• nadrazak

    Ahoj,

    zajimaly by me vase zkusenosti a rady jak neco takovyho prezit. Jak, co, kolik trenovat, co jist pred a v prubehu, jak se na to psychicky pripravit, jestli delat neco spesl tejden pred tim, jakou zvolit taktiku v pripade zavodu dvojic atd… Uvazuju o necem takovym na bezkach, ale predpokladam, ze to bude dost podobny jak na kole… Jestli sem pochopil dobre tohle http://www.kpo.cz/…ista-heb.htm , tak to jela jen s jednim zastavenim – je to vubec mozny???

    Dik za konstruktivni odpovedi :) Kuba

    0 0
    • Siddha  
      1. Ebertova neni clovek :o)))
      2. jel sem zatim jen nejaky maratonky a loni 24h zavod trojic. letos bych chtel jet i dvojice. tam jde podle me hlavne o vyrovnanost tech lidi, ne az tak o maximalni vykonnost jednostlivcu, pak taky klid, pohodu, zazemi a dobry svetla na noc. jist vsechno(normos jidla – testoviny, ovoce a tak, obcas i nejakej gel, nebo tak neco), pit taky (iontaky, mineralky, caje, rano red bull)…
      0 0
      • radek z BF  

        kde jsi to jel? Videl jsem fotky z Mnichova, kde se to kona kazdorocne, a musim rict, ze me docela prekvapilo, kolik je tam divactva…

        0 0
        • mastihuba  

          http://www.k24.signaly.cz/

          pokud by ti stačilo něco u nás tak tady.

          0 0
          • radek z BF  

            Mše svatá jako začátek? Myslel jsem, že jde o cyklistiku :-/

            0 0
            • blue  

              zrejme je treba modlit se za preziti akce :-)

              0 0
              • mastihuba  

                to je dobře že jste si z toho vzali to podstatný.

                0 0
              • DyEm  

                :) nikdo tě nenutí na tu mši chodit, pouze to pořádá Seleziánské hnutí mládeže. Jel jsem tu K24 už 3× a je to zatím nejpohodovější z akcí co jsem jel.

                0 0
          • Spawncz  

            jestli jsem to spravne pochopil tak je to ale SILNICNI 24hodinovka.

            Neznate nejakou MTB 24hodinovku dvojic ?

            Diky

            0 0
              • mAk  

                ofiko web tohohle závodu je na ulr:www.24hours-mtb.com jel sem 2× jednou dvojičky a vloni napohodu jednotlivce, najel sem o jedno kolo víc než rok předtim ve dvojičkách a k tomu sem byl víc v pohodě, protože sem si jel jak sem chtěl já a ne když dicky přilít Morava a vykopal mě ze stanu že musim jet (c; V jednotlivcích je výhoda že si to můžeš udělat více méně jaký chceš.

                0 0
                • prema  

                  jak to tak vidim, tak to vypada docela dobre. uvazuju o tech jednotlivcich taky, takze se tam asi potkame :)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    a spočítal jsi si že kdybys ujel 350km, což není nereálnýmáš převýšení 9600m…

                    0 0
                    • McBlacky  

                      tak sory to zase byla jiná 24H, tam, je 12km a 280m převýšení, tohle by podle profilu docela šlo, ale i tak je to vražda :)

                      0 0
                      • prema  

                        350 je snad celkem realnych. vzhledem k tomu, ze okruh je 12 km, tak mas prevyseni cca 8 km, coz oproti 9,6 neni moc rozdil :)). ale i tak je to docela dost husty maso. ale zatim to chci zkusit, musim si zlepsi maximalni denni vzdalenost z 180 km na biku :)) (ale na s takovym prevysenim). uvidime…

                        0 0
                  • Darkson  

                    já pokud vydržím s tréninkem, chci to taky zkusit. když už, tak rozhodně sólo.

                    0 0
                • vlk  

                  docela krátká tra? jen 17 km.To se najezdí moc okruhů a po chvíli to bude nuda.Navíc je to bohužel ve zkouškovém období a to jsou učící se 24 hodinovky.

                  0 0
                • Honzis  

                  Až bude známo místo, tak se rozhodnu. Jen si musím půjčit pořádného bika. No uvidím.

                  0 0
        • Siddha  

          www.volny.cz/lemans/, divactvo v Saraticich taky bylo, muj viteznej prujezd cilem natacela i TV.

          0 0
      • Honzis  

        Souhlasím s tím, že Ebertová je jiná kategorie na Šumavě jsem ji na Zhúří předjel, páč zrovna nebyla ve formě. Četl jsem její zážitky z objezdu republiky a to už je fakt machrovinka. Uvažuju, že bych zkusil těch 630km, ale je to moc peněz za doprovodné auto a navíc průměr přes 21/h, abych stihl limit. Těžko se to ödhaduje.

        0 0
    • kralovek  

      Kdyz jsem se pripravoval ja, tak jsem

      1. Objel vsechny dlouhe maratony co se do te doby jely. … sam se pro lenost do takovych terenu nedostanu.
      2. Zbytek casu, jezdit, jezdit, jezdit 200, 250 km … co nejdyl. Telo si musi zvyknout, ze jak se sedne na kolo, jen hned tak se z neho nesleze.

      Co se taktiky tyce …

      1. moc si nevsimat ostatnich. Tim mam na mysli kdyz mi to jede, tak jedu a na nikoho necekam … kdyz mi to nejede, nikam se nehonim.
      2. po kazdem 1 az 2 koulech (9km) jsem zastavil na obcerstvovacce napit se sladkeho caje, snedl nejakou tycinku, kousnul do chleba se salamem, krery jsem zbytek kola zvykal (na spolknuti uz nebylo sil).
      3. kazde 2. kolo energy (no ten gel, jak se to sakra jmenuje? … ten co se ma jist tak max 2× za den) … ja jich sezral 23
      4. nedavat si dlouhe pauzy
      5. Jet prez noc … v noci je to vubec nejlepsi … udela se nejvetsi skok v poradi protoze vetsina si jde zdrimnout … a hlavne to jede vubec nejlip.

      Uvazuju o Zasove … jel jsem pred 4-mi lety a rad bych zas … zalezi, kolik se mi povede objet maratonu.

      GOOD LUCK

      0 0
    • Luka  

      Znam kluka co jen „ctyriadvacu“ sam, tedy solo a odvezli ho do nemocnice, dostal z toho zachvat jakysi… dalsi rok jel znova a letos jede taky. Sam popisoval: „Sahnes si az na dno“ .. a proto jedeme tam tez! :)

      0 0
    • mosquito  
      1. mel by sis vyzkouset kolik hodin vydrzis pri zivote treba bez kola (bez a s energ.napoji nebo gely) … pokud te zlomi unava za 24 hodin bez fyzicke zateze tak tam asi nema cenu ani chodit
      2. ten cas se da prodlouzit energetickymi napoji, ale je taky dobry vyzkouset ktery tvy telo a v jakym mnozstvi snese a v jake kombinaci s dalsi stravou snese – muzes se dockat, bolesti bricha, prujmu, a dokonce i ruznych odmitavych reakci tela na jejich latky ve vetsim mnozstvi – treba silene svedeni a paleni kuze
      0 0
      • McBlacky  

        no s tou únavou, já třeba když nic nedělám tak jsem hrozně ospalej a unavenej, ale při fyzické zátěži i dlouhotrvající (12 a víc hodin v kuse) to zmizí.

        0 0
        • Jogador  

          Něco natom bude, a to je výhoda kouření, že i tento pohyb rukou člověka udržuje v pohybu…:)

          0 0
      • nadrazak  

        jaký energetický nápoje máš na mysli? předpokládám, že redbull s vodkou to nebude – toho snesu neomezeně mnoho :)

        dík

        0 0
        • mosquito  

          je to jedno at to budou intaky, redbuly, gely .. je to plny ruznyho svinstva na ktery neni tvuj organismus zvykly … teda aspon ne v davkach o jakych v takovych extremnich zavodech jde

          0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.