• littlebiker

    takze kdo jede?jenom musim dat jedno kriterium, pojede se na pohodu,takze chrty jako maruparu neberem,jenom kdyby byl hodny a neurcoval tempo:)moc jistych lidi zatim neni,predbezne su to ja,chrek,profik,ja­gos,mirek,kuba,ri­sa,doufam ze se prida cimbalek s milanem,zaam vymenuje okna,ale v nedelu by jel,pokud by se pridal kubabajk,tak si semnu moze klidne vyridit ucty,jenom potrebuju vedek kdy by se dal sraz ve veseli a ve velke

    Anketa: kdy?

    0x
    0%
    8x
    89%
    0 0
    • Lucke  

      spunte..v sobotu jsou zavody ve zline..ale esik to bude mozne vykaslu se na chrti zavody se ctyrma okruhama..a mohli bychom vyrazit!..ptz chci videt tve nevyrizene ucty s kubabjkem..a vsichni co bydli cca v okruhu 50 km od Veseli by meli jet..!

      0 0
      • littlebiker  

        ale tebe nikdo nezval:Dpojed radsi s nama,ale jak se to dozvi mira,tak nepojede tuplem a kuba to same,protoze to co rekne mirek je pro kubu svate…

        0 0
    • maxtor  

      Nejsem zvaný, takže na vás s… Vaše chyba:-)))

      0 0
    • Majkl 11  

      Sakra já bych jel, ale na stará kolena jsem se dal studovat a zrovna tento víkend máme nabušený školou :-( Jindy!!!

      0 0
      • KubaBajk  

        aby ještě bylo nějaké jindy…počasí se má zkazit už na poměrně dlouhou dobu.

        0 0
      • Lucke  

        vis ted se ucim ZSV totalni kravina(pisu tahak)…mimo jine si chci rypnut do vsech pravniku..pac my co chceme byt Mudraci(zubari) aj..a mame radi biosu,chemiu…ne­navidime ZSV a tak si napis..tahak…pokud je to mozne:D:D..a nijak to neovlivni tvuj zivot…coz asi pochybuju…:D..a pod v sopbotu na bika..

        0 0
    • james11  

      aj bych se přidal ale jedině v nedělu, v sobotu zkusím toto: www.obeclouka.cz/default.asp?… však přijeďte taky je to pěkná trasa :-)

      0 0
      • KubaBajk  

        to by mohla být sranda :-)

        0 0
        • james11  

          jo vypadá to na srandu, ale minulý rok se mi to zdálo náročnější než Karpaťák :-) ale je to takové komorní, nečekejte nějakou velkou účast :-)

          0 0
          • Lucke  

            pocky..a vlezne atd?..vyhlasovani vitezu?..co tam vse je?:D

            0 0
          • KubaBajk  

            nevím proč,ale zalíbilo se mi to…jestli bude počasí,tak snad i přijedu..a ta menší účast mně bude naprosto vyhovovat.

            0 0
            • Lucke  

              ja bych radsi do toho zlina..:)..jenze tam ta konkurence…o je­e..Dt swiss..elem..at­d..:D..toto zni docela pekne :)

              0 0
              • KubaBajk  

                jsi chrt,tak se neboj a rovnej se se sebou rovnými…a ne s námi turisty:-)

                0 0
                • Lucke  

                  :D..jenze tam jsou profici to je ten rozdil!..a tento rok uz mam plne zuby zavodu s profikama:D

                  0 0
                  • KubaBajk  

                    a tak radši budeš jednooký mezi slepými??..ne,sran­da,klidně dojeď,tvou Meridu si rád prohlédnu..

                    0 0
                    • Lucke  

                      napodobne s Giantem:)..ja valim do uceni..mam toho jeste moc..:(…tak dobropu..zitra to tu ozije a naplanuje se cesta…vyjezd na javorinu necham na vas…kdyz se jede smer od veseli..ale…sjez­dy.jsou moje zalezitost!:)

                      0 0
            • james11  

              Minulý rok nás jelo asi 20 :-) takže opravdu komorní záležitost, vyhrál Rumíšek Jan z Louky. Minulý rok jel aj Brablc z Veselí co má cyklo shop na Bartolomějáku, na to kolik mu je, jelo mu to dobře. Zakončení bylo v hospůdce naproti kostela kde bylo aj vyhlášení, pak guláš /ten jsem platili se ze svého/ mě se ta akce líbila.

              p.s. na fotce nejsou všichni :-)

              0 0
              • zum  

                To jako jela aj Šárka ? Tak to čumím :-))

                0 0
                • james11  

                  nevim která to je ale asi jo když si ju poznal :-)

                  0 0
                  • zum  

                    Třetí z leva.S tím hrdým výrazem ve tváři :-)))))))))

                    0 0
            • james11  

              ještě jedna fotka krátce po startu :-)

              0 0
      • Lucke  

        a nebo :) www.zlinskakola.cz/ o to muvazuju i ja:)..mno jinak hlasuju pro nedeli!v sobotu zavodim

        0 0
      • maxtor  

        Kdo teda zítra jedete do té Louky?? Já jo. Už jste to někdy jeli? Viděl jsem tam na fotce Balroga a pár jiných povědomých xichtů:-)

        0 0
        • Lucke  

          ja mam ted po kalbe..napochlo mi oko..nevim proc..ale myslim ze stihni jeste do louky dojet..ale sel jsem spat ve 4 takze…nevim:(

          0 0
          • maxtor  

            To je nezodpovědné – chlastat ktyž je sezóna:-) Já jsem se právě probudil. Ještě musím připravit kolo a jedu!!

            0 0
            • KubaBajk  

              taky jedu…sraz je ve třičtvrtě na dvanáct U Křížku…neni kam spěchat..

              0 0
              • Lucke  

                hosi ale ja su v prdeli!..a su nasrany!..pres noc mi napuchlo oko..no pres noc..dosel sem ve 3 domu..a ted jsem byl na rychle..diagno­za.....brat antibiotika!.­....nejenom to ze nemuzu do louky,do zlina na zadne zavody!..ale esik nepoijedu zitra tak si du hodit maslu..!..do spi ******!…ja mam vic stesti jak je mozne..a navic mame s kamosem rozlucku dojedou super kapely!..a ja neuzu ani pit..nic!..an­tibiotika..a oko napuchle tak ze vypadam jak trotl co se neumi bit..i kdyz jsem se nebil..aaaaaaaaaa!

                0 0
                • maxtor  

                  Upřímnou soustrast. Mně v pondělí píchla vosa do víčka a taky jsem měl oko jak balón. Ale už to odpuchlo, takže můžu i mezi lidi aniž by si o mě ostatní mysleli, že mám Downův syndrom:-))

                  0 0
                  • Lucke  

                    jn..ja dnes jdu na akcu..a pujdu tam s mojima BBVckama......a lidi zanevrou nad downovym syndromem..ale budou si o mne myslet ze su magor:D

                    0 0
                • hribik A1  

                  pije a bije sa…a potom si ani nepamata, co pil, ani kde sa bil :DDDD

                  0 0
    • chrek  

      Ty vole já nevím esi dám javořinu… víš jak dlouho jsem nejel a eště ted ta nemocnica?

      0 0
      • Lucke  

        tomasu ty srabe..jede aj jerry tak to da kazdy!

        0 0
        • KubaBajk  

          heheeheee :-))

          0 0
          • chrek  

            omg ted se na Vás všecky jerry vysere… tos podělal

            0 0
        • chrek  

          stejně Ti jerry za tři roky nakope prdel;) uvidíš to Ty budeš starý fousatý dědek… nemluvě o Tvojí staré:D a jerry bude mladý svěží hoch.) a esi se Ti nelíbí.) dáme závod o malou javořinu;)

          0 0
          • Lucke  

            :Dsak ja to rikam furt..esik bude jezdit jerry s nama..tak nam tu nakpope vsem prdel…aj maraparovi:D..alůe dokad ma mliko na brada..tak ho musime znicit..:Dviuz ty kerky co mu dluzi kubabajk..

            0 0
          • Lucke  

            zavod..malou javorinu..:D…wow!­..jinak..:)…ja pojedu jen v nizkych tepoch..pac budu po nejakych tech sobotnich zavodech:)

            0 0
        • Lucke  

          jerry to osbne to je jen na vyhecovani..to­masa:D..jinak uz si man pridej do kontakt listu:D:Dkdyz mna vcera vymyzal…:D:D:-*

          0 0
          • chrek  

            a jéje.) tady sa mazalo.) jerry Ty hovado.) DELETE se používá na ěnco jiného;)

            0 0
            • littlebiker  

              ale on neni delete,on je ignore:Dlesti ma neco opravdu duleziteho,napise sms a tedka si to posral 2× tolik:)jo a maxtore a jamesu sorrac,na vas sem uplne zapomnel,pojed­te taky

              0 0
    • Mofo  

      Tak já se hlásím taky, v sobotu sice nemožu, ale něděle by možná šla, pokud bude pěkně…

      0 0
      • littlebiker  

        tebe sem tu vzivote nevidel,jasne ze te berem,vypada to ze se pojede v nedelu

        0 0
      • chrek  

        jedu aj za dešta;) doufám že mě v tom lucke nenecháte;) nasadíme drapáky a hurá na mega sjezd.) někteří si ale pořád pletou z kopečka do kopečka… že jerry?? :DD

        0 0
        • littlebiker  

          nechapu:Dja taky jedu za kazdeho pocasi,su nadrzeny na kolo ze bych rval prehazovacky

          0 0
          • zum  

            Pokud by se jelo v neděli,tak jsem chtěl i s Gabkou jet.Ovšem pokud míníte trhat řetězy ,tak si to asi rozmyslíme.Nerad bych skončil na na intenzivce :-))

            0 0
            • KubaBajk  

              neboj,já se rozhodně budu držet mezi posledními.. :-),fakt..

              0 0
              • zum  

                Tak to se budeš držet přede mnou :-))

                0 0
                • littlebiker  

                  pojed

                  0 0
                  • zum  

                    Pokud nebudu dělat vinobraní ,tak jedem.

                    0 0
                    • Gabka  

                      Já vůbec nevím, co tady řešíte !!! Poslední jsem já !!! :-))) Vsaďte se ..... :-)))

                      0 0
                      • littlebiker  

                        takze jedes?:)

                        0 0
                        • Gabka  

                          No jestli mě moc neupracují na vinobraní a pak následně neopijí ve sklípku a budu ráno aspoň trochu schopná vůbec otevřít oči a vyhnat opici z těla, tak samozřejmě, jsem tam :-)))

                          0 0
                          • littlebiker  

                            super,jenom je skoda,ze kamoska nemuze:(rikala ze by jela rada,ale ona je holt devce kutlurni…

                            0 0
                            • chrek  

                              hmmm , njn do divadla se svojím… a to mi písala do nemocnice hned jak budeš moct jedem na kolo.) kecy kecy starý není kámoš.)

                              0 0
                            • Gabka  

                              Co může být kulturnějšího, než se v krásný(doufám) nedělní den sedřít s pár šílencema na kole ??? :-)))

                              0 0
                              • chrek  

                                mno to říkám každé holce;) ale moc se na to nemají.)

                                0 0
                                • Gabka  

                                  Asi jim to vysvětluješ špatně. Musíš na to takticky, aby se z malé vyjížďky stala velká, ale aby jsi za to TY nemohl:-)) Musíš dělat jako že bloudíš a že nevíš kde jste a pak máš ze slíbených dvaceti kilometru pro holčinu hned 60–80km, ty budeš spokojený že jsi se projel a ona pak bude taky, že to dokázala a že ujela takovou štreku.

                                  0 0
                                  • marapara  

                                    Já myslím, že to není zas tak moc dobrá rada … to bude asi poslední vyjížďka, kterou s ním pojede :).

                                    Já bych to viděl na pohodičku na fullu. Pěkně se pohoupat v terénu, po trati karpaťáku. Na Javořině se uvidí kudy dál.

                                    0 0
                                    • Gabka  

                                      No dobře, nechám se od vás a od svého přítele překvapit, co vymyslíte, už teď nespím, bojím, bojím ..... :-)))

                                      0 0
                          • Lucke  

                            na to kasli.. u nas se taky…poziva alkohol..pac se loucime s kamosem co odjizdi do anglie…a ja pojedu i se zavrenyma kukadlam:D

                            0 0
      • KubaBajk  

        tak žebysme se Mofo nakonec potkali?:-)

        0 0
    • Zaam  

      LZdarte lidi, já su největší lama z Velké!!! A protože všude mosí byt nejaká brzda tak jedu též! pokud sa pojede v nedělu…cus

      0 0
      • chrek  

        Hehe tak když jedou samé lamy.) tak možu aj já:D

        0 0
        • littlebiker  

          :Dno je pravda ze tady bude velke vykonnostni rozpeti,aspon budu met cas fotit,jo a chreku tebe chcu videt,chutnes se marypary a nepustis se ho:D

          0 0
    • littlebiker  

      lidi ja du spat,majte sa,zatim cauko a lucek ja do strani nejedu,dko se ma kua tahat zpatky pres ten kopec?

      0 0
      • chrek  

        já chcu.) chcu to vidět… idkyž červená bude tak fajn když tam nebudou lidi

        0 0
        • Lucke  

          cervena je nuda!..tak ti to reknu..o proti zelene..

          0 0
          • Pavel  

            Po červené jsem to nejel, „jen“ té po zelené… Taková už trochu testovací cesta odolnosti kola i jezdce (teda alespoň pro mne). No jo, dobř, přiznávám se, dal jsem tam jeden kotoul přes řídítka:-). Ale kámoš, co jel se mnou, ho dal jako první! :-)) Za mokra bych to dolů ale sjíždět nechtěl… Docela bych na Javořinu jel, ale asi nebudu mít hlídání dítěte:-(. Docela bych se s vámi viděl, z mnohými jsem se viděl na Javoria Tour… Jinak, pokud vůbec, tak v neděli…

            0 0
    • Lucke  

      kolisa to tady.)..a malo lidi..honem vsichni piste kd o jedete..a daaale…kde je ten sraz?..ja jsem z Nivnice..cestu na javorinu mam moc kratkou..mno tak pojedu asi za tomem do velke..a nebo prijedu vlakem do vnorov…za jerrym..a kde a kdy
      se vsichi najdou?

      0 0
      • littlebiker  

        no ja bych dal odjezd cca v 9 ze vnorov\veseli,ale uz nevim jak dluho trva cesta do velke…cca 1,5h?

        0 0
        • Mofo  

          Já to mám do Veselí cca 13 km (Domanín), takže jet pak z Veselí na Javořinu mně nepřipadá jako moc dobrý nápad, je to určitě 25 km po silnici pod kopec, to je docela nuda najet tam a zpátky 50 km po silnici… Dal bych odjezd z Velké, to by bylo rozumnější, aspoň pro mě stopro.

          0 0
      • marapara  

        Ja asi pojedu také, podle počasí. Ale pojedu vlakem do Velké, budu tam kolem půl desáté. Takže klidně v 10.00 sraz třeba u stadecu, kde startuje Karpaťák. Pojedu asi na fullu, tak bych uvítal spíše terén. Kldině i po trati maratonu a zpátky možem po zelené do Strání na držkovou polévku a rohlík do hospy :). Zpátky proti trati karpaťáku, když se jelo ještě do Strání, ke Kamenné búdě a přes Vápenky do Velké. Asi pojedu zpátky ža do Kyjova, ještě záleží na tom, ja by foukalo.

        0 0
        • littlebiker  

          kama ze strani?

          0 0
          • marapara  

            Z Květné dozadu kolem sklárny, asi 3–4 km po horší silnici a pak po kamenité a šotolině ke kamenné búdě. Je to furt do kopce. Ke kamenné búdě to može byt tak 8 km z Květné. Dřív tam zajížděl karpaťák, ale poslední ročník už tam nejel.

            0 0
            • Lucke  

              pocky myslis kolem te nadrze co tam maji?..a jede se to kousek nad stranim?

              0 0
              • marapara  

                No, kolem té nádrže jsem nemyslel. Spíš jak maraton přijížděl do Strání, tak se hned v první uličce odbočilo doleva a cesta vedla po loukách a polích nad Stráním. Tak tou cestou jet proti. Dá se k ní přijet asi po půl km od sklárny, vede tam aj cyklostezka.

                0 0
        • Lucke  

          huraaaaaaaaa!maro konecne nazor!..joooo­oooooooooooo.­.po zelene do strani!

          0 0
          • maxtor  

            Ani jsem se nemusel dívat, koho to tak mohlo napadnout…

            0 0
        • chrek  

          jo ejdu s Tebů vlakem

          0 0
          • Lucke  

            taky jedu vlakem:)..pojedu s vama..asik do veseli ze?..a potom prec

            0 0
        • KubaBajk  

          zrn vlak bude nejrozumnější,před­pokládám,že je to tentýž,kterým jsme jeli tehdá na jaře…když bude počasí.pojedu.. plán mám hotov…sobota loucký Rygol,neděla výjezd BF Javořina…pojedu v klídku,doufám,že na sebe budeme čekat :-)

          0 0
          • KubaBajk  

            ten vlak…sorr

            0 0
          • marapara  

            Jo, je to tentýž, co jsme jeli na jaře. Něco po deváté jede z Veselí do Velké. Rygol nejedu, pač máme v sobotu vinobraní, ale v nedělu bych měl mít volno.

            0 0
      • maxtor  

        Taky to vidím podle počasí. Taky bych přijel do Velké vlakem. Navrhoval bych jet po trase Karpaťáku. Z Javořiny bych ale určitě jel po červené a domů.

        0 0
        • Mofo  

          Tak s tím docela souhlasím, dal bych sraz ve Velké a jak píšeš, dál po trase Karpaťáku…

          0 0
          • maxtor  

            Psals, že jsi z Domanína. Jak pojedeš. Po vlastní ose až do Velké – to bys jel asi přes Ostroh, ne? Já nevím. Sám bych nejel, tak asi do Veselí na kole a stejným vlakem jako Mara do Velké.

            0 0
            • Mofo  

              Nejdřív mě napadlo hodit kolo do auta a jet do Velké, ale asi to udělám jako Marapara, pojedu na kole do Bzenca a odtud vlakem do Velké (teda pokud pojedu).

              0 0
              • maxtor  

                No jo, ale to máš 2 přestupy tzn. 3 vlaky. Takže by sis musel koupit celodenní jízdenku pro kolo za 50 Kč. Takhle z Veselí dáš 26. Já myslím ekonomicky – to mám pak jedno pivo grátis:-) Jak chceš. Taky to vidím pochopitelně podle počasí. Láká mě v sobotu ta akce v Louce…

                0 0
                • Mofo  

                  Ta sobota by nebyla špatná, ale bohužel su ve škole :-( Ten vlak ještě promyslím.

                  0 0
        • littlebiker  

          no ja bych chtel jet uz z domu,ale pokud by se jelo az do strani,jel bych vlakem do velke

          0 0
          • maxtor  

            Já do Strání nein!! Ta cesta do kopce až na rozcestí ke kamenné bůdě mě fakt neláká… A po zelené dolů taky ne. Ještě mám v živé paměti, jak jsem to tam kypřil rypákem…

            0 0
            • littlebiker  

              :Dno jak je ta cesta nahoru tak nevim o co de,takze su zatim v klidu,ale kdyz to pocasi bude pokracovat,tak do strani asi taky ee,dal bych si cervenu,naposled sem ju jel s luckem za desta a nebylo to spatne ani nahoru:)ze lucke,aj si nas borec nahore fotil,nebudu to hrotit,necham se prekvapit

              0 0
            • Lucke  

              doktore neblbni..ska je to kusek..to je tak ..20–30 minut slapani ..ani ne..je to pohoda!..

              0 0
              • maxtor  

                NJ, ale to bych se musel nejdřím ve zdraví dostat dolů a to asi tak jednoduché nebude. Bude tam mokro jak prase. Než cestu mi to totiž po té zelené víc připomíná koryto potoka… To, *****, ani omylem!!!

                0 0
                • Lucke  

                  koryto jo!..ale kdyz clovek nevi kama jet!..za posledni mesic sem tama jel 3krat!…a musis jet podela toho koryta po te male ceste..a ne v koryte:) vade mecum:D

                  0 0
                  • maxtor  

                    Dovol?? Já jsem v tom korytě nejel – já jsem právě do toho koryta spadl!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!

                    0 0
                    • Lucke  

                      ja kdyz tam jezdim tak tam mam vyhlidnutou kaluz..u te zatavim..a chladim kotuce..mno a de od nich para..ze jerry?…xD..tak neboj ted je to tam dobry:)..nebudes padat,skakt v korytech tad..a dojedem ..tuk tuk..na dravo zdravi:)..

                      0 0
                    • Lucke  

                      nic valim se ucit chemiu..zdar…a odvahu !!

                      0 0
    • raceman  

      kua hned bych jel taky, bej to blíže a nejet valašskou 50 :-)

      0 0
    • littlebiker  

      neee,toto forum upadnut nemoze,je nas tu kotel,tak se snazte,napiste kdo vsechno jede do strani a kdo ne

      0 0
    • Mofo  

      Já navrhuju sraz ve Velké cca v deset dopoledne a na místě by se domluvilo, kam se pojede, máme na to přece celý den… :-)

      0 0
      • marapara  

        OK, tak v deset u stadecu ve Velké, ja?

        0 0
        • Mofo  

          pokud vyjde počasí, tak može byt…

          0 0
        • Mofo  

          vypadá to, že jedu, měli bysme se potkat ve Bzenci, budu tam přisedat, už si tímto vlakem jel, resp. jak je to s přepravou kol v tom spěšňáku?

          0 0
    • littlebiker  

      tak lidi kdo jede na 100%ja uz to mam schvalene aj od rodicu,jelikoz se bracha stehuje,myslel sem ze budu namiotat vic,no a co kdybysme ten sraz posunuly o cca 30 minut?nam totiz dojede vlak do velke cca 9 32,tos presne v 9:33 nastup pred hristem u te kulate blbosti,proste tam jak minule a ne ze james zase zaspi:)

      0 0
    • Lucke  

      mno tak zitra..teda jako jedu..mno nasi budou protest..ale 8:14 mne jjede vlak do veseli..s vama se tam najdu..a pojedu.. tea s vama..do velke..esi kje to ten samy vlak tak tam budem 9:33 OK?

      0 0
    • Mofo  

      Tak teď závazně, kdo jede?

      0 0
    • maxtor  

      Tak jsem právě dorazil. Co vy?? Žádné ztráty na životech nebo sebevědomí? Pošlete mi, prosím, někdo ty fotky. Díkes!

      0 0
      • chrek  

        jo vše ok.) jen sorry že jste na mě museli všecí čekat:) příště Vám všem nakopu pr…le.)až se dám trochu do cajchu:p

        0 0
      • Lucke  

        nehoraznym zpusobem sem si rozbil hubu:D..ohnul poatku..rztrhnul retaz?:D

        0 0
        • littlebiker  

          rikejme radsi vytunil retez,2 rychlos­pojky na retezu nema jen tak nekdo:)

          0 0
        • chrek  

          ale co meleš.) to bylo takové žuchnutí do peřin.) jsi to trénoval na večer:D

          0 0
          • maxtor  

            Sakra chlapi popište mi někdo, jak sebou flákl. Chci se trochu pobavit:-))

            Jsem to ale sviňe, že??

            0 0
            • littlebiker  

              mas jezdit s nama,bylo to paradni,dosels o nejlepsi

              0 0
              • maxtor  

                Já jsem byl rád, že jsem nějak silou vůle dorazil domů. Udělalo mi to nakonec 82 km a ještě o něco víc jsem měl v sobotu…

                0 0
        • maxtor  

          Tak teď už to kolo tuplem asi někde opřeš o kontejner nebo počkáš na železnou neděli, ne:-)??

          0 0
        • maxtor  

          Jak se ti to vlastně podařilo? Zase sis spletl zákop s kaluží:-)???

          0 0
    • littlebiker  

      chrek slape malu javorinu:)

      0 0
    • Mofo  

      dneska sem si to fakt užil, nádherná vyjížďka, rozhodně su pro repete…

      0 0
      • chrek  

        jn… ale terén byl dnes super… ani by nevadilo kdyby tam eště trochu sprchlo… :p

        0 0
    • littlebiker  

      jenom nekdo napiste kama sme jeli,pac ja sem vubec nezvladal sledovat,venoval sem secku silu do slapani a na vnimani nezbyl cas

      0 0
    • james11  

      chlapé kdo jste jeli Rygol a jak se vám to líbilo? Kolik vás bylo? Já to tu nahodil a pak sám nejel, řeším teď auto :-/ tak snad jindy…

      0 0
      • maxtor  

        Bylo to supr. Jen hned v začátku jsem měl defekt, takže jsem frajersky sesedl, vypustil zbytek vzduchu v kole, našrouboval na ventilek tmel ve spreji (mám bezdušáky), foukl to tam, nasadil bombičku CO2, za minutu bylo vše v pohodě… Následně jsem asi po 5ti km zjistil, že díra se nezalepila… Takže jsem takhe co chvíli dofukoval, dokud mi vydržely bombičky a tak tak jsem dojel do cíle…

        Jinak supr akce, Sešlo se nás kolem 15ti. Počasí supr, terén taky. Příští rok jedu zase!!

        0 0
        • chrek  

          Ty dva sjezdíky dnes byli nejlepší co jsem v životě jel, jen víc sil by to chtělo.) abych si to užil;)

          0 0
          • maxtor  

            Já jsem domů dojel už jen silou vůle. Po včerejším zápřahu rchu nějak došly síly… Hodím sem záznam z Polaru…

            0 0
            • chrek  

              Hehe kdybych sem hodil dnešní záznam tepů všecí by se asi vyvrátili…njn měsíc se válet je poznat:D

              0 0
            • marapara  

              No á já jsem se teprve od Strání pěkně rozjel, tak že se mi dobře jelo i do kopců. A ještě byly 2 celkemy vydatné. Jinak dneska to bylo very good. Sjezd po zelené do Strání byla mňamkaaaaaa, sem si celkem užil fulla. A taky singlíky po zelené do Bojkovic neměly chybu.

              0 0
          • maxtor  

            Tady to je:

            Profil trati je ta tmavší kulisa. Jinak modrá čára je rychlost, zelená kadence a červená tepovka.

            0 0
          • marapara  

            V tom případě doporučuji sjezd po zelené z Vel. Lopeníku. To je ještě lepší, než po zelené po Strání. Ne o moc, ale má ještě trochu navrch, dle mého soudu.

            0 0
        • james11  

          2 Maxtor: a ještě otázka, kdo letos Rygol vyhrál?

          0 0
    • zum  

      Omlouváme se ,že jsme s Gabkou nepřijeli,ale v sobotu jsem na vinobraní urval šajtrpáku na autě (ta Felina taky nic nevydrží :-)) A tak jsme nebyli mobilní.Snad někdy příště.

      0 0
      • marapara  

        Výmluvy … ;) Dá se jet vlakem z Petrova do Velké. Zpátky jsme jeli vlakem také, z Bojkovic :)

        0 0
        • Gabka  

          No jo s toho se vymluvil! Ale pak mě tahal ještě s jeho kámošem (bláznem) po jiných kopcích (nějaká Kobyla a jiné šílenosti) v dálce mi ukázali Javořinu (další šílenost) a pak jsem jim v lese při sjezdu spadla a tak toho raději nechali a nechali mě žít. Děkuji jim za to ! Raději příště vezmu kolo do svého auta a pojedu s váma a ho nechám doma! :-)))

          0 0
          • Lucke  

            mno..u nas nikdo nepadal......­..........:D:D…a trhnul sem retaz…a ohnul patku..ale vubec to nebylo kdyz sem spadnul po zelene do strani..tam kde sem rikal maxtorovi..ze neni mozne spadnut:D

            0 0
            • maxtor  

              Já jsem ti to říkal – ten úsek je prokletý. Já mám odtud 2 zářezy na rámu… Už máš kolo opravené nebo´s to zrovna hodil do šrotu:-)??

              0 0
              • Lucke  

                :D:D dole v pracovne spinave jak svina!..patka ohla..dve rychlospojky na retazu!:D…o je­eee..ale neva..ve ctvrtek jedu do prahy tak s kupim novu patku..tjo a ten predstavec…chcu s tebu neco poeresit..nemam tvoje ICQ..mas?:)..das?:)…me 340–149–049

                0 0
          • marapara  

            To je slovo chlapa …(řečnický obrat) ;). Docela jsme pojezdili pěkné kopce. Výjezd na Javořinu po zelené a červené z Filipova je docela náročný, velké převýšení. Ale není to jen do kopce, jsou tam i sjezdíky. Nicméně, určitě náročnější, než Kobyla. Zdolat Javořinu z Velké nám trvalo skoro 2 hodiny, místy bylo bláto, ale celkem v pohodě to bylo. Pak parádní sjezd po zelené do Strání. Hlavně vrch – singlík je fakt fantazie. Člověk si připadá jako v pralese. I když Javořina prales je. Mohutné buky, polomy, kmeny, kořeny, přepady přes strom. No maximální užívačka. Pak rychlejší sjezd a konec asi kilometr technický. Bohužel lesáci tam tahají dřevo, tak jsou tam celkem hluboké koleje a semtam strom přes cestu. Ale dá se to. Je to hezké na techniku. Ze Strání po silnici na Březovou, pak krásné serpentýny do Březové, po silnici na Lopeník, Troják a Rasovou. No a pak krásný vesměs sjezd po zelené do Bojkovic. Je tam několik moc hezkých úseků, singlík, krásně kličkuje mezi stromy, semtam vjede na louku, kde je krásný výhled. Akorát poslední půlkilometr – sjezd k silnici u zámku Světlov je rozjetý od lesáků. No a pak parádní singlík po zelené od zámku k nádraží je jako třešnička na dortíčku :) Celkem najeto cca 60 km a nastoupáno necelých 1400 metrů výškových.

            0 0
            • chrek  

              krásnější okruh snad ani u nás není :D:p

              0 0
            • littlebiker  

              maro zapomnel sem ti podekovat, opravdu to ve me nechalo hluboky zazitek,v zivote sem nejel lepsi singl.kdyz budes ochony na me cekat,jezdil bych s tebu castejc

              0 0
              • KubaBajk  

                to fakt byla taková paráda??Ty voe,neserte mě!!.. :-)

                0 0
                • marapara  

                  jj, fakt Kubo

                  0 0
                  • KubaBajk  

                    ty voe!!!! :-(

                    0 0
                    • marapara  

                      Zitra mám dovču, jedu ráno s kamošem, který je na tom asi tak jak já co se týče kondice. Jedem Mikulčák, Lopeník, Březová, Javořina, Velká, Lučina, Kyjov. To si dáme, je to tak 120 km a 2 km převýšení. Ale sjezd z Lopeňáku je bohovský. Beru fulla, abych si to řádně užil :)

                      0 0
                      • chrek  

                        jo zitra jedu leda tak na lučinu odpoledne.) třeba sa potkáme:D

                        0 0
                      • littlebiker  

                        mohli bysme dat scuka na lucine ne?maro znas sjezd z travicne do radejova?

                        0 0
                        • marapara  

                          Tak ten jsem nejel. Jel jsem po červené na Tvarožku. No na Lučině bysme měli byt počítám kolem půl čtvrté. Ale ještě uvidíme, jestli pojedeme až do Kyjova. Jestl ise odpoledne otočí vítr na západní, tak z Velké jedem vlakem. 50 km proti větru šlapat na fullu ee

                          0 0
                          • littlebiker  

                            pul 4 by sme meli stihnut,takze 1530 u hospy?±15 minut,dej me prosim cislo,pak bysme jeste mohli vyjet bud na zerotin,nebo misto travicne sumarnik,tam je delsi sjezd do knezduba,ale nevim jak vypada,tam sem si zlomil zapesti pred 2 rokama:)

                            0 0
        • KubaBajk  

          i já se omlouvám,že jsem nejel…je fakt,že s chrtama se moc na pohodu jet nedá,ale určitě to bylo super..

          0 0
          • maxtor  

            Jací chrti? Já jsem tam žádného neviděl…

            0 0
            • KubaBajk  

              já taky ne..protože jsem tam nebyl:-))..ne,to není o tom,že jste nebo nejste chrti,to já bych měl víc jezdit :-((…když fakt není KDY!!!

              0 0
    • james11  

      pár fotek z Rygolu a povídání zde: www.obeclouka.cz/default.asp?… :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.