• HELLO

  Zdravim

  jake mate zkusenosti pripadne co si myslite o tomto cyclocomputeru Crivit:http://www.lidl.cz/…ex_19938.htm, uvazuju o jeji koupe. A jeste o tomhle http://www.lidl.cz/…ex_19939.htm .

  diky

  Anketa: Mam koupit?

  Ano
  0x
  0%
  Ne
  3x
  18%
  8x
  47%
  NE!
  6x
  35%
  • felix.org  

   Já bych si teda nekoupil ani jedno, ale světla na to, abys byl ve městě vidět, stačit budou a tachometr klidně na zkoušku vem. Když se podělá, tak je tam 3 roky záruka a v Lidlu to prý probíhá tak, že hned dostaneš na ruku peníze.

  • jachymk  

   Mám tenhle crivit v drátu a maximální spokojenost!! Kupoval jsem za 129 Kč :-) a funkci odvede stejnou jako jiné. Jel jsem s ním maraton a kámošovi naměřil něaký nadupaný bezdrát stejně. Nevím jak bezdrát, ale můj drát můžu 100% doporučit.

   • cvtracktor  

    Hmm, fakt bomba. Koupil jsem bezdrát za 129 ale nejradši bych ho rozšlapal. Chytá to signál snad od všeho. Mám ho teď vedle kompu asi 5 m od čidla a ukazuje 99,9 km/h. No nic, reklamačka jistá. NEBRAT!!!

  • terkad  

   nemáte prosím někdo návod k tomu tachometru, co mívají v Lidlu za 129,–? Svůj jsem někam zašantročila a zaboha nemůžu některý věci nastavit.

   Teď je zas ve čtvrtek budou mít, tak kdyby někdo kupovala, vzpomněl si na mě a naskenoval…díky

  • Eric  

   Na bezdrátovém (typ přesně nevím) musíš zmáčknout tlačítko, aby se probudil. Při rozjetí kola se sám neprobudí.

   • Jeanb  

    Ahoj,

    kupoval jsem minulý týden v Lidlu tyhle kompy hlavně kvůli tomu, že tam měli napsáno. že má funkci automatického zapnutí a vypnutí, což předchozí model neměl. Když jsem jeden namontoval, zjistil jsem, že funguje stejně jako předchozí typ – tzn. že se sám nespouští. Máte stejnou zkušenost? Je to model Z31433A.

    Díky za odpovědi.

    • Jeanb  

     Nikdo nic?

     • kastan02  

      Já ho nemám, ale řekl bych, že je normální, když se sám nespustí. Pouze při nečinnosti se vypne. Kdyby měl i sám startovat, musel by být odstíněný. To určitě tak levný model nebude. Jinak by se sám spustil, i když bys ho položil vedle jakého- koli zařízení s určitým elektromagnet. vlněním (TV,mobyl, PC, tablet …).To je prakticky všude.

      • ˘Ö˘ Krab  

       Co je to ten MOBYL?

      • Jeanb  

       Já jsem kvůli tomu volal na infolinku a pak se tomu začal věnovat nějakej člověk, co má tyhle věci na starosti a napsal následující na můj popis chápání automatického spuštění (tzn přijdu ke kolu, zastrčím tachák do držáčku a rozjetím se sám spustí):

       Dobrý den,

       tak by tachometr takto fungovat měl, čili funkce automatického startu má být funkční.

       Pokud Vám to tedy takto nefunguje, musím Vás bohužel muset odkázat na reklamaci.

       Hezký den…

       Proto by mě zajímalo, jestli máte někdo s tímto stejný problém nebo. Já koupil asi 4ks, tak se budou divit, že ani jeden takhle nefunguje :)

      • Honz8t  

       A jak si takové „odstínění“ představuješ? A proč by to měla být podmínka toho, aby se comp sám spustil?

  • roura  

   Ten dratový jsem měl taky a fungoval jako každy jiny computer :) Jen mě štvalo to množství nepotřebných funkcí, ale to jsem se ted dozvěděl že se dá nastavit, který fce tam chci a který ne, aby si se pak nemusel prolikávat mezi spalenejma kaloriema. Ale bacha asi kvuli tomu tachometru mi ukradli cely kolo :D

  • petiux01  

   Já jsem si ho koupil, montáž v pohodě nastavení taky, ale při první projížďce což je zrovna ted, jsem ze senzoru co se dává na dráty stratil magnet, takže budu muset reklamovat a říci si o novy, vyřeší ale vterinove lepidlo a jedna kapka pod něj. Není totiž vlepený pouze vložený což nechápu…

  • lukasmcl  

   Asi před rokem koupen na jedno kolo bezdrat, sám se při rozjezdu nezapne a je to pěkně na pí*u.

  • Lukaso3  

   Takový rychlý dotaz, současné tachometry z lídlu mají i úsporu paliva v porovnání s autem, bohužel výchozí hodnota je 8,6L a procvakávat se jedním tlačítkem přes 999,9L na nulu a opět nastavit reálnější hodnotu, nic moc, nemá s tím někdo zkušenost jak to nastavit rovnou na nižší hodnotu?

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.