KROSS level 5.0 SR 2021 - geometrie

8 nepřečtených
  • Krajic007

Ahoj bikeři,

koukám aktuálně po

https://kross.eu/…ebrny-polysk

Mají tam velikostní tabulku, viz příloha.

U všech jiných výrobců mi vychází většinou L-ko (výška 183–184 cm).

Je možné, že je to tady „pouze“ M-ko? Bude mi L velké? Vím, že to chce vyzkoušet, ale jestli nemá někdo zkušenosti s letošními krossy…? Obrázek geometrie bych uvítal také, pokud někdo má.

Díky :)

• Baf13  

Bohužel nikde to není k dohledání.

Zkus kontaktovat přímo distributora, aby ti zaslal geometrii.

Jinak je pravda, že Kross to značení má posunuté.

Prodej:

infocz@kross.eu

+420 770 145 490

Marketing:

marketingcz@kross.eu

Servis, technické poradenství

l.kindl@kross.eu

+420 770 145 494

• Krajic007  

Díky! Zkusil jsem napsat, tak uvidíme, kdyžtak to sem pak hodim.

Ještě by mě zajímalo, kdybych přihodil 2–3 tis. navíc, je něco co by se za tu cenu dalo na tomto kole zlepšit? Myslím výměnu některé komponenty/kom­ponent.

• Winux  

Kross to má posunutý, měl jsem Level 8.0 2020 ve velikosti S a bylo to tak akorát (178 cm), MKo při zkoušení když jsem to kupoval už bylo fakt velký. U jiných značek mi většinou Mko sedělo.

• Krajic007  

Tak sem si zkusil ten level 5 ve velikosti L a bylo to hrozně malé, trubka vytažená skoro ven ze sedlovky.. no měli tam zrovna náhodou smontovaneho Supa XP 909 velikost XL a ten byl ideální 

• perceptio  

Takže jsi vzal Supa?

• Krajic007  

Jo a zatím naprostá spokojenost, hned sem dal zahřívací projížďku a nádhera… jen sedlo fakt tvrdý :D ale to si sedne.

Jinak obecně kvalita zpracování vypadala mnohem důvěryhodněji než ten Kross, především broušené svary vypadají líp no. A rozdíl v ceně sem si ospravedlnil lepší vidlicí a brzdama, plus obě pevné osy.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.