• R.u.u.d77

Ahoj,

co si myslíte o kolu Kross R10 2015 viz odkaz:

http://www.levnelyze.cz/index.php?…

Nevypadá špatně za tu cenu.

Díky.

• honza1982  

To tedy nevypadá. Velmi slušné za ty peníze. Jen si dávej bacha na to, až přijdou Krossobijci a zašlapou ti názor do země :D

• R.u.u.d77  

Docela se mi líbí, i když nevím jak je na tom kross s kvalitou rámu. A zadní osa asi nebude pevná, brzdy taky nic moc, ale jinak to není špatný.

• Pavell007  

To je pěkný kolo, na pevnou osu, pokud nejsi závodník, tak ser, brzdy se dají když tak vyměnit, a když tyhle prodáš, tak to bude za pár korun…

• R.u.u.d77  

Chtěl bych to právě jenom na rekreační projížďky a jeden dva závody za rok.

Asi do něj nakonec půjdu. Nikde jsem zatím lepší za podobné peníze nenašel.

• ˘Ö˘ Krab  

Jestli Ti sedne velikost, tak bych, za ty peníze, i zadní pevnou prominul :-). Když je to ten karbón … Potřeba počítat s tím, že zdvih vidlice 100 mm je hodně XC.

• R.u.u.d77  

Jo vzal bych velikost M, snad to bude OK. Není jak to vyzkoušet. měřím 176 cm.

• nitraq  

Pokud mají tvoji velikost, tak není co řešit. A brzdy bych jako problém neviděl, případně můžeš střelit na bazaru a jen o trochu dráž koupit Shimana, záležitost do dvou tisíc.

• vantom28  

v popisu je 1×11 a v komponentech 2×10

• R.u.u.d77  

Tak jsem ho objednal.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.