• amito

    Přihlásil jsem se na Javor 1456, zatím žádné info,ví někdo z Klatov a okolí něco bližšího? díky za info

    0 0
    • excite  

      Co bližšího bys chtěl vědět? Prezentace v patek vecer v hotelu Rual, startuje se rano v parku, kopec je to velkej, na vrchol se bezi, konci se u Rualu, startovny je osm stovek, kategorie jsou podle pohlavi dvojice (M, Z, S) a souctu veku (do 70, nad 70). Jidlo se vyda v patek, obcerstvovacky zadny.. Tohle jsi asi vsechno vedel, kdyz jsi se prihlasil..

      0 0
      • Dallavera  

        No já také jedu , myslím že alespon přibližná trasa by mohla být a kontrola přihlášených jako na KŠ 07,organizátoři jsou to dobří tak uvidíme !

        0 0
    • excite  

      Tak kdo všechno se na Javor chystáte?

      0 0
    • McBlacky  

      zvažuju to, pokud nepojedu do Písku

      0 0
    • civetta  

      Tak sakra dozvime se jaky to bylo??? 8-)))

      0 0
      • Dallavera  

        ..byla to rasovina ale příjemná , foto má Mandák z Klatov na svých stránkách a něco napsali kluci z Plzně viz :www.skkaznejov.wz.cz

        0 0
        • civetta  

          Diky a respect! Ja chtel puvodne taky jet, ale partakovi se moc nechtelo + nezvladli jsme to logisticky s presunem deti ze severu na jih, takze zvitezila varianta rodinnej bajk. A ve vysledkovce vidim samy neznamy jmena a porad jsem cekal kdy nekdo neco napise, no a uz jsem to nevydrzel 8-)))

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.