• Rojikos

    Ahoj, chci si pořídit nové kolo v cenové relaci cca 35000, – padlo mi do oka Kross level 9.0 2020 a co jsem pročetl recenze a diskuze zde, tak se jeví v této cenové relaci jako velmi dobrá, ne-li nejlepší volba, bohužel to vypadá, že už není nikde k dostání… Co byste prosím doporučili v této cenové relaci? Škoda tohoto Krossu, ale to už jsem bohužel prošvihnul, v podstatě mé požadavky na kolo: mtb pánské, 29tky kola, spíše kvalitní hliníkový rám, než nejlevnější karbon, vzduchová vidlice, vepředu pouze jeden převodník…A nebo je ještě možnost Kross level 9.0 model 2019, ten by se asi sehnat dal, ale má vepředu 2 převody (2×11). Děkuji moc za rady.

    0 0
    • papadelucife  

      Cau, osazeni vypada dobre. taky jsem uvazoval, ze koupim kross level 8, ktery uz je v me velikosti take vyprodany. Je to marketove kolo videl jsem je v Insportline. Vyrobce Polsko, zalezi co vydrzi ten ram no.

      0 0
    • Rojikos  

      Ještě jsem objevil Kross level 12.0 2020 za 42 tis, to už bych navýšil rozpočet, ale to bych přežil, je to už karbon, ale zase už je to kolo z jiné relace (původní cena 52 tis)

      0 0
    • Gwaihir  

      Začni tím, kde chceš jezdit a s kým. Pak řešit kolo. Obecně je Kross vel i dobrá volba. Dej odkazy. Jednoprevodnik je v pohodě, vůbec se toho neboj.

      0 0
      • Rojikos  

        Nejsem žádnej závodník, jezdím většinou cca 50 km třeba 2× v týdnu po práci, plus klidně i něco většího s kamarády přes víkend, beru to jako kondiční trénink pro kondičku a relax, žádný velký blbnutí v nehakým těžkým terénu, jsem možná divnej, ale možná mě víc baví jet do kopce než z kopce

        0 0
        • Rojikos  

          Nějak se mi sem nahrála asi jen 1/4 příspěvku, tak další pokus. Roční nájezd cca 2000 km, ale chtěl bych letos určitě větší číslo, proto taky obměna „stroje“ chci aby mi zase kolo v pohodě třeba 5 sezón vydrželo, jezdím tak 35 % asfalt, 50 % polňačky a lesní cesty a 15% těžší terén. Mám 182 cm a cca 90 kg takže velikost asi L (19), škoda toho Kross level 9.0 2020, podle recenzí asi kvalitně osazené kolo na kvalitním hliníku i barva se mi líbí (slávista se nezapře

          0 0
          • Rojikos  

            Nějak se mi sem nahrála asi jen 1/4 příspěvku, tak další pokus. Roční nájezd cca 2000 km, ale chtěl bych letos určitě větší číslo, proto taky obměna „stroje“ chci aby mi zase kolo v pohodě třeba 5 sezón vydrželo, jezdím tak 35 % asfalt, 50 % polňačky a lesní cesty a 15% těžší terén. Mám 182 cm a cca 90 kg takže velikost asi L (19), škoda toho Kross level 9.0 2020, podle recenzí asi kvalitně osazené kolo na kvalitním hliníku i barva se mi líbí (slávista se nezapře

            0 0
    • Dejvidek  

      Ahoj, mám level 8.0 2020, tzn. SLX řazení 1×12 a je to super kolo. Možná by mi stačilo i 1×11, ale to už je jedno. Brzdy mám trošku slabší, ale nic hrozného. Chybí mi teleskopka a není tam příprava. Moc jsem jim (Kross) z počátku nevěřil, ale teď pohoda. Kupoval jsem s větší slevou u Newbike.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.