Kelly's Mamut TOUR a Mamut BIKE 2010

66 nepřečtených
  • Babec

    10. ročník silničního maratonu Mamut TOUR (210km / 120km / 65km) a 7. ročník MTB maratonu Mamut BIKE (55km) + závod dětí v areálu výstaviště pořádaný cyklistickým oddílem MiKo Cycles.

    Prezentace:

    Přerov – výstaviště

    • 14.5.2010 15:00 – 22:00

    • 15.5.2010 6:00 – 8:00 (TOUR) a 6:00 – 8:30 (BIKE)

    informace: http://www.miko-cycles.cz/

    Kdo jede??

    0 0
    • jose  

      chjo, o 10 rádku níž je to samé téma…

      0 0
      • Babec  

        Nevsimnul jsem si :)

        Vsak co, B-F je plne stejnycha a hlavne NESMYSLNYCH temat.

        Ale o to nejde. Ja jedu, tesim se, je to zavod, ktery strci do kapsy mnoho znamych zavodu a to jak trati, tak poradateli, zajistenim, prostorem..

        0 0
        • jadamek  

          zdarec,

          už máte s Davidem označenou celou trať??

          Včera to bylo hoodně bahenní;)

          0 0
          • Babec  

            Cau, no ja sem s nim mel jet znacit dnes, ale nakonec rikal at nejezdim, protoze ja bych musel jet domu driv nez on (celkem o dost)a tak pry to nema cenu na takovou chvilku.

            Tak sem alespon rozvesil zbytek letaku u nas po meste, hodil to sem a tak.

            Jinak zitra na vystavisti chystat budu.

            Snad to doznacil, kdyztak to dodelam ja s nekym zitra.

            Pojedes?

            0 0
            • jadamek  

              no s účastí počkám až podle počasí v sobotu, ale asi jo;)

              0 0
              • Babec  

                No pojeď, já jedu taky.

                Můžeš jet se mnou :)

                0 0
                • jadamek  

                  :D no možná se tě udržím až do výjezdu z výstaviště:)

                  0 0
            • camralek  

              S tím žes značil trať bych se moc nechlubil. Tolik lidí co na to nadávalo jsem ještě nezažil. Jsme si říkali že Vám dali asi málo barvi že tam byli všude takové mikrošipky. Možná dobrý pro místní co to znají naspaměť :D . Věci co na normálních závodech bývají v igelitce se startovním číslem, bych možná dostal ve čtyři hodiny. To se mi fakt čekat nechtělo. Jediné co mě spravilo náladu byl ten řízek. No alespoň je hodně co zlepšovat…

              0 0
        • jose  

          už jsem sticha:-)no, jak píšu v druhým tématu záleží na počasí,pokud nebudou vysloveně lejt, tak jedu silnici 120km – to bude pecka, myslím velký posun ještě k větší atraktivitě. Doufám že neurazím, když řeknu, že mtb jsem jel 07,08 a nebylo to nic vyjímečného. Takže letos silnic ikdyž počítám stím, že dostanu minimálně hodku:-)

          0 0
    • plevka  

      na stránkách Miko Cycles píšou, že MTB je zrušeno a to jsem se těšil, jaké udělám blátivé fotky :(

      0 0
      • srnec  

        Podle jejich webu je zrušeno MTB kritérium, ne sobotní MTB závod.

        0 0
      • Roman1492  

        jj jen kritérium :) majitel výstaviště nechce mít rozoráno :D ale asi bude mít i tak…

        0 0
        • plevka  

          já myslel, že je to totéž :) pořád nevím, co to je to kritérium..

          0 0
          • grafik  

            jezdí se na cca 1km okruhu, zaříznutí jezdi o kolo odstupují …

            0 0
    • Roman1492  

      btw nezaprší a nezaprší LOL

      0 0
    • plevka  

      prosím Vás o radu, chci jet zítra fotit a znalců trati bych se chtěl zeptat, jaké místo mi doporučíte na focení? Představoval bych si třeba nějaký lesní sjezdík nebo naopak prudký výjezd, když tam bude bahno, tím líp :) Díky všem za tipy.

      0 0
      • grafik  

        http://www.bikemap.net/route/454245…

        9. km za vysílačem

        11. km mini sjezd k cestě před čekyňskou přehradou

        14. km sjezd, ale tam není úplně ideální přístup …

        20. km sjezd k Tršicím je to ta „vracečka“, nebo kousek dál v lese cca 300m (v proti směru)

        34. km za lomem u Výklek (občerstvovačka), „mini sjezdík“ k brodu

        54. km les před Přerovem – Popovicemi

        0 0
    • plevka  

      něco málo fotek z dneška zde

      0 0
      • Roman1492  

        doufám že jsi se mě nelekl, když jsem na tebe hulákal :D jinak já samo zase měl smůlu, dvakrát roztrhnutej řetěz, zničená nýtovačka, druhá půjčená už to přežila – tímto dík neznámému dobrodinci za půjčení nýtovačky a neznámé dámě fotící u brodu, která mi asistovala při první opravě :)

        0 0
        • plevka  

          né nelekl, já Tě poznal podle fotek, co tu byly v nějakém vlákně :) jinak příště těch fotek musím udělat míň, protože je jich tam nějak moc a některé skoro stejné, ale když už jsem to měl vyfocené, tak jsem to na net šoupl všechno :)

          0 0
        • Lahváč_12  

          …nemáš náhodou kontakt na tu paní, co točila u brodu? Chtěl bych se podívat, jak jsem se koupal..:D

          0 0
    • hejnija  

      Fotky z vyjezdu na Grapy. Original fotky poslu na mail, staci mi napsat cislo fotky.

      Fotky

      hejnija(zavinac)gma­il.com

      0 0
      • jerryx  

        Z tech fotek to ani nevypada jako nejakej drsnej kopec. Nauc se lip fotit, at pak nemaj kolemjdouci pocit, ze to byla sranda. ;)

        0 0
        • hejnija  

          To je pravda, ale jak zvolit kompozici, abych zduraznil kopec netusim. A vetsina jezdcu slape ve stoje a nekteri maji i vypovidajici vyrazy :-D

          0 0
    • misho  

      zopár fotiek zo včera http://math0s.rajce.idnes.cz/…2010_Prerov/#…

      0 0
    • jose  

      Tak jak jsem předpokládál…trasa 120km, naprosto noblesní, až mě mrzí, že jsem nedal tu dvoustovku. Na mamutu mě už na mtb asi neuvidí:-). Počasí také pěkně zařízené. Výsledek už tak super není,65.flek 45min ztrata na vítěze,průměr 30, ale vzhledem k tomu, že jsem jel od cca 66–85km sám, protože jsem si nechal ujet spolupracujíci skupinu a tu na kterou jsem počkal, tak mi její tempo nevyhovolalo…takže relativní spokojenost, dobrý trenink.

      0 0
    • plevka  

      mé fotky z dneška, za brodem u Výklek zde

      0 0
      • xshreck  

        Pěkné :-)) nebyl by někde v záloze i závodník 796 nebo to jsou šecky fota? :)

        0 0
        • plevka  

          to jsou bohužel všechny..

          0 0
          • jadamek  

            mohl bych poprosit o fotky: P1200035.JPG a P1200017.JPG na mail. předem díky

            0 0
      • xshreck  

        http://www.youtube.com/watch…

        Tady je video, ale je to na pěkně blbém místě…

        0 0
      • Chaingang  

        Můžu poprosit o fotku P1190952 ve větším rozlišení na mail novakpetr(zavi­náč)email.cz? Díky moc

        0 0
      • The_Trooper  

        pěkný závod, taky děkuji za fotky dnes se mi jelo dobře nakonec 16 flek :)

        0 0
        • plevka  

          pěkné umístění, blahopřeju, kdybys chtěl fotky v plném rozlišení, napiš které a pošlu..

          0 0
        • Prochna  

          No tak to já jsem spokojený teda rozhodně nebyl. Jeli jsme ve dvou na 1. a 2. místě na 30 km trati a těsně před cílem jak se odbočovalo z takové cestičky doleva a podjížděly se koleje tak jsme to projeli oba rovně. Ta šipka tam byla až v zatáčce a nebyla moc vidět. Tam už jsme se oba motali přes Přerov, ještě jsme čekali na semaforech na červenou a byli jsme rádi, že jsme vůbec trefili na výstaviště aspoň po hlavní. Dojeli jsme do cíle a 7 min ztráta a 8. a 9. místo…a to nebylo první zabloudění na trati…značení fakt hrůza :/

          0 0
          • jandys  

            s tím musím souhlasit,té šipky sem si všiml až na poslední chvíly.Jinak jsem naštěstí dojel tou správnou cestou,ikdyž sem byl chvílemi na pochybách,

            0 0
          • jandys  

            s tím musím souhlasit,té šipky sem si všiml až na poslední chvíly.Jinak jsem naštěstí dojel tou správnou cestou,ikdyž sem byl chvílemi na pochybách,

            0 0
            • xshreck  

              Tu zatáčku jsem zrovna natočil … jsem tam zpomalil a díval se kam jet… :) pak to sem nahodím pro představu kdo to nejel

              0 0
          • xshreck  

            http://www.youtube.com/watch…

            2:30 … je to ono? :-)

            Btw ten chlap jak jsem ho předjel dojel těsně semnou v cíli … by mě zajímalo kolik jsem tím mojím půlkilometrovým během ztratil :D

            0 0
            • jandys  

              je to ona ;)

              0 0
              • xshreck  

                ta byla dobře kktská … já tam místama fakt musel jet pomalu protože jsem si nebyl jistý jestli jedu dobře :D

                A stejně na konci té cyklo baj baj :) :D

                0 0
          • The_Trooper  

            prvních 10km si to celé vedl jelo se za debou dobře, dobrá práce.. Určitě ten druhý s kterým si jel byl Michal Petřek.. jinak je škoda toho umístění.. byl to spíš orienták :)

            0 0
            • Prochna  

              díky, jo byl to on ještě, že věděl kudy se jede na to výstaviště, jinak bych tam snad ani nedojel :)

              0 0
      • grafik  

        dík za foto, máš mě tam : )

        0 0
        • plevka  

          není zač, mám radost, že těma fotkama někomu udělám radost :)

          0 0
          • xshreck  

            a já nemám žádnou :( :D

            0 0
            • plevka  

              snažil jsem se cvaknout všechny, ale některé se nepovedly a pár lidí jsem nestihl :( tak příští rok :)

              0 0
      • Skivalach  

        Můžu poprosit o poslání fotky č. P1200111 v max. rozlišení. (saza@centrum.cz) Předem moc díky

        0 0
    • Biker jak Pes  

      Nemá náhodou někdo fotky z dnešní silnice?

      0 0
    • Skivalach  

      Nevíte náhodou ještě o někom, kdo letos fotil na MTB 55 chvost závodu? Byl bych rád za nějakou další fotku – start. č. 508. Našel jsem pouze dvě. Díky

      0 0
    • xshreck  

      http://email.seznam.cz/redir…

      tak narazil jsem na fotografa co fotil u občerstvovačky. Nevím jestli to tu bylo, já jsem na to ještě nenarazil :)

      jsou tam hezké pády :D

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce