• Biker jak Pes

    Vidím, že vedle založili Mamut bike, tak já zakládám Mamut Tour. Je to ve stejný den, ale na silnici. Zasvěcení vědí… ;)
    Já jedu 135km. Tak co jedete ? A kolik ? ;)

    Anketa: Kolik jedete ?

    56
    1x
    20%
    135
    4x
    80%
    212
    0x
    0%
    0 0
    • Vrci  

      pokud se umoudří počasí vyrazim na 135. Představa, že bych jel přes půl republiky, kvuli tomu abych strávil 5 hodin na dešti mě zatim neláká.

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Hmm, čekal jsem, že Vás moc nebude … :D:D

      0 0
    • Andrea  

      Ahoj, jedu 135. V me kategorii jsem zatim skoro sama. Docela me prekvapuje jak malo lidi se zatim nahlasilo.

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Buď ráda, aspoň budeš na bedně… ;)

        BTW: Nevíš náhodou něco o letošním silničním Velo Campu. Nikde nemůžu nic najít a už jsem celkem nervózní … :D

        0 0
        • Andrea  

          Termin vim, ma byt od 29.7. Ale oficialne to nikde neni, mam to od Matejky. Ted jsem mu ale psala – minuly tyden, jak to vypada s obsazenosti, a bez reakce. Pavel ceka na odpoved uz snad mesic. Tak nevim, jestli Matejka nestiha…

          0 0
          • Biker jak Pes  

            Super, díky moc. Se dívám, že termín o měsíc později. To je jedno, aspoň bude jistější počasí. ;) Už jsem myslel, že jsem to propásl. Možná mu zkusím taky napsat ať ho trochu popoženu. :D

            0 0
        • Andrea  

          No tak jsi mel s tou bednou pravdu :-) Bylo to super, moc se mi to libilo. Jen ten vitr na poslednich cca 50 km byl hrozny. Z prvni maratonske medaile mam velkou radost, i kdyz tam nebyla konkurence :-)

          0 0
          • Biker jak Pes  

            V tom větru jsem myslel, že umřu. Dojížděli jsme ve 4 a bylo to peklo. Ty kostky na konec taky nebyl nejlepší nápad. Zvlášť, když se to po nich smaží 40km/h … :D:D

            0 0
            • Vrci  

              Tak o větru mi povídej, v Orách mě utrhli a já jel až na občerstvovačku sám.

              0 0
            • hribik A1  

              preco? po kockach (az myslis dlazdice) a podobnych povrchoch sa podstatne lepsie ide 40 nez trebars 12 alebo 10 km/h. aspon mne urcite

              0 0
              • Biker jak Pes  

                Já nejsem ty … :P

                0 0
                • Andrea  

                  Nenasel jsi nekde fotky?

                  0 0
                • Rychlej turista  

                  Ale je to tak :-)

                  0 0
                  • hribik A1  

                    sak to, aspon pre mna je prijemnejsie takymi povrchmi prefrcat, doslova to preletet nez sa trmacat 10 alebo kolko po nich a „vychutnavat“ si kazdu jamu, hrb a pod. v tej vyssej rychlosti to tak necitis. ale zase, oni maju tie ziletky, tak tam neviem. ja som nikdy na ziletke nejazdil, mozno je to dost rozdiel

                    0 0
                    • Rychlej turista  

                      To si piš, že je to rozdíl, na silničce cítíš každý hrbolek a proto čím dřív máš kostky za sebou, tím líp ?-)

                      0 0
    • Biker jak Pes  

      Nemůžu se nepochlubit. :D Celkově 20. místo a v kategorii, která byla 15 – 29 let 11. místo. To si myslím, že je super… ;)

      Závod se mi moc líbil. První zkušenost s tímto typem. Příští rok si to asi zopakuju … ;)

      0 0
    • Chaingang  

      tak mi na stým kilometru někdo drbl do šaltru a praskla mi patka.Škoda,byl jsem v prvním balíku…

      0 0
    • RedAce  

      Jedete letos někdo? Je to hodně kopcovitý? Chci jet dlouhou.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.