Kompletní servis kola včetně umytí za 499Kč

24 nepřečtených
  • ferda14

    Co říkáte na tuhle akci?

    http://www.slevomat.cz/cs/brno

    Je to celkem lákavý.

    0 0
    • jIrI___  

      Za pětikilo to není lákavé ani trochu, o původní ceně ani nemluvě :-D

      0 0
      • jIrI___  

        A jo, je v tom i centrování a seřízení brzd (předpokládám i odvzdušnění). Tak to už se dá.

        0 0
    • maajkee  

      Mně příjde teda víc lákavý tohle

      a mohl bych si to za tu cenu dát dvakrát :D

      0 0
    • oddie  

      Super akce, těší mě, že jsem v neděli dopoledne ušetřil pětikilo :)

      0 0
      • nox159  

        jak dlouho ti to trvalo?

        0 0
        • jaja.k1  

          Přece jedno dopoledne, ne?

          0 0
        • oddie  

          Nevím, nedělám jen to, mezitím popíjím, svačím, tahám dítě, házím balónek psovi, přivrtávám poličky do kuchyně…

          0 0
    • Vilém  

      No pravda u Svorady je to celkem exkluzivni cena.

      0 0
      • pepek  

        No věřím, že pro slabší jedince není konečná. Jistě přesvědčí 80% z těch důvěřivců, že minimálně střed, náby a výplet jsou již po smrti a pak jim už za jejich běžnou cenu namontují nové.

        0 0
        • maajkee  

          Jasan, přesně k tomu takový akce přeci jsou :)

          0 0
          • Bomba+  

            Presne jako ten rumpsteak, ze… :-))

            0 0
            • maajkee  

              Přesně tak, vždyť to říkám, těžko bych tam šel jen na rumpsteak, ale dal bych si tam i nějaký to pivko a nakonec utratil peněz mnohem víc. Přesně o tom ty akce jsou :)

              0 0
    • potápěč  

      já před 14 dny zaplatil za výměnu oleje ve vidlici která je mimo jiné v záruce a píší tam že se má olej po roce vyměnit 740,–Kč. Bylo v tom ještě kontrola a namazání brzd. Zaplatil jsem, sedl na kolo a jel naštvaně domů. Jedu z prvního kopce vezmu za brzdovou páku a kolo začlo strašně pištět a já se řítil z kopce aniž by mi kolo brzdilo. Takže mi s tím pán namazal i brzdové destičky. Jízdu jsem přeži a brzdy si udělal pořádně doma jen vím že už tam nekoupím ani drát do kola.

      0 0
      • gemini  

        To co popisuješ Ti udělali u Svorady?

        0 0
        • potápěč  

          NE v jednom malém krámku kde jsem vidli kupoval. Pán který tam dělal servis v minulém roce byl velice šikovný šel pracovat jinam. Já v dobré víře že byl nahrazen někým kdo ty kola dělá jsem tam kolo dal a dopadlo to jak to dopadlo. Už tam nejdu.

          0 0
      • Vilém  

        Predpokladam, ze pokud jsi dal kolo na serizeni a namazani brzd, tak ze ti ocistili a odmastili desky a kotouc. Nasledkem toho to pak nebrzdi, brzdy se chovaji jak na novem kole. Takze ti nic zamastit nemuseli. Pokud zamastili, tak reklamuj, mas zaruku na praci.

        0 0
      • McBlacky  

        jenom prase dělá servis vidle a nesundá ji z kola

        0 0
    • xshreck  

      za 500 ti to taky udělám :D

      0 0
      • Vilém  

        rukou?

        0 0
      • nox159  

        a mas na to vubec naradi? ;-)

        0 0
        • jaja.k1  

          Nářadí možná ne, zato ale bohaté zkušenosti.

          :)

          O kousek výš založil vlákno s dotazem jak má zkrátit šroubek a když si vzpomenu na jeho vlákno o osce náboje, tak mám ještě teď husí kůži z toho, co tam vyváděl.

          A klidně by se pustil do opravy kola na kšeft – divná doba.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.