• Pebe

    sice už se druhá etapa skoro chýlí ke konci, ale ať neotravujeme v Last minute vyjížďkách ;-)

    Anketa: Jezdíte KPO Tréninkovou Tour?

    2x
    17%
    4x
    33%
    3x
    25%
    0x
    0%
    0x
    0%
    0 0
    • RADO77  

      Vzhledem k tomu, že jsem se o TT dozvěděl až tady z B-F a první etapu jsem propásl, tak chci zkusit tu druhou a pak se uvidí.

      0 0
      • Pebe  

        na konci se dělají dvě pořadí, Superpořadí, kam se počítají všechny etapy a Konečné pořadí, kde se 5 nejhorších bodových výsledků škrtá

        0 0
        • Meduza  

          No tak kdyz uz je to tam kde to ma byt a budeme aspon naznacovat, tak se te zeptam… Dal jsi tu Sliveneckou etapu minule pod 9 minut??? :o)

          A jeste ty a lonsko… To jsi jeste radil nebo uz jsi jezdil s tou rozbitou prevodovkou???? :o)

          0 0
          • Pebe  

            loni jsem začínal až 4. etapou, takže jsem thle nejel.

            a jezdil jsem to celý na singlu

            0 0
            • Maroška  

              Komentář k téle etapě cituji "Dneska cca v cca 16:00 s batohem a větrem v zádech. Prum výkon 432 W stačila na 46,7 km/h ;-)

              Další perličky (a možná zajímavé informace) z r. 2007 tady url: http://kpo.cz/…omentare.pdf

              0 0
              • McBlacky  

                cože 432w ??? při jaký váze ridera. to už je solidní průměrka.

                0 0
                • Maroška  

                  váhu už tam nepíšou, ale baťůžkář se v několika etapách opakuje. Ale objednej ten vítr v zádech…

                  0 0
              • ydaho  

                kolik?? až sundá batoh, jsem v kýblu :-)

                0 0
    • ydaho  

      ta první se mi jela celkem pěkně, škoda práce na silnici, mohl bejt lepší čas :-)

      další uvidim dle zdraví, kua :(

      0 0
    • stařík  

      Je čas druhé etapy ! Zatím to mám 1× proti větru, takže nezbývá než podruhé.

      0 0
    • Pebe  

      tak máme tu výsledky 2. etapy

      by mě zajímalo, kde byla ta rovinka, fakt jsem tam nikde žádnou neviděl :-)

      3.etapa

      0 0
      • McBlacky  

        už asi konečně vyndám silnici z trenálu, stejně jsem na to už měsíc nešáh.

        včera jsem tam brousil na zimáku, ale protože nevozim tacháč tak jsem to zapek, měřit to mobilem mě nepřišlo optimální.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.