• marta

    Potřeboval bych radu od zkušenějších. Je tato vidlice vhodná na klasické XC na pevné kolo, v mém případě jen pár sranda závodů ročně. Jinak klasické terénní vyjíždky. Díky za postřehy.

    0 0
    • marta  

      Ještě jsem zapoměl, jedná se o model 2006.

      0 0
    • -Alan-  

      že se k tomu vracím, ale taky by mě to zajímalo. Ve zdvihu 100mm a s SPV systémem se mi to zdá docela slušný, ne? Viděl jsem ji za dost slušnou cenu. Jak to vyjde ve srovnání s R7 nebo Rebou?

      0 0
    • capo  

      Jasně že je vhodná na klasické kolo! Kde jste ji viděli nejlevněji? Koukám po ní také, resp. 130mm variantě, a asi vyhraje ebay…

      0 0
      • -Alan-  

        Není pro mě, takže nemůžu riskovat, že ji kámošovi vyfoukneš. Dneska zjišťuje dostupnost a cenově to pořád vychází o 500 levněji než Reba Dual Air loňský model. R7 je samo podle toho jak je vybavená, ale všechno se to motá zhruba přes 8500,–.

        0 0
      • -Alan-  

        Vlastně blbost, ta co po ní jdeme my má 100mm. Na HT je 130 už moc. Když po ní jdeš, můžeš napsat, proč bys preferoval tuhle proti třeba Rebě? Ale možná v tvém případě to bude zdvih, co?

        0 0
        • capo  

          Důvod je jednoduchý. Cena. Rád bych něco kolem těch 130mm, ať to má 32mm nohy a něco to vydrží. Hledám rozumný poměr cena výkon, a ten jsem našel právě ve výprodeji loňských modelů. Objevil jsem ji na ebay, a žádná jiná vidle s podobným zdvihem se jí v dané ceně ($250) nemůže rovnat. Proto srovnání s dalšími není na místě, za toli peněz navíc mi to prostě nestojí.

          0 0
          • -Alan-  

            Když vidím dolary, tak jen dávej bacha na clo či DPH, který ti naúčtuje celnice. Ale kurz je teď skvělý, to jo. A poštovný taky není zadarmo.

            0 0
          • -Alan-  

            Já jsem svoji vidlici (Marzocchi) koupil z Německa, poštovný je v poho a dokonce by ti měla platit i EU záruka. Jedním z důvodů taky bylo, že v USA chtěli paypal platbu a já nemám emboss kartu, což by neměl být problém, ale ve skutečnosti je. A v druhým eBay americkým obchodě mi rovnou řekli sory, k vám to nepošlem.

            0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.