• LukasX

    Zdarec lidi, tak jsem prihlasenej na Mamuta u prerova za 14dni. Jel to nekdo minulej prvni rocnik? Jaka je ta trat? Vypada to relativne dost po silnicich, ty prevyseni co tam pisou nejsou nijak extremni. Prirovnali byste to k necemu? Znam posazavi, krkonossky maraton, valasskou 50, selu, drasala.. je to letos prvni a nejak me chyta trema, ze to tam neznam ;o)) Diky za info

    0 0
    • LukasX  

      nikdo tam nejel? Nebo to je blbej dotaz?

      0 0
    • grafik  

      Loni ne – letos jo. Trat mam z 60% projetou. Char. trate zhruba jako chribska 50.

      0 0
      • LukasX  

        jak to tam vypada s potencialnim bahnem, kdyz bude prset? Je to spis sterkovy, nebo bahynko?

        0 0
        • grafik  

          no bahno muze bejt na vsech lesnich usecich. Loni mi po desti stacilo projet usek od velkeho ujezdu k lukavci a byl sem jak hovado /koukni na mapu/. Zitra si ji jeste pred selou projedu celou.

          0 0
          • LukasX  

            dej potom prosim vedet, jak to vypada. Ja bahno fakt nerad ;o(( Diky

            0 0
            • grafik  

              a ty pri zavode bahno resis ? ;)

              0 0
              • LukasX  

                no pri zavode uz ne ;o)

                0 0
                • Vymi  

                  Sice Mamuta nejedu ale budu se kukat… :-)) protoze 13. kvetna slavim narozeniny nebyl bych schopny v sobotu jet ale premyslel jsem o tom dost dlouho.. :-(((( Jinak bahna bude akorat… to by prece nebyl zadnej zavod bez poradneho bahna.. :-)))

                  0 0
                  • Spawncz  

                    No ja jel Mamuta minulej rok a zadny moc extra bahno tam nebylo je to spis sotolina a znicene asfaltky, ikdyz nejakej ten korinek se tam prekonat taky musi.

                    Celkove je to hodne rychla a sjizdna trat za kazdeho pocasi.

                    0 0
            • Sllash  

              jen tak tak

              0 0
    • dav33  

      je to až překvapivě na ty deště suché

      0 0
      • LukasX  

        super, diky za info ;o) jestli bude pocasko jako je ted, tak to bude prima

        0 0
    • Vymi  

      tak pratele nakonec jedu!!!!!!!! :-) vcera jsem to projel a je to suchy takze to bude parada… :-))) biku zdar

      0 0
      • pcejka  

        Tak priteli, ja to jedu taky (ostatne mam davno zaplaceno), ze je sucho potesi (osobne mam projeto asi 11 km trati ze stredy), ovsem nepotesila me akut. viroza od noci na me dosedajici, snad rano nebude jeste hur…

        0 0
        • Vymi  

          nemoc musi porazit chut po vitezstvi… :-) ne vcera jsem to projel na 90% cele a je to pohoda sem tam se ukaze blato ale jinak suche… brod je taky dobrej neni moc deravej takze se da dobre prebrodit… horsi je to pak s tim prudkym stoupanim po nem… dneska si jedu pro cislo a cip… :-) tedy registrace

          0 0
          • pcejka  

            Na brod jsem v ramci toho sveho projetyho useku nenarazil, tak uvidime, jinak dnes po praci jedu tez (na bajku) se registrovat…

            0 0
            • grafik  

              tak to se tam vsichni potkame :)

              0 0
              • Vymi  

                brod je smer na Lazniky jak se jede od dalnice… no tedy vsichni se tam potkame :-)

                0 0
                • dav33  

                  nebyl jsi tak cca v 17 v tršici u toho rybníka ? jo a do toho brodu jsem si včera šlápl a málem mi umrzla noha…

                  0 0
                  • Vymi  

                    clovece potkal jsem kolem pate u Lhoty koho si… takze jsem tama jel pozdeji… :-) voda je v poho…

                    0 0
                    • dav33  

                      voda jo ,ale ten stoupáček jsem z místa už pak nevyjel. jedeš dlouhou nebo krátkou ?

                      0 0
    • Vymi  

      Pratele co jste jeli opravdu jeste taky nevite jestli ty vysledky maji spocitany nebo ne???!!! :-)))) Jo stve me to organizace jak prase – libilo se mi to moc – jen me mrzi ze moc dobre nepodchytili ten konec… :-( podle vseho si ted muzu myslet ze jsem dojel neco kolem 50 mista v dlouhe…

      0 0
      • Vymi  

        to grafik: trochu to muzes klidne rozvest jsme prece na forum.. :-)))

        0 0
      • pcejka  

        Odjizdel jsem neco po paty hodine a vysledky stale nikde, nevim co se delo potom, nicmene na netu taky jeste nejsou, jel jsem dlouhou, dle poradatelu 20. flek celkove, ovsem z kolika netusim, predpokladam, ze nas na dlouhou moc nebylo, na trati jsem si v 2. kole pripadal temer sam, k organizaci se mi nechce ani ted vyjadrovat, jsem jeste zvedav na kabel. TV z Prerova, v po, st a pa miva premiery zprav vc. sportu a dava to pak na net, takze dnes v 18.30 (resp. pote na netu) uvidime mozna nakou reportaz ze zavodu…

        0 0
        • piskot  

          já jsem jel kolem 27. místa na dlouhé a potkal jsem všehovšudy dva borce a 2 pořadatele… …jinak podle ohlasů na diskuzi na stránkách závodu to vypadá, že výsledky se budou tak maximálně losovat… :)

          0 0
        • grafik  

          rano sem na tebe hvizdl- nevim esis me poznal. V cili sem te videl, ale byl's tam s nejakou kockou tak sem se nechtel vnucovat :)

          0 0
          • pcejka  

            Jestli jsem to nebyl ja grafiku, kdosi na me hvizdal, kdyz jsem se snazil prejet silnici k namesti v PR, napadlo me, ze bys to mohl byt prave ty, v cili jsem mel manzelku…Ale muze to byt taky shoda a slo o nekoho jinyho…

            0 0
          • pcejka  

            Aha, nak jsem se blbe zorientoval ve stromu, to bylo na me, tak O.K., klidne si se mel stavit, tak priste.

            0 0
            • Vymi  

              nekdo porad chtel nadmorskou vysku nevis kdo to byl… znam ho ze stredni… ale jmeno uz nevim… :-)

              0 0
              • grafik  

                vim docela presne o koho jde :) tady ten clovicek vystupuje pod nickem SPAWNCZ

                0 0
              • Spawncz  

                To jsem byl ja s tou nadmorskou vyskou, nakonec jsem ji sehnal az tesne pred startem.

                0 0
            • grafik  

              jo byl sem to ja

              0 0
      • LukasX  

        hmm uprimne ja sem to tam zabalil uz kolem pul jedne (jel sem kratkou). Doprovodny program byl nejakej mrtvej, tak jsem jel dom a radeji si sel zaplavat. Vysledky nevim, jezdim turisticky ;o) Byly tam nejake zmatky nebo co?? Prestaly fungovat chipy? A co na to rikate tak komplexne? Na trat .. me relaitvne prekvapila, ze se da kolem prerova najit i slusne cesty (krome tech polnacek ;o( a ten vitr .. brrr

        0 0
      • grafik  

        ja jel MTB detskou. Na vyhlaseni jsem cekal do 17:15 pak sem to zabalil. No vlastne jsem tam cekal jen kvuli tombole :)). Ale ta mela bejt az po vyhlaseni … nakonec nevim jak vse dopadlo. Skoda. Cil na vetrne hurce byl krok spatnym smerem. Na webu miko cycles zhruba pred pul rokem byla anketa zda-li cil nechat v cekyni nebo na kopci – cca 80% lidi hlasovalo pro cekyn, kde je navic cele zazemi zavodu. Takze tento krok poradatelu nechapu. Ale abych jen neplival, zavod to byl velmi vydareny, trat zvolena dost dobre, znaceni a obcerstvovacky pohoda. Nejvic se mi libil kratkej korenovej sjezd nekde za cekyni a brod WOW! Start z namesti a prujez prerovem byl dost efektni. Takze nebejt toho pruseru s technikou a cilem hodnotil bych 1* ale tak –2.

        0 0
        • dav33  

          Víš aspoň orientačně svůj čas, podle sebe? Kolik vám to hodilo kiláků na compu ( z náměstí nebo od brány)

          0 0
    • Vymi  

      No ja bych tez hodnotil trasu jako vydarenou… tech sjezdu bylo dosti ale i vyjezdy daly nekdy dosti zabrat… :-) Občerstvení hodnotim docela kladne… a poradatelsky no mohlo byt vice pomocniku na trati ale i tak jsem si nestezoval… :-))) mrzi me snad jen ti lidi kteri sli po trase kde byl zavod parkrat jsem musel na nekoho rvat aby mi uhl… :-( Jinak jsem byl v tabore do konce tomboly ktera byla zahajena tak ze kdo si co vybere tak si i vezme!!!!! Takze starej dedula zebral ram a sel a mladej jen batoh s tim se proste museli vsichni spokojit… takze tohle bylo velke minus a nejvetsi asi to ze jim cipy nebraly nebo tak nejak… ????

      Ja nechci rikat nic do vetru jen tak ale pokud nevi nebo nemaji vsechny casy – jsem pro aby se zavod pro BIKY opakoval…

      0 0
      • grafik  

        a v kolik ta tombola byla ? Puvodne sem si myslel, ze se bude hrat o jedno z vystavenych kol kellys /proto sem tam taky zbytecne cekal :) /

        0 0
        • Vymi  

          tombola byla v 18 hodin a rikam fakt ostuda… to se ani nemuselo losovat… proste sis vybral co si chtel…

          0 0
    • luke777  

      ahoj jak jste dojely ja tu kratkou dojel za 2h vysledky nikde start ve meste pry proto ze dostali za to 300 litru od mesta cipy uz nefungovaly od 8h rano, honit se bike po silnici na velke dlazce sem mel 45km/h proste dost silene,znamy mel konflikt ve vinarech ze mu chlap s malotrktorem zatarasil cestu a rval po nem ze je to soukrome.jinak zavod dobrej az na ten vitr a cil kdesi na kopci

      0 0
      • dav33  

        Dobrý byl ten traktor s postřikem u dálnice , jen doufám , že to nebylo moc škodlivé.......

        0 0
        • luke777  

          ne ten postrikovac byl u velkeho ujezda ten me taky dostal neboj jenom postrik proti rzi mam pocit a nejaky herbicid

          0 0
          • dav33  

            ten s tou bečkou zůstal stát u vjezdu na to pole , když jsem tam najížděl ,já to vzal vpravo a toho co jel za mnou a zkoušel to zleva jsem pak neviděl,nějak se tam zadrh.

            0 0
        • Vymi  

          jo jo traktoristi… jsem trochu tukl helmou o tu konstrukci… :-))) jinak zabava jak prase… jo a tech lahvi co jsem potkal jak jsem jel po druhe toz by bylo na obchod… :-)))

          0 0
          • dav33  

            máš recht , startoval jsem hodně vzadu (tatíci a děti) takže jsem to viděl . Taky mě překvapilo jak 90kg borci už v prvním kopečku k mamutu žrali gely a házeli to po zemi(taky se to tu probíralo)

            0 0
            • Vymi  

              jo ale nevim nevim… videl jsem toho bordelu dosti… beru kdyz zahodim slupku od bananu tak znije a zmizi ale tohle hnus… navic minule jsem Mamuta nejel a rikal jsem si bude to bezva… bezva to bylo jen ty casy…

              0 0
    • grafik  

      neco malo fotek http://www.jkzsim.cz/…P1012140.jpg az .....P5142152.jpg

      • menit posledni dvojcisli
      0 0
    • Vymi  

      tak ted jsem si cetl forum na Miku a vysledky by dneska meli byt hotove… takze bud k vecru a nebo az rano se to dozvim… konecne… :-))

      0 0
      • Vymi  

        takze pratele… :-) 21. misto a celkove 33. za 82KM Bike… kdo bude dalsi…

        0 0
        • LukasX  

          hmm me se splnily me ambice a jsem kolem pulky jak celkove, tak v kategorii ;o)) Takze spokojenost. Na kratke trati .. pohodka

          0 0
        • pcejka  

          trasa 82km – celkove 20., v kategorii „dedku“ 6.

          0 0
        • piskot  

          82km – celkove 27. – na to, ze jsem po prvnim kole vybiral epitaf, tak jsem spokojeny

          0 0
    • Vymi  

      ale vypadato ze je to nejak smyslene??? protoze kamarad Grafik tam treba neni vubec… a jel a dobre :-)

      0 0
    • Spawncz  

      Tak ja dojel 37.miste celkove na trati 43km MTB.

      Nic moc ale i tak spokojenost.

      0 0
    • grafik  

      trasa 43 km celkove: 84. flek v case 2:20:01

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.