• james11

    Tak už je to naplánováno, teď jen aby vyšlo počasí :-)

    www.vapenky.webz.cz/…_tour_07.htm

    Anketa: Pojedete?

    ano
    7x
    100%
    0 0
    • littlebiker  

      ja ja ja!

      0 0
    • marapara  

      podle počasí … uvidíme :)

      0 0
    • Medunka  

      Mozna budu u rodicu ;-) kdyz vemu bajka, tak bych se stavila

      0 0
    • james11  

      vytahuju tento propadající se trejd, tak co kdo jede???

      0 0
      • littlebiker  

        ja se hlasim znovu:)

        0 0
      • littlebiker  

        jo a este dotaz,startovne se asi plati v den zavodu?a chybiju tam informace o trase(delka,popr. mapa,nebo popis strasy)

        0 0
        • james11  

          :-) jo to se platí až na místě před závodem :-)

          nevím jak se pojede letos, ale minulý rok se jelo z Vápenek na Kamennou Boudu, Javořina, tam otočka pak kolem Dibrova pomníku na Kubíkáč a po asfaltu do Nové Lhoty a cíl na Vápenkách. V ceně je myslím tričko, nějaké jídlo + pití.

          0 0
    • Lad  

      Spočítejte mi někdo podle mapy jak je to dlouhý…já sem nějak po příchodu z práce línej nebo co=))))

      0 0
      • james11  

        délka tratě je do 30km

        0 0
        • Lucke  

          :D..tak to bude rychlovka hlavne at nejede marapara:D:D..at mozem chytit predni pozice:D

          0 0
          • james11  

            marapara sjíždí Durdu v 60km/h jak jsem včera mohl vidět, to bude adept na bednu pokud pojede :-)

            0 0
            • gerrard  

              Dyz budu u nasich tak pojedu.

              0 0
            • Lucke  

              ja taky:)…sjezdy mam rad:D..littlebiker by mohl vypravet jak sme sjizdeli po cervene:D:D..mno uvidime:)..treba bychom stihli jeste nejaky vyjezd pred tym slavnym zavodem:)..

              0 0
            • Lucke  

              tak dnes sjezd po cervene..:)..65,7km/h:)­..ale pozor jsou tam dve cervene..jedna j ta..kde se dupal karpatak..a druha je ta cesta lesem za vysilacem.)..tak na te druhe.)..na ty drsnejsi:)..

              0 0
              • Balrog  

                Jedna vede z rozcestníku u vysílače ke kamenné bůdě a druhá od rozcestníku na louce k železům na rozcestí pod javorinou, karpaťák se pokud vím nejel ani po jedné, ale vždy sjížděl po cestě

                0 0
                • Lucke  

                  ja myslim tu od kamene budy..pres tu louka..pak vjezd do lesa..:)..tu s tym drsnejsim sjezdem:)..mno a karapatak vede kousek po te co se jede po te ceste zpevnene..ne??­..aspon tedy cast..pokud se nemylim..

                  0 0
      • Balrog  

        28 km

        0 0
    • james11  

      tak kdo přibyl, kdo pojede? A prosím žádný off topic!

      0 0
    • Lucke  

      už se nam to blizi:).tak kdo pojede??

      0 0
    • maxtor  

      Tak já asi nakonec taky – tu první cenu si nenechám ujít:-))

      0 0
      • Lucke  

        nemosite jezdit…sak co.....sance na vyhru se z mensuji

        0 0
    • Pavel  

      Jel bych (letos jsem už „hore“ byl – trasou Karpaťák), bohužel jsem si ale v sobotu zrušil palec pravé ruky a nemůžu řadit ani řádit:-(.

      0 0
    • littlebiker  

      tak pomalu zpracovavam kamose co svarili toho dabla co mam v mojich bikoch,celu trasu sice nepojedu,ale na start se snad podivat dojedu,samo ze aj s dablem

      0 0
      • james11  

        s tím tandemem ať nekdo přijede! :-)

        0 0
        • littlebiker  

          tak smula,s nejvetsi pravdepodobnostu nepojedu:(jeden z jezdcu dostal zaracha:D

          0 0
          • hribik A1  

            akoze za toto? www.bike-forum.cz/…/povidky.htm?…

            0 0
            • littlebiker  

              nevim proc to tak chapete,ten dabl neni muj,ale kamaradu.ja zaracha nemam,ale jeden z jezdců ma problemy s chovanim…no proste je to blbec,pohadal se s ucitelku a jeho rodice nejznaju jiny trest nez domaci vezeni…

              0 0
              • hribik A1  

                no dobre, no len som si tipol. Misiak ma oznacil za maniaka na konspiracne teorie tak som zase jednu taku vytiahol…no ono to vzdycky celkom nevyjde. ale ked oni sa tak krasne vymyslaju… :-)

                0 0
    • chrek  

      Zaplatí mi někdo start???:DD

      0 0
      • marapara  

        Leda tak tata :)

        0 0
        • maxtor  

          Fakt nepojedeš?? Rozmysli si to!!!!

          0 0
        • Lucke  

          maroparo jedes??..ne??..to je skoda…xD......vidim bednu

          0 0
          • Balrog  

            No nevim …:-), budou tam podle mě jiní borci :-)

            0 0
            • Balrog  

              Ale uvidi se, vetsinou mě moje tipy nevychází :-)

              0 0
              • Lucke  

                to doufam..hoby zavid je hoby..zadni profici z tymu…snad..ck morava se prijima… ......takovy team:).. a at littlebiker nenadava..:D…nic­..jake davate plaste??:D

                0 0
                • littlebiker  

                  budu nadavat:Dneser lucke,doufam ze zase defektnes:Dja bych se smal.no ja to vidim na preziti,pac budu po slucaku:P

                  0 0
                • Balrog  

                  Jo, hoby zavod to je, ale vzdycky to bylo tak, ze prvnich 5 jsem po 300 metrech uz nevidel, maximalne kdyz posledni z nich sjizdel z Javoriny a ja se skrabal teprve nahoru za tema zelezama na rozcesti. Jinak si to kluci pěkně užijte, budu vám závidet, protoze tento rok jsem pryc tak nejedu.

                  0 0
    • gobike  

      No pokud bude pekne, budu mit vidlu a odvoz, tak bych jel… vypada to jako prijemna akce :)

      0 0
    • chrek  

      Takže letos asi určo nevynechám… ale ještě si to rozmyslím páč jsem nic nejel.) ale k vzhledem k tomu že na tuto pohodovou akci mám vynikající vzpomínky.) tož jdu na to.):P.. ale určo s horším umístěním:(

      0 0
      • Balrog  

        Mas prece pripravu z nedele ne?

        0 0
        • chrek  

          to nic nebylo…

          0 0
          • littlebiker  

            jak dela ramena:D

            0 0
            • chrek  

              tak sem to nemyslel…

              0 0
              • KubaBajk  

                ááá pán je suvenýr..sute­rén..kuwa..:-))no já s fullem to rozhodně kašlu,skoropat­náctikilový Trance mě zakope:-)),nebo jakou si mám vymyslet výmluvu..?

                0 0
                • chrek  

                  vymluvy jsou trepné.)) je to taková pohoda.) není to o závodění,takže dojed!!

                  0 0
                • marapara  

                  Su zvědavý, jak se mi bude jezdit na fullu, až si koupím toho i-driva 5. Váží 13,7 kg papírově. Ve skutečnosti bude mít nejspíš kolem 14ti kg.

                  0 0
                  • littlebiker  

                    hosi nevim na co si hrajete,ja sem jel svuj prvni zavod v 10,30km sem jel 3 a pul hodiny:Da co je hlavni,jel sem na authorovi trekovi za 5000,3×5 prevodu,ocelak,co me na to reknete?u me je kuba srab,bude tam spousta hobiku,ale aj tech co si chcu zazavodit,ja se priznam,pojedu zavod:P

                    0 0
                    • marapara  

                      No pokud nechce jet jen kvůli tomu, že má 15ti kilového -Trance, tak to je blbá výmluva. Já musím v sobotu natřít střechu garáže. Z toho už se bohužel nevykroutím :( Ale snad bych to mohl stihnout tak do jedné nebo dvou odp. a zajel si ještě do Chřibů na Buchlov. Kdybys měl Kubo zájem a nejel na tu Javorina Tour, tak bysme mohli dát zcuka třeba v Osvětimanech a dát to spolu. Je to nejkrásnější chřibský okruh, který jezdím. Ty sjezdy nejsou nijak záludné a líbily by se ti.

                      0 0
                      • Lucke  

                        nekdo rika , ze se mu nechce..nekdo..ze musi natirat strechu......xD…ne sran­da

                        0 0
                        • james11  

                          no buďme rádi že Mara natíral, střechu, jinak by jsme všichni co tu debatujem přijeli o místo hůř :-)

                          0 0
                • james11  

                  Kuba kurwa když už to jedu aj já…tož tys mohl take přijet

                  0 0
    • maxtor  

      Tak jak to vidíte zítra?? Já se celkem těším!!

      0 0
      • james11  

        tvůj bajk je super!

        0 0
        • maxtor  

          Díky. Bohužel to dnes na lepší umístnění naž na 17 pozici nebylo. Jelo se mi ale skvěle. Jen na začátku jsem měl krizi jak prase. Hold, v kole to není…

          0 0
          • Lucke  

            jn..ja krize na zacatku..a pak v cili..cca 4 km od cile..:D

            0 0
            • maxtor  

              Tak ty poslední 3 km byly hodně o psychice, ale vidina cíle mně hnala kupředu:-))

              0 0
              • james11  

                já měl krizi prvních 27 km a potom už to byla pohoda :-D

                0 0
    • james11  

      Letos vyšlo počasí víc než loni, přijelo 60 bajkerů, atmosféra byla suprovní, no prostě paráda!!!

      0 0
    • james11  

      kdo má fotky ať přihodí!

      0 0
    • Pavel  

      Supr akce, nakonec jsem jel palec-nepalec. Jen ten Oskar byl chvílemi dost nepříjemný (vedro vedro vedro). Těším se na příští ročník(y).

      0 0
      • james11  

        kolikátý si přijel??

        0 0
        • Lucke  

          super zavod:)..ale tipuju ze by ho mohli pristi rok prodluzit…dalsi rok čipove..:D:D..a za chvilu z toho bude pohar..xD..

          0 0
          • maxtor  

            Tywole, ty už jsi doma?? Myslel jsem, že někdy v tuto dobu budeš u Kamenné boudy:-)))

            0 0
            • Lucke  

              :D..ja sem byl doma cca za dvacet minut:D:D..ne tak 45 minut..fakt chvilicku..pac se chytil druhy dech..a vecer du esce na ziletku:D

              0 0
              • maxtor  

                Blázne:-))

                0 0
                • Lucke  

                  mno jaksi se mne chce..ale tak toto byl aspon takovy oddechovy zavod..je mne zle..z tech pitomych jontaku atd..ale jinak..huraaa..na ziletku..:)

                  0 0
        • Pavel  

          Zavěrečným spurtem, kde jsem supl tušímže čtyři kousky (dotáhl jsem skupinku dvou, kteří chtěli „dát“ ty další dva „před“, tak jsem s nimi chvíli jel, pak se jsem je táhl, abychom je jako dojeli, nejže ti dva odpadli; a když už jsem v tom byl, tak jsem dal i „tamty“ dva), jsem se dostal do první poloviny (což byl můj cíl). Na to, že jsem na bajkovi najel „už“ 200 km (předtím jsem na tom nikdy neseděl), jezdím na kole třetím rokem (nejprve jsem musel sundat těch skoro 25 kg nadváhy) a trvalo cca 7 km, než mne „zacvaklo“ koleno, tak jsem se sebou spokojen. Jen mne štve, že jsem se nedostal na 25. místo, abych taky „něco dostau“:-) (za 28. místo už nic krom výborného klobásku a pivka nedávali). Příští rok se třeste, pajtášové! :-D Myslím tamty kolem 20. místa…

          0 0
          • maxtor  

            Vůbec nevím, kdo jsi, ale tvou hozenou rukavici zdvíhám:-))

            0 0
            • Pavel  

              já taky nevím, ale je to asi docela jedno:-); a ty jsi dojel kolikátý? Jestli si v té ohrozené skupině anebo (neohrozený) chrtič… :-D

              0 0
              • Pavel  

                ha, už to vím. číslo 17…

                0 0
                • james11  

                  trochu bonz :-D 28. místo by měl být Konečný Pavel, čas 1:18:39 :-)

                  0 0
                  • Pavel  

                    To jsi vyčetl kde? Už jsou výsledky na webu? No, aspoň konečně vím svůj přesný čas…

                    0 0
                    • james11  

                      stačilo počkat na tištěné výsledky, mám je tu vedle mne na stole, na webu se určitě taky objeví aj s fotkama, stačí to sledovat na www.vapenky.webz.cz

                      0 0
                      • Pavel  

                        No, mezitím už mi to „taky“ cvaklo… (ty tištěné výsledky)

                        0 0
    • maxtor  

      Tak kdyby to někoho zajímalo, tak tady je záznam trati z Polaru. Takovou křivku TF jsem ještě neměl – asi si to vytisknu a nechám zarámovat:-)))

      0 0
      • Pavel  

        Já nic takového raději nevozím, abych nevěděl, kolikrát jsem dostal cestou infarkt… :-) Ale je to hezký obrázek…

        0 0
        • Pavel  

          To je obrys kterých hor?

          0 0
          • maxtor  

            Ta špička by měla bát Javořina, nebo kde jsme to vlastně jeli:-))

            0 0
            • Pavel  

              To není tepovka? Aha, tak to jsem si nějak poplétl čáry… :-)

              0 0
              • maxtor  

                Topovka je ten červený cigcak na vrchu…

                0 0
                • Pavel  

                  máš tam rezervy – ve sjezdech si spadl až na 150 tepů… :-)

                  0 0
                  • maxtor  

                    To bude asi tím, že jsem při sjezdech málo šlapal. Půjdu do sebe:-))

                    0 0
                    • james11  

                      pěkný graf, ale su z něho jelen

                      0 0
                      • maxtor  

                        Červená linka (nahoře): TF Modrá: rychlost Zelená: Frekvence šlapání A ta pozvolná nahoru a dolů je nadmořská výška.

                        0 0
            • Pavel  

              Jinak – já vím, že to je Javořina (tož přece ten kopec znám:-)). To byl jen takový pokus o vtip…

              0 0
      • Lucke  

        jedes drasala??..a potom si to zaramuj:D

        0 0
        • maxtor  

          To si budu muset ještě hoodně dobře promyslet… Zatím mi stačí tohle:-))

          0 0
          • Lucke  

            hecnbi se:D..drasal sice patri mezi nejtezsi zavody u nas..ale ta krtaka trat snad ne..sice to bude chrtarna..ale nepojede se tak rychle:)…jenak ta druha trasa…120km.....pro sebevrahy,,

            0 0
    • littlebiker  

      lidi postupem casu zjistuju,ze je to akce jak blazen,opravdu nemuzu najit mouchu,jenom trat by mohla byt trosku delsi.opravdu hodnotim velmi kladne,hlavne lidi tam,sice me zarazila reakce masera michalka,ale asi ho to chudaka sebralo:Dbyl z tadyka nekdo na lestine?moravsky bikemaraton?doposut to byla podle me nej akce za rok,dnes muzu zict ze su 2 nej akce za rok:)diky moc vsem,dnesek sem si opravdu uzil dokonale

      0 0
      • maxtor  

        Jak píšeš. Mně to vyhovovalo na 100%. Hlavně to není masovka, kde je 500 lidí. To se mi líbilo nejvíc.

        0 0
        • littlebiker  

          presne,vsichni sme tam byli skoro jak rodina a taky pulku lidi sem tam znal

          0 0
          • KubaBajk  

            dobrý den,můžu vám odpřísáhnout,že důvod ten,že můj Trance je těžký určitě nebyl ten,že jsem nejel,ale ten,že jsem chlastal na narozeninách do tří do rána a probudil jsem se o půl třetí..věřte mě,že je mi ještě teď poměrně blivno.Spali jsme v Ostrohu u tchánů,kteří nám hlídali malou.Vypil sem toho dost,mám dost oken.

            0 0
            • littlebiker  

              no tim se ani nechlub:D

              0 0
              • KubaBajk  

                já jen,že nejsu srab,ale ožralý:-))-to je neco jiného.Když tady čtu vaše reakce,muselo to byt super..

                0 0
                • marapara  

                  Hej, nedáš se mnou zitra Lopeník na pohodu? Jedu 8.40 vlakem do Bojkovic, ve Veselí je vlak kolem deváté.

                  0 0
          • marapara  

            Docela závidím chlopaci. Já jsem se v době startu potil na střeše garáže a natíral :(. Ale jestli bude příště hezky, tak pojedu. Odpoledne jsem dal Buchlov, necelých 67 km, vyjížděl jsem až 13.15 a doma jsem byl kolem páté. Zitra se chystám na Velký Lopeník … se těšim na ten fičák dolů :)

            0 0
            • maxtor  

              *****, aj bych jel, ale aspoň jeden den v týdnu se chci prospat. Po dnešku jsem úplně vyřízený – už se mi nestalo být přes půl hodiny nad 90% TF. Ten nádherný sjezdík z Lopeníku dolů mi chybí:-)) Už se mi od té doby, co sme jej jeli naposledy, ani jednou neprotočil přední plášť:-)) To je jak kdybych vůbec nejezdíl, že Maro??:-))

              0 0
              • marapara  

                No vidíš, o důvod víc :). Já jsem jej letos už na konci dubna dal. Dole v potoku jsme trefil nějaký větší šutr a prorazil zadní kolo. Pěší si tam udělali z kamenů lávku a já ze zatáčky už nestačil udělat kličku.

                0 0
                • maxtor  

                  Kdybych tě neznal, tak bych si myslel, žes z toho kopce jel jak prase:-))

                  0 0
                  • marapara  

                    No já jsem ten brodík profrčel po zadním kole :)

                    0 0
                    • maxtor  

                      Brzdíš po předním a jezdíš rychle po zadním – až se konečně naučíš jezdit po obou kolech současně, tak z tebe možná vyroste dobrý biker:-))))

                      0 0
                • Lucke  

                  a ja jsem to ze spod vychazel na lopenik pesky …esik teda myslite na rozhlednu po zelene..:D..mel jsem s bikem hoodne problemu:D

                  0 0
              • marapara  

                Mluvils s Petrem Hynčicou na závodech?

                0 0
                • maxtor  

                  Jo, z Peťou jsme chvíli mluvili. Je to ďábel – jet 50km z domu na Vápenky na biku, z přehledem to vyhrát, dostat nového bika – Kellys, takže podle jeho gusta:-)) a jet domů (to už teda autem). Klobouk dolů před ním.

                  0 0
                  • marapara  

                    Těch 50 km je dobrých na rozjetí. Po rovině, jen tak točit nohama …

                    0 0
                    • maxtor  

                      Jo, jenomže dnes to bylo proti větru a z Hodonína to máš přes 200 výškových. To zpět jsem se vezl, že jsem skoro nemusel šlapat. Mezi Velkou a Loukou jsem jel permanentně 5Otkou.

                      0 0
              • littlebiker  

                ja sem mel 91% za ANP O:)

                0 0
                • maxtor  

                  Člověče, vždyť ty už musíš být oficiálně po smrti:-))

                  0 0
                  • littlebiker  

                    :Dno doleha to na me az ted,je u nas svagrova s brachu a uz hodinu jim vysilam tajne znaky o tom ze se me chce spat

                    0 0
              • marapara  

                Tak dneska to nemělo chybu :). 105 km, 1800 m převýšení. Dopoledne mi teda 15 km foukal hodně silný protivítr, jsem málem rodil ježky při tom stoupání na Mikulčák :), ale jak jsem sjel z Lopeníku, tam jsem se otočil a foukal už většinou z boku nebo do zad. To bylo super. Ještě jsem dal Javořinu a pak po hřebeni na Durdu, z Durdy 68 km/h :), přes Lučinu, kde jsem potkal Kubu na bajku ;) a jel s ním do Strážnice a domů.

                0 0
                • KubaBajk  

                  a Mara závodil v obci s autama:-)),předjel myslím 3 za sebou v 70tikilometrové rychlosti..jeden spolujezdec ve Felicii se ho pak zeptal,esli si nechce s nima dát závod,to už Mara odmítl…nechtěl je ztrapnit:-).Maro,si gentleman!

                  0 0
                • maxtor  

                  Vypadá to na pěknou vyjížďku. Já jsem dnes pauzíroval…

                  0 0
                  • littlebiker  

                    ja taky,jenom sem rozebral ty vrzajici kliky,a jaks vubec odjel ty?ja sem toho mel plne kecky…

                    0 0
                    • maxtor  

                      Jak jsem to měl naplánované. Po trase Karpatského jsem se nějakým záhadným způsobem dostal do Velké (záhadným proto, že jsem pořát jel rovně, a kdyz mi připadalo, že ta cesta vede někam do pr.. a i vzhledem k tomu, že už jsem dlouho nepotkal žádnou značku, strhl jsem to po takové polňačce dolů a vyjel jsem přesně tam, kde jsem potřeboval). Z Velké jsem pokračoval do Louky, odbočil jsem na Lipov a přes takovou šotolinovku jsem dojel do Blatnice u nádraží. A pak už jsem pokračoval podél trati a vyjel jsem nakonec v Milokošti. Pak už to byl kousek. Včera jsem byl v pohodě a večer jsem chtěl nakonec ještě vyjet. Dnes to na mě ale dopadlo… Mimochodem jedu dnes odpoledne u nás kolem hospody a koho nevidím na zahrádce – celá bikerská elita z Veselí!!!

                      0 0
                      • KubaBajk  

                        škoda,že veselané nedávají na bf vědět,odkud startují každou neděli..říkali přece,že jednou z Veselí a podruhé zas třeba z Velké,aby se prostřídali v dojíždění s veličanama.Mít na každou neděli program výjezdu,aniž bych musel jet sám by se mně líbilo.

                        0 0
                        • maxtor  

                          No tuto neděli zrovna startovali jako obvykle z Veselí a příští týden taky.

                          0 0
    • james11  

      výsledky zde: www.vapenky.webz.cz/…y_tour07.htm

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.