kde ted sehnat Trek 8500 samotný rám

15 nepřečtených
  • Shaadow

    Můj problém je jednoduchý, kde ted sehnat Trek 8500 samotný rám? Oficiální prodejce v městě mého bydliště (Brno) tvrdí že již nejsou, veřím mu, ale určitě existují i jiné zdroje než oficální…sháním velikost 19.5".

    0 0
    • fluider  

      Skús kontaktovať slovenského dovozcu KCK-Oslany . Ja som tam kupoval 8500 (17,5") teraz na jar a myslím, že 19,5" mali, cena 9 900 Sk, cca 7 920 Kc. Neviem či zvyšok máš, ale sú ochotný poskladať ti ten bike aj keby si si napr. vidlicu doniesol vlastnú ako ja.

      0 0
    • daymaker  

      Jeden má moje přítelkyně a je s ním spokojená. Až přestane, dám vědět. =)

      0 0
    • rastoo  

      Mam jeden ten ram doma na predaj 19,5" model 2006 kupovaný 2007.papiere zaruka.Zmontovaný osadený pre manželku a potom následne rozobratý.Nabehané na nom 50 km.Za 7000,–Sk je tvoj.Osob­ný odber BA.Ak máš zú­jem rhubac@localnet.sk

      0 0
      • Imroman  

        Tento presne mam a podla mna je to jeden z najkrajsich ramov ake trek spravil. Paci sa mi hlavne farba, jednoduchy design a pekne zahladene spoje…

        0 0
      • raceman  

        mooc pekny

        0 0
    • Boresprut  

      … mám ted ten stejný problém :-( rozhodl jsem se pro rám Trek 8500 model 2010 velikost 17,5" ale už ho nikde nemůžu sehnat… nenapadá někoho kde by se ještě mohl dát sehnat??? se zahraničníma e-shopama nemám žádné zkušenosti, myslíte že by byla nějaká šance tam??

      0 0
      • Boresprut  

        … díky za snahu, dnes odtud bohužel přišla nabídka pouze na rámy z kolekce 2011… nevím proč letošní rok jsou ty rámy takové ehm.. nijaké..

        0 0
      • Boresprut  

        … díky za snahu, dnes odtud bohužel přišla nabídka pouze na rámy z kolekce 2011… nevím proč letošní rok jsou ty rámy takové ehm.. nijaké..

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.