• martin_bakov

    Ahoj,

    tak jak slavite velikonoce ? Vyrazil sem bilancovat s partou spoluzaku na pomlazku ke byvalym spoluzackam z gymplu a i pres velky pocty panaku je nad cim se zamyslet… Tridni kraska si vzala ****** a stihla se i rozvest :) , druha neplanovane otehotnela, treti co byla nenapadna je porad neuveritelne sympaticka… Myslim ze vypravit se na vylet s pomlazkou do zhruba patnacti rodin v jednom dnu da cloveku docela nahdled a prehled o tom co je v zivote dulezite a co neni.

    A jaka u Vas :) ?

    Anketa: Velikonoce :

    24x
    57%
    6x
    14%
    10x
    24%
    0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • TommyS  

      Velikonoce neslavím,nemám je rád :)

      0 0
    • Marskatin  

      na

      0 0
    • smith22  

      Co to jsou Velikonoce?Je to k něčemu dobrý?

      0 0
      • martin_bakov  

        Nevim, proste takovej zvyk, v Praze se to nedovedu predstavit ale na takove vesnici kde se lidi znaji me nepripada divny chodit za kolednika k lidem co znam …

        0 0
    • vsn  

      fakt uzasny … rano jsem vstal po osmi, objel rodinu a pak jel vic jak 50 kilometru za bejvalou pritelkyni kterou porad miluju a ktery jsem rekl pred mesicem ze s ni nebudu vubec komunikovat dva mesice – ze to jednou vydrzim – ze ji moc chci zpet … takze jsem se na ni tesil, jel jsem k nim na chatu – jsem tam pet minut a ona ze se musi oblict, ze jde s Vaskem ven … tak rikam hm, ok, za 10 minut je z5 jenom ji zmlati (to je jeji bejvalej) jenze ono to trvalo 40 minut a pak prisla a hned jeli domu … takze jsem se tam jak debil sral 45 minut aby me pak nechala u nich cekat a pak si prisla sbalit ze jedou domu … – a vubec ji to nebylo blby

      chjo :( tak jsem aspon jel na kolo na chvilku ale je zima takze jenom 10km

      kolik vubec zvladne horsky kolo rychlost aby se nerozpadlo? – na kolech neni napsanej zadnej rychlosti stupen jako je u aut .. … mam Auhroda Moduse … – zvladne aspon 80kmh?

      0 0
      • nox159  

        smeju se prvnimu i druhemu odstavci promin :D

        ale k te rychlosti na kole – kolo zvladne většinou tolik kolik zvladneš ty ;-)

        0 0
      • martin_bakov  

        Ej tak to skoda, aspon ze byly k velikonoce dobry k tomu ze ted vis ze se na ni muzes vykaslat.

        0 0
        • vsn  

          o to se snazim uz vic jak pul roku :( proste to nejde …

          sem i takovej blbec ze jsem setril abych ji k vanocum koupil notas (kterej se mi pak snazila omlatit o hlavu ale nastesti uz se mi ho nesnazi vracet) – nicmene krome toho ze se mnou pak celej leden nemluvila mi to stejne nijak nepomohlo (coz jsem ani moc nechtel) … chjo :(

          ale tohle sem nepatri takze nic …

          0 0
          • bluma  

            Zkus vyrážet klín klínem, téměř doslova :-)

            0 0
          • martin_bakov  

            Si delas prdel ? Nejhorsi sou plany nadeje, pekne si dej par tydnu tvrdsi treninky na kole abys zapomnel :) a pak hura na nejakou spolecenskou akci seznamit se… kolo x hodin tydne je pekna vec ,ale nic se nema prehanet, sme mlady a musime to vyuzit ze :D ?

            0 0
            • M_ishak  

              sem četl „sme mlady a musime HO vyuzit ze“, až napodruhé sem to přečetl správně, ale i tak se dá říct, že máš pravdu…

              0 0
          • Honza729  

            Jsi vul, promin. Ale to je normalni.

            Musis docilit stavu, kdy bude situace otocena: Ty budes doma a ona za tebou poleze. Jenze s timhle tvym pristupem toho nikdy nedosahnes…

            0 0
          • jojina20  

            Na jednu stranu tě chápu, ale jsi magor..

            0 0
          • hade234  

            seš frajer, najdeš si lepší…

            0 0
          • maajkee  

            dokud ji budeš vídat, tak to bude na hovno, radím rychle se na ní vyser, co jako čekáš? že řekne, tak teda jo, když tak dolejzáš tak spolu teda budeme chodit? blbost, přece bys nechtěl aby se tebou začla chodit ze soucitu…

            0 0
          • jIrI___  

            Jaký si to uděláš, takový to máš…

            0 0
      • Chiron  

        Jak to neni z kauflandu za tři litry, tak bych se nebál. 80 je v pohodě.

        Jinak Velikonoce posledních pár let více méně neslavím a akorát mi lezou na nervy. Třeba letos mě tatik vzbudil před 7 ráno, ať vezmu jalovec a jdu na ženské v baráku. Tak sem se napůl v komatu vyhrabal z postele, odbyl si tuhle povinnost s tím, že pujdu ještě spát. Jenže jasně, neteř se chtěla pomstít, tak prý že spát nesmím a brala mi peřinu. A když už konečně dala pokoj, tak už sem dostal hlad a nezabral, tak sem teda vstal, kafe byla nutnost nebo bych asi usnul ve stoje. Po známých už nějak nechodím. Letos sem měl v plánu ráno někde vyjet na biku, jenže tu furt chčije, takže nic. A abych vyjezdil to co sem dneska sežral, tak si budu muset dát aspoň nějakou stovku…

        0 0
        • martin_bakov  

          Hm, ja kdyz prijedu domu tak strasne zeru, radsi si beru kolo do prahy nez jezdit doma ‚v prirode‘ a pak sezrat vsechno na co pridu :D

          0 0
      • xshreck  

        Si blááázen :-D se na ní vyser ne? Kdyby se na mě tak vysrala… tak by mě v životě nenapadlo jí koupit ještě NB …

        Nedávno jsem jel z kopce 75 :-) na půjčeném kole a z trošku delšího kopečka jsem jednou vyždímal 85 … ale to byl jako fakt mazec. Hlavně ti borci co sjem je předjel tak dole čuměli a nehcápali :D:D btw bez brýlý tj dobře na hovno :P

        0 0
    • l-e-t-o  

      Studijní velikonoce jsem měl letos. udělal jsem si výpočty v programu TEPLO a AREA na projekt a teď se jdu vrhnout na silniční stavby. podélňák a výškový profil silnice. Abych měl zítra co konzultovat.

      0 0
    • HROOLI  

      Velikonoce nesnáším. Od pěti do deseti let jsem po velikonocích vždycky zvracel :D ( snědl jsem všechny sladkosti z výslušky) , a pak navíc hned další den začíná opět ,,normální" život, takže ikdyž ty společné návštěvy,kde se sejde takřka celá rodina mám rád, ale prostě už mám v hlavě ten další den ve škole .. Dnes pro mě velikonoce znamenají svátek ožralců – koledníků , špatného počasí a každoročně upadajícího smyslu tohoto svátku ( prostě mě to už nebaví ) .

      0 0
      • Honza729  

        V 15 letech uz takovy pesimista ???? No nazdar…

        0 0
        • HROOLI  

          Hlavně mi vadí ,že už velikonoce ztrácejí podstatu. Kdysi to lidé brali trochu jinak, dnes jim jde jen o to, kdo se víc opije..

          0 0
          • Honza729  

            Ale prosim te, moc to prozivas…co prosim te ve svych letech pamatujes ??? Ja jsem o dvacet let starsi a s klidnym svedomim ti muzu rict, ze to je porad stejny. Proste to k tomu patri, no. A nedelej si iluze, ze v minulem a predminulem stoleti to bylo jinak. Chlastalo se vzdycky. Dnes bych rekl, ze trochu min nez driv…

            0 0
      • martin_bakov  

        Koledovat muzes chodit taky a nemusis dostavat panaky jen vysluzku, jde o to ze hodis rec, povis drby a nebudes trcet v koute. Kdyz uvidi ze nejsi ozraty tak naopak to sou ‚plus body‘ u holek pro tebe, tak to pristi rok neproser ;) A s tim jidlem je jasny ze bys nemel zrat na co prides, nejsi zvire ale clovek ze :D ?

        No a s pribuznyma to taky neprehanej, casto to byva nuda ne ?

        0 0
    • Honza729  

      Jsou fajn, protože už je jaro, tepleji, holky odkládají teplé kabáty, atd. Mám to rád, čeká nás jaro, léto, podzim – nejkrásnější období roku.

      0 0
    • kyl  

      Přežitek ale jsem rád za ten den volna,hlavně že je to vždy v pondělí na rozdíl od ostatních svátků.

      0 0
    • M_ishak  

      Kua chcu hlasovat a nejde to…

      Kromě „neslavím“ patří zaškrtnout ještě „mě serou“ a „nesnáším ožralý koledníky“ a „všude bordel druhý den“ – rozházené vajíška a šavle na chodníkách a „poslouchání debilních keců lidí v okolí, kdo se víc ožral“. Navíc mě rok od roku čímdál víc sere ta pakáž křesťanská se svýma kecama a snahou poučovat, co stádo ovcí může a co ne a že budu moct šukat jen při snaze zplodit dítě a že si nemám dávat kondom, když chci šukat někoho koho neznám a oni nakonec sami vše poruší a ošukají 12tileté děcko (určitě bez kondomu). A na TV H@vna opět zpráva dne, s natočenýma kokotama co se válí poo zemi a třešínka na závěr, jak ožralý ***** se svým děckem jel do sousední vsi někoho vyšlehat a benga ho načapali, že není schopný ani vylézt z auta.

      Prostě svět se v prdel obrací a sere mě to.

      0 0
      • nox159  

        nox159

        0 0
      • HROOLI  

        HROOLI

        0 0
      • hawrda  

        velikonoce na biku-Sázava

        0 0
      • Honza729  

        Proc jste všichni takoví pesouši ???? No tak se pár volů ožere, no…tak si jich nevšímej a užívej si toho co je před náma, ne ? Budeme jezdit až do zimy, chápeš ? :-) A ty tu řešíš ožralý vesničany…

        0 0
        • nox159  

          jj ber to pozitivne když pujdeš ven des chodit v grckách, vajcách a střepech, super už se na to těším :D ještě že prší aspon to splachne :D

          0 0
          • nox159  
            • když pujdeš ven budeš
            0 0
          • Honza729  

            No ja nevim, Velikonoce na vesnici jsem krome letoska a lonska travil vzdycky a to co pises tam tedy nebylo. Chlastalo se, blilo se, delal se binec, ale ze bych kvuli tomu nemohl chodit ven ???? Neprehanej…

            0 0
        • martin_bakov  

          Presne tak, nenecham si kazit den od nekolika chlapku co si musi pripit na kuraz nez zazvoni u nejake baby… :D

          Zalezi na kazdym jak ty velikonoce pojme a rozhodne bych je nezatracoval protoze se par lidi opije a dela ostudu… i kdyz to teda obcas vesely neni.

          0 0
          • Honza729  

            No konečně někdo s mozkem v hlavě…:)

            0 0
          • M_ishak  

            staří dědci jsou mi šumák, nešťastný jsem z děcek, co jím ani neraší fousy, že se nemužou udržet na nohách…

            0 0
            • Honza729  

              Nešťastnej nebuď z nich, ale z jejich rodičů, co na ně kašlali a kašlou…

              0 0
              • nox159  

                treba maji pohled na vec takový jako ty – je to tradice vzdycky to tak bylo, co je na tom spatneho ;-) :D

                0 0
                • Honza729  

                  No pockej, ja nikde nepsal, ze je tradice, aby byly deti ozraly. Bohuzel prekrucujes napsane.

                  0 0
                  • nox159  

                    polozim ti otazku muže byt „vul“ i 13ti lety kluk ? ja bych rek že jo ;-) potom No tak se pár volů ožere, no…tak si jich nevšímej a užívej si toho co je před náma, ne

                    a potom

                    A nedelej si iluze, ze v minulem a predminulem stoleti to bylo jinak. Chlastalo se vzdycky. Dnes bych rekl, ze trochu min nez driv…

                    da to to tak vylozit, ze to bylo předtím tak jak dneska a dneska je všude plno malych decech ožralých a zkouřených takze… :D

                    0 0
                    • Honza729  

                      Hele, moc dobre vis co jsem psal. Jestli se v tom chces rochnit, tak prosim, ale muj nazor nezmenis.

                      0 0
                    • martin_bakov  

                      Kluci ja si tady pestuju diskuzni vlakno a strizlivim a vy me tady zas zacnete s takovyma recma ‚to prekucujes‘, ‚treba maji pohled na vec takový jako ty‘ … tak si podejte pekne ruce a klid jo ?

                      0 0
                      • nox159  

                        nepodám si s ním ruce ma vulgární obrázek v profilu ;-)

                        pokud tohle toleruje tak mu asi ani nevadi ze ti mali pijou a kouří :D

                        0 0
                    • Honza z H  

                      jestli nejsi nakonec větší moralista jak ti křesťani …

                      0 0
                      • nox159  

                        at si pijou jak chcou ale at me tím neobtěžujou…

                        o to mi tady jde ;-)

                        jinak ale nejsem zastancem toho aby mel 13 maly fracek v ruce flasku a v druhe cigaretu.

                        0 0
      • Dalas  

        Vítej v realitě Mišáku!! :D

        0 0
      • M_ishak  

        Pánové, teď si to čtu znovu a omlouvám se jak adminovi tak všem co to čtou za porušení desatera. Neměl jsem psat sprostě, teď z toho mám blbé pocity. Udělal sem chybu, že v návalu vztreku sem to tu vychrlil a nenechal sem to 5 minut uležet.

        Omlouvám se i všem, které uráží, že nemám vyplněný profil, ale měl sem jej a v návalu vzteku sem ho před cca 3 týdny smazal, kdy tu jakýdi **** chrlil 5 naprosto zcestných (chtěl sem to napsat jinak, ale už nebudu používat sprostých slov) témat. A už sem tu nechtěl chodit, ale já sem přemýšlel a uvědomil si, že krom B-F nemám nikoho, s kým bych mohl mluvit na rovinu, proto sem musel reagovat, co mám na srdci. A znovu vyplňovat cosi nemám sílu bo jsem celkově zavalený problémama a přestávám to snášet a stále častěji mi ujíždí nervy, než zdrávo – i když jsem býval flegmošem, kterému mohl tank střílet u palice a bylo mu to jedno. Ale svět se mění…

        To jen na vysvětlenou, pokud jsem někoho pobouřil. Ještě raz se omlouvám z apředchozí text… :O/

        0 0
      • pepino  

        Tož na to si to chtělo včera pustit Smysl života:)

        0 0
    • pepino  

      Zrušte Velikonoce, tělo se našlo:)

      0 0
      • martin_bakov  

        No tak to gratuluju, ja jeste nenasel. Mimochodem jaks to vlastne myslel :) ?

        0 0
      • Chiron  

        :D No ja bych je nerušil, to volno se hodí… Ale když tak přemýšlím. Proč vlastně slavím křesťanský svátek, když sem ateista? V tom případě chci slavit i další svátky, muslimské, židovské budhistické atd. No a samozřejmě aby na ně bylo volno. Bych pak byl doma skoro celý rok :-D

        0 0
        • pepino  

          Zrovna včera řešil v TV Halík, že si nekřesťani svátek nezaslouží. Má recht, já bych Velikonoce zrušil a udělal třeba svátek První jarní den, to je pro všechny:)

          0 0
        • t29  

          Mají muslimské země při muslimských svátcích oficiální placené volno? A kdybys v muslimské zemi chtěl oficiální placené volno pro slavení křesťanských svátků, dostal bys ho? :)

          0 0
    • karliner  

      Koukám, že obecní blb Honza729 je schopný se hádat i v threadu o Velikonocích :-)))

      0 0
    • Krys  

      Ten sviatok mi bol znechutený už v detstve, takže momentálne ticho tolerujem.

      Ale dávno som nebol na Slovensku v čase církevneho sviatku. To je fakt zakázaný predaj počas nich?

      0 0
      • ememem  

        tusime tri dni v roku, na stedry den, velkonocnu nedelu tusimze 1. januara(co neni cirkevny sviatok). aj ked nemam rad nijake obmedzenia s tymto by som z roznych dovodov v principe aj suhlasil. furt je to neporovnatelne s tym co je trebars v rakusku, nemecku alebo francuzsku. a mimochodm to bola iniciativa bolsevika fica a nie cirkvi aj ked samozrejme neprotestovali, kupodivu vlastne nikto.

        0 0
        • Krys  

          Aj tak mi to pripadá choré.

          To sú zavreté aj benzínky? Aj vietnamske večierky?

          0 0
          • ememem  

            ja na tom nic chore nevidim, naopak. nutne „services“ typu benzinky, nejake tie atrakcie a pod. otvorene su(neviem presne ako je to v zakone upravene), hypermarkety a vietnamske vecierky nie(o tom to cele je), ako je to s krcmami kedze do nich nechodim sa priznam ze neviem.

            kazdopadne vcera otvorene uz byt mohlo ale sam som bol dost prekvapeny ze drviva vacsina t.j. takmer 100% vcitane hypermarketov bola este stale zatvorena.

            0 0
            • Hornet  

              jj zavrete a vobec mi to nechybalo :-)

              ludia su chori z nakupovania…krcmy asi niektore boli otvorene, niektore zavrete, ked sme boli jazdit v nedelu tak boli otverene ale jedna benzinka zavreta, takze asi ako kde…

              Billa, Lidl, Tesco zavrete u nas dva dni a ok.

              0 0
            • karliner  

              Choré je na tom to, že když někdo chce makat nebo vyznává jiné náboženství případně žádné náboženství, tak mu stát pracovat zakazuje.

              0 0
              • ememem  

                to nema s nabozenstvom nic spolocne, jak vianoce tak velka noc su uz viac menej (pre drvivu vacsinu ludi) „spolocenske“ sviatky a jedna z mala prilezitosti ako moze byt rodina v klude pokope.

                skus sa oprostit od toho ze zijes (asi relativne slusne) v prahe ale niekde v 30–50 tisicivom meste kde neni zrovna robota na kazdom rohu a manzelka ti maka pri pokladni v tescu na stedry den do 19.00. pripadne musi po silvestri nastupit na 07.00 do roboty. na rodinny vylet idealne, nicht wahr ??

                skratka napriek svojmu presvedceniu (velmi blizke tomu co pise krys dole) s tymto konkretne suhlasim.

                0 0
                • karliner  

                  Vždyť píšu to samé co Krys :-)))

                  0 0
                  • ememem  

                    a kde vidis rozpor? ved aj ta odpoved platil aja pre krysa.

                    0 0
                • Krys  

                  Môj otec pracoval odjakživa na 12 hodinové zmeny vo fabrike s nepretržitou prevádzkou. Takže na štedrý deň k nám chodil Ježiško buď krátko po poludní, alebo až úplne večer, podľa toho či mal otec dennú alebo nočnú.

                  Považujem to za normálnu vec. A navyše to mal v ten deň za viac peňazí.

                  Prečo by mali byť pokladničky v Tescu zvýhodňované oproti robotníkom pracujúcim v nepretržitých prevádzkach?

                  Ako populistická kravina je to dokonalé, ale reálny význam to nemá.

                  Alebo klasika, termín projektu je koniec roku, ruším Silvestrovskú chatu, celá firma maká jak fretka do noci. Kto sa nás chudákov zastane? :))

                  0 0
            • Krys  

              Podľa mňa je chorý každý zásah štátu.

              Ale určiť podnikateľskému subjektu, kedy nesmie fungovať je ultrachoré.

              0 0
    • jIrI___  

      V neděli do kostela, v pondělí strpět pár ráno zvonících napitých koledníků, co přišli na ségru a tím pro mě Velikonoce skončily.

      0 0
    • hade234  

      pohodový… těším se na další (:D

      0 0
    • Majkrosoft  

      jako každoročně jsme s kamošema na chatě obešli kamarádky a známé a při té příležitosti trochu popili :)

      0 0
    • maajkee  

      Já už asi 6 nebo 7 let nikde nehcodil, ale včera jsem se spontánně nechal ukecat bráchou a strejdou a šel s nima, objeli jsme na kole jen tetičky, sestřičky, maminky a sousedky a celý odpoledne jsem ležel v alkoholický křeči :)

      0 0
      • martin_bakov  

        tak aspon ze nekdo si to uzil, docela me prekvapilo jak sou lidi z velikonoc napruzeny…

        0 0
    • Jituschka  

      Velikonoce jsem oslavila na české poměry asi poněkud netradičně – liturgicky s kamarády na úpatí Orlických hor. Přes den výlet, večer pobožnost (čt, pá, so), pak posezení v hospodě. Bylo to moc fajn.

      0 0
      • maajkee  

        Odkud je ta poslední fotka? To je moc hezký!

        0 0
        • Jituschka  

          Je to kousek od Králíků, za horou Matky Boží – krásný to tam teda je.

          0 0
          • maajkee  

            Tam se musím zajet podívat, jezdím k jednomu kamarádovi na chalupu do Pěčína a k jednomu na Pastaviny, to už je kousek.

            0 0
            • Jituschka  

              Šli jsme z Králík do Červené vody, přes dvě rozhledny, hezká procházka.

              0 0
      • martin_bakov  

        Jo to je docela netradicni a originalni zpusob.

        0 0
      • karliner  

        Ta prostřední fotka vypadá spíš jako hromadný chlemtání piva než liturgický obřad :-)))

        0 0
        • Honza729  

          Ty u piva nepodekujes panubohu, ze ti dal ty dary ? :-)))) Ja jo a tim mam vsechny liturgie a jine poboznosti vyreseny. Pak se jen modlim, abych se dostal v poradku domu. Takze panubohu cinim zadost. A to i bez svatku.

          0 0
        • Jituschka  

          Pivo k obědu…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.