• Gooorila

    Zdar Sháním manuál ke kolu Merida AM 500d, nebo všeobecné rady k tomuto kolu. Na nové kolo jsem finance neměl, ale díky problémům se zády pro mne bylo řešení celoodpružené kolo. Nakonec jsem si koupil výše zmínený typ kola na splátky a jak jsem v prodejně pochopil, záruční list je součástí manuálu a ten dostanu až po splacení kola. V tuto chvíli mám jen účtšnku z obchodu. Jsem ale hobby jezdec, který nemá zkušenoti s hydraulickými brzdami, nebo tlumiči na kole. To že mám jaksi čistit řetěz vím jen z reklamy na pivo a co jsem se trochu dočetl zde na fóru, jenže když jsem napsal dotaz na manuál na meridu, nedostal jsem odpověď a na stránkách jsem nic nenašel. Prodavač a servisman v obchodě, kde jsem kolo kupoval jsou z mého pohledu kupujícího perfektní, kdy mi radili a nastavili, co jsem potřeboval a předpokládám, že by mi dali manuál k zapůjčení a já si konkrétní části okopíruji. Přesto hledám, jestli už někdo nemá přístup k tomuto manuálu v elektronické podobě, nebo má manuál a skener a byl by ochoten naskenovat. Jezdit do města, nakopírovat a zase se tam vracet se mi moc nechce. Dík, Gooorila

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.