• LuckyRider

    zdravim mam nvovu silnici a mam tam 12cm predstavec? je to na moji vysku dlouhe? citim se trosku natazeny. nemam vymenit za 10cm predstavec?

    0 0
    • Veet  

      Tak jestli se cítíš moc natažený, tak dej určitě kratší představec.

      0 0
    • kubad  

      dej si takový jaký ti bude vyhovovat !

      0 0
    • Pedro RB  

      Přibližně by jsi měl při držení řidítek nahoře (jako na biku) mít v jejich zákrytu přední nábu. Jestli ji vidíš za řidítky, tak máš představec dlouhej..

      0 0
      • Shadow.1  

        Už jsem tu četl, že tohle není zcela dobrá technika, jak délku představce určit :-)

        0 0
        • mr.antik  

          u mě to teda nefunguje vůbec na žádným kole

          0 0
          • Shadow.1  

            ani u mě… možná to fungovalo u někoho, ale obecně bych to netvrdil… nejlepší je sehnat někoho, kdo má 2 představce různé délky, vyzkoušet, s každým týden pojezdit a pak už odhadneš, co by ti vyhovovalo…

            0 0
        • maajkee  

          U mě to třeba funguje, přesně takhle mně to vyhovuje. Ale každej člověk je jinej.

          0 0
    • michals1  

      Proporcionálně by délka představce měla odpovídat přibližně velikosti rámu. Na 185cm to úplně malý rám zřejmě nebude.

      Položil bych si tedy otázku, zda zvolená délka rámu je odpovídající. Zkontroloval také „reach“ rámu, neboť rozdílný úhel sedlové trubky udělá hodně.

      0 0
      • Shadow.1  

        já mám třeba rám 21", je to hraniční, 19" by bylo zase hraniční na druhé straně… tak jsem to vyřešil kratším představcem o 3cm, měl jsem 12 a teď 9 a vypadá, že ta 9 bude úplně dostačující…

        0 0
        • LuckyRider  

          velikost ramu mam 620mm a sedlovku vytahlou asi 10cm.

          0 0
          • maajkee  

            Bajka máš 19ku a silnici 62ku? To mi příjde docela velkej rozptyl.

            0 0
            • LuckyRider  

              xc je 21

              silnice byvaji vetsi… jinak nevim jak s tim predstavcem…ale asi 10cm by to vyresilo nekdo mi musi rict jaky ma byt spravny posed na silnici, na xc to ma byt ze je uhel rukou vuci telu 90 stupnu. je tomu u silnice jinak?

              0 0
              • maajkee  

                Aha v profilu máš napsaný 19.

                Představec je především o pocitu při jízdě, né o číslech a poučkách.

                0 0
                • Shadow.1  

                  tak tak, jak říkám, vyzkoušet… prodat, vyzkoušet… nechat… podle toho jak se ti pojede

                  0 0
    • winter78  

      A cítiš nejaké bolesti napr. v chrbáte alebo v krčnej chrbtici, prípadne v rukách ?? Po zosadnutí z biku sa môžeš normálne vystrieť alebo naopak prikrčenie ti robí problém ?? Ak nie, tak by to malo byť OK ;-) . Mne úplne vyhovuje natiahnutý posed (síce na inom type bicykla) .

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.