo vysvetleni funkce a to sem se malem posral a sel si ho radsi uriznout :)) bylo to na bazi nejake konstrukce a privazovani… videl sem, to jenom jednou…ale doted nevim, jestli to nekdo myslel vazne…

        0 0
      • minikin  

        Ja si nechavam patentovat celenku z kosmodisku… Fakt po tom prestava boliet hlava. ;-)))

        0 0
      • orca  

        Chlapi … neházejte takové špeky na sklo :-( (nelijte to pivo z okna) máte mě na svědomí jsem se zakuckal smíchy a musel jsem dostat herdu do zad…

        0 0
    • Haryk  

      No, zkušenost nemám, ale asi bych Ti odpověděl to, co většina lidí tady.Je to fakt děs(už jenom ty šílený reklamy) a dávat 2 tácy za jednoúčelový stroj na posílení břicha je docela síla.To si radši kup ten gymnastický balon(v lékárně za 400 kaček) a využiješ ho daleko víc, než tenhle nesmysl.Tipy na cviky jsou k tomu přiložený.

      0 0
      • error  

        ale oni tam v televizi řikali že to není jenom na břicho ale že tím posiluješ i další svaly :-)) no vážně to fakt řikali

        0 0
    • Venda  

      Jo a ješte … z fyziologického hlediska není možné, aby jsi na tomto stroji posílil břišní svaly. Vše tahaj nohy a záda.

      0 0
      • error  

        rodiče přítelkyně si ho pořídili domů, tak jsem neodolal a vyzkoušel ho, s těma nohama nemáš tak docela pravdu, protože uchycení nohou je tak nešikovně řešený že se o ně nemůžeš zapřít, je pravda že břicho jsem cítil ještě druhý den, kupovat to za ty prachy no nevím lehsedy můžeš dělat levněji, stejně ti to bude doma za čas jenom zabírat místo

        0 0
        • Venda  

          Tak to se omlouvám. Tak to výrobci udělali chyby dvě. No a oni se jim vyrušily :-))

          0 0
          • error  

            tak nějak :-) možná to byl dokonce úmysl, ale podle toho jak to podemnou vrzalo a skoro jsem slyšel i praskání ( vážím tak 80kg) bych se divil že jsou tak prozřetelní :-))

            0 0
    • Páník  

      jestli chces mit na brise „zahradku“,tak to se ti na tomhle asi tezko povede a pro zmenseni pivase jsou lepsi klasicky kondicni cviky

      0 0
    • cabbage  

      hm, tak za tuhle cenu muzu jit 100×(az do konce zivota:) do posilky… jinak dobrej vtip.

      0 0
    • prodi  

      Možná bys měl uvažovat na to zapomenout – zbytečný věšák na prádlo…

      0 0
    • MARIN  

      Po kud uz se rozhodnes pro koupi (ktera je opravdu VYHODNA :) nezapomen si jeste nechat pribalit www.tvproducts.cz/detail.php?… hubnuti bude jeste rychlejsi a pak jeste neco aby jsi to dal dohromady www.tvproducts.cz/detail.php?… ale hlavne NEZAPOMEN pro chvile pohody pri saunovani, cviceni a skladani jeste objednat www.ceska-muzika.cz/…t_detail.asp?…

      0 0
      • dvsole  

        Díky za rady. tak se na to asi vážně vykašlu..:)

        0 0
        • pos3k  

          konecne rozumna rec, ale trvalo nez te zpracovali kluci :-)

          (za tu cenu bych napr. poridil radeji permici na zimu do fitka a hejbal se celej)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.