• Peulik

    Zdravím všechny,

    zůčastníte se téhle akce? co říkáte na trať? jediný problém vidím v tom že v areálu startu a cíle nebude kde zaparkovat protože je ve stejný den festival Hrachovka…

    0 0
    • jIrI___  

      Přemýšlím o tom, ale mám najetých asi 600km :-)). Krátkou bych dát mohl, jsem zvědavý jak se jim vydaří 1. ročník. S tím parkováním to asi bude dost problém, ale v okolí někde určitě místo najdeš a nějaký ten kilometr ke startu není problém ujet. Aspoň se trošku rozšlapeš :-)

      0 0
      • Peulik  

        já mám najeto skoro stejně, ale chci zkusit tu dlouhou…uvidím kdyžtak spočnu na občerstvovačce u pivka :-) díval jsem se na předpověď a má být mezi 25 – 29 stupňů, takže pařák…auto asi nechám někde ve valmezu, sice to mám na start asi 15 km ale to se mi nechce šlapat :-)

        0 0
        • jIrI___  

          Nevíš náhodou jestli už je udělané aspoň zhruba značení tratě? Rád bych si ji projel, v těch kopcích jsem v životě nebyl.

          0 0
          • Peulik  

            klikni na ten jejich odkaz vlevo, prý je to značené žlutýma šipkama…já jsem v těch kopcích vyrostl ale podle té mapky opravdu nevím co to jsou za cesty… :-)

            0 0
            • Fak  

              nejeli by jste projet nekdo kratkou v tydnu? uvazuju ze bych ji jel v sobotu, ale jeste uvidim.

              0 0
              • Peulik  

                já teď mám celý týden odpolední takže můžu jedině ráno…to jsem zvědavý kolik bude lidí na startu…

                0 0
                • jIrI___  

                  Sejdou se tam místní chrti, jako na všech lokálních závodech :-)

                  0 0
                • Fak  

                  ja mam volno cele dny ted, takze klidne muzu jet i dopoledne. Co treba zitra? Pocasi by mohlo jeste vydrzet…

                  0 0
                  • Peulik  

                    zítra jdu s prckem k doktorovi takže nemůžu…potom ještě nevím co bude,snad se dostanu na kolo…

                    0 0
              • jIrI___  

                Taky o tom právě uvažuju, ale do tří bývám v práci, než dojedu domů, cosi kdesi a je sedm hodin :-/. Asi ale závod pojedu, sice v pohodovém tempu, ale první ročník si nesmím nechat ujít :-)

                0 0
                • Peulik  

                  přesně tak, v pohodovém tempu chci vyzkoušet  dlouhou, jsem zvědavý co budou mít v bufetu ať se dají načerpat síly… :-)

                  0 0
                  • jIrI___  

                    3× na 57km v bufetu…To pak musíš mít síly jak drak :-))

                    0 0
                    • Peulik  

                      no právě, do pohody…první kolo zkusím jak se jede a co mají v bufetu a podle toho přizpůsobím zbytek závodu :-))

                      0 0
          • dedasurovec  

            jj, je to už vše označené asi 4,5 dnů.

            0 0
            • Peulik  

              tak to je  dobře, můžeme to projet a snad nezabloudime :-)

              0 0
            • Peulik  

              jak vůbec vypadá trať? je tam hodně asfaltu?

              0 0
              • dedasurovec  

                čistého asfaltu je tam minimum, spíš hodně šotoliny:-)

                0 0
                • Peulik  

                  to bude sranda :-)

                  jsem zvědavý kolik bude lidí na první ročník…

                  0 0
                  • jIrI___  

                    Dneska jsem se byl přihlásit a mezitím co jsem vypisoval přihlášku přišli se přihlásit další dva lidi. No jo, poslední den levnějšího startovného :-)

                    0 0
    • Fak  

      Chlapi (ale kdyz se najde i nejaka sikovna bikerka, proc ne :) ), neplanujete projet kratkou jeste tento tyden? Vim, pocasi stoji za prd, ale kdyby zitra na chvili prestalo chcat, jel bych to projet (popr. v patek, ale den pred zavodem nevim nevim…). Tož co?

      0 0
    • dedasurovec  

      tak to je vážně poslabší. Chtěl jsem jet bo letos bych ještě mohl jet kategorii do 18let. Ale bohužel zatím mám jen crossové kolo a dnešní projetí krátké kolo moc dobře nepobralo:-( Tak snad příští rok, kdy budu mít už MTB:-D

      0 0
      • Fak  

        a jak teda vypada trasa? kolik sotoliny/ bahna nas na kratke ceka?

        0 0
      • jIrI___  

        Ta trať by mě taky zajímala, pochlub se ;-)

        0 0
        • dedasurovec  

          krátká je ze zašové do zubří po šotolinové cestě, v zubří se jede podél hlavní po takové polňačce(místy i po poli), a ze zubří se jede opět po šotolině do zašové.

          Takže kromě zubří nevidím problém:-)

          Max pak vidím trochu problém pokud jedete dlouhou, tam je to ze zašové po takové uzké cestičce, kde se jezdí špatně. Kdyby vás ještě nějaký úsek zajímal tak se ozvěte. Sem ze zašové a cesty znám docela dobře:-)

          0 0
          • Fak  

            super, diky za odpoved.

            Jeste jsem se dival na tu mapu trati:

            http://www.roznovskabrazda.wgz.cz/mapa

            Predpokladam ze kratka je znacena cervene, pak mi ten nakres nedava smysl – nesedi mi tam ty spojovacky, proste jak si to predstavuju tak kratka vede pod hrebenem Veřovek doprava smer Zubri, v Zubri se to otoci a spodkem doleva do Hrachovce. Ty spojovacky nahoru dolu mi tam moc nesedi, ty asi patri k dlouhe… fakt nevim :D

            0 0
            • Peulik  

              u krátké myslím jedeš ten okruh 2×, protože okruh měří 17 km…je to popsané na jejich stránkách u mapy…

              0 0
              • Fak  

                no stejne moc nechapu kterou cast jedu 2× nebo esi to cele? hh, popis nikde nevidim, asi sem slepy

                0 0
              • Fak  

                jo uz z toho schematu asi chapu kudy tudy (ale slovni popis vazne nevidim) :)

                0 0
                • Peulik  

                  nesmíš kliknout na tu mapu, je to napsané pod ní…

                  už to vidím, zítra někde zabloudím :-)píšou že na dlouhé to jedeme 3× ten okruh

                  0 0
                  • Fak  

                    jasne, uz ten text vidim :D uz vse chapu

                    akorat teda v te mapce mela byt 1 spojovacky vyznacena cervene (coz je sspravne) a druha fialove, ale je jakousi tmave cervenou, tak to mne zmatlo.

                    0 0
    • Vhalasta  

      Tak předpověď hochům z ČHMU (či děvčatům) moc nevyšla. Tvrdili, že déšť zůstane na Slovensku a celé se to nacpalo přes nás. Snad aspoň zítra bude líp.

      Furt jsem nadával, že trasu nevytáhli až na hřeben ale v tomhletom počasí to je nakonec dobře. Podle mapy (kvuli dešti jsem to ani neprojel) to vypadá spíše na šotolinové cesty jen místama zablácené.

      0 0
      • Peulik  

        Máme se na co těšit !!!

        Meteorologové varují před bouřkami, které mohou Česko zasáhnout v pátek večer i během celé soboty. Bouřky mohou doprovázet přívalové deště, místy i krupobití. Nárazový vítr dosáhne rychlosti až 90 kilometrů v hodině. Bouřka zasáhla už v pátek odpoledne Ostravsko.

        0 0
        • jIrI___  

          Nestraš, bude pařák :-)

          0 0
          • Peulik  

            tak myslím že počasí bylo výborné,ale toho bahna bylo docela dost co?na konci jsem už měl problém s přehazkou jak bylo kolo jedna velká koule bahna :-)

            0 0
            • jIrI___  

              Počasí paráda, ještě že nebyl pařák, to by bylo na zdechnutí. Přehazka byla v pohodě – Sram :-). Trať se mi zdála taky hodně povedená, bahno jí navíc ještě trochu okořenilo. Jen ten (asi) poslední poslední oslizlý dřevěný mostek před cílem byl pěkně hnusný. Před ním mě místní varovali, označený lebkama byl, jel jsem na něj krokem a stejně mi podjelo přední kolo a rozplácl jsem se. Kdyby mi o něm neřekli, vjel bych na něj rychleji a asi skončil až někde dole v potoku :-). Celkově ale spokojenost.

              0 0
              • Peulik  

                taky jsem byl spokojený, jelo se mi dobře, žádná velká krize nepřišla a to nemám moc natrénováno…57 km na jeden zápřah jsem teda dlouho nejel :-)  počasí určitě parádní…myslím že na Beskydu dopadli ještě trochu hůř :-) kdo má nějaké foto tak sem s nima !!

                0 0
                • Peulik  

                  Canyon :-)

                  0 0
                  • Fak  

                    Zdar, co rikas na tuhle fotku ? :D

                    0 0
                    • Fak  

                      jo jeste prilozit foto, ze…

                      0 0
                    • Fak  

                      snad už teď!!

                      0 0
                      • Peulik  

                        tak to je nádhera!! dva Canyony vedle sebe se jen tak nevidí :-)

                        0 0
                      • Peulik  

                        zajímá mě jedna věc,můžeš mi říct  jaké jsou podmínky a výhody členství v Beskyd biku?

                        0 0
                        • Fak  

                          tož to je jasne, je to nejlepsi tym v regionu :D

                          konkretni info najdes na teamovych strankach www.beskydbike.com

                          jinak ve zkratce – o clenstvi muze pozadat v podstate kazdy, schvaluje se to vykonnym vyborem, takze pokud mas zajem, klidne muzes taky. Kazdy clen plati clensky prizpevek, mas pak vyhody v podobe nejakych tech slev ve vybranych prodejnach, podpory teamu na zavodech , motivaci trenovat pri spolecnych treninzich apod. (vice info na mem ICQ 250536487)

                          0 0
    • Fak  

      report a fotky ze zavodu zde

       
      0 0
      • jIrI___  

        Tolik fotek a já se nenašel ani na jedné :'-(

        0 0
        • Fak  

          hm, smula no. jeste par fotek tady od Stepana

          0 0
        • Fak  

          a jeste galerka nejen z Jehlicne na nasem webu zde (fotky ze zavodu jsou ale podobne/stejne jak z predchozich odkazu)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.