• CharlSs

Jelikož není moc recenzí či osobních zkušenosti s koly značky Kross, zajímal by mě váš názor na kolo: Kross level Tokyo 2021. Uvažují nad koupí tohoto kola. Po většinu času jezdím v podmínkách cross country kategorie se sportovnejsimi výkony. Líbí se mi carbonovy rám se zajímavým tvarem horní trubky, kvalitní komponenty vzhledem k ceně, jedna se o limitovanou edici odkazující na olympijské hry a takovýto design nebude viděn na každém rohu. Díky za rozumné názory a připomínky co se vám líbí/nelíbí na výše uvedeném kole. :)

• tompca  

Tak jestli ho nemáš dávno objednané, tak ho asi už nekoupíš. Jinak kola Kross jsou v poměru cena/výkon docela kvalitní kola, u toho konkrétního modelu Kross Level Tokyo 2021, je poměrně levná vidlice, základní brzdy, zapletená kola „těžký základ“ o čemž vypovídá celková hmotnost kola na karbon nic moc.

• CharlSs  

Mám ho rezervované a má přijít do týdne na prodejnu. Spíše se mi jedna o to, zda je to dobré kolo cena/výkon (cena je 37k), tzn dobrý základ, na kterém se dá případně stavět… lepší komponenty, kola..atd. Vždy jsem měl kolo do 20k na spíše Hobby ježdění, ale teď jsem se cyklistice začal daleko více věnovat a rád bych investoval do lepšího stoje. Bavíme se tu o částce do 40k a oslovil mě právě Kross Level Tokyo 2021.

• Baf13  

Pokud se ti to kolo líbí, tak nepřemýšlej a ber, aby ti ho někdo nekoupil.

Ty základní brzdy a vydlice se dnes dávají i na hliník v téhle ceně.

Za 37k v karbonu stejně nic lepšího nekoupíš a co ti nebude vyhovovat vždy jde vyměnit.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.