• Tomkac

    ahoj, hledam kvalitni analogove i analogovo-digitalni hodinky co mi vydrzi zase aspon 5–6 let. Nepotrebuju vylozene sportovni, pri sportu nemam rad na ruce nic. Me predchozi hodinky byly Nixon scout a opravdu velka spokojenost. Ted bych to videl na neco od casia. Jake jsou vase zkusenosti treba g-shockama, nebo s hodinkama rady casio edifice?

    0 0
    • Tomkac  

      nepotrebuju nijak extra presny strojek. Klidne at se opozduje o nejake ty minutky tydne, jde mi hlavne o to, aby i dejme tomu po 3 letech noseni vypadaly skoro nove…

      0 0
      • zarkow  

        Pokud to má být pro aktivity ala sekání dřeva, kolo, běh a pod. šel bych určitě do g-shock – výběr dle tvého vkusu. Ověřené zahraniční eshopy např. creationwatches, skywatches…

        0 0
      • Ondra46  

        naprosto v poho,nebudou se ti zpožďovat

        vyber si se solárem a radiem a nemusíš se starat o nic

        0 0
        • Spikelet77  

          +1. Sam mam dvoje Casia Oboje solar + radiem rizene a jine uz nechci.

          0 0
    • Ondra46  

      s řadou G od Casia určo chybu neuděláš,sám vozím dvoje a spokojenost velká.mám GA100–1A1 a GW 3000M-4A

      0 0
      • Tomkac  

        takze to gumovo-umele telo hodinek nedodru? Jsou super,akorat mi na nich trochu vadi ta velikost a taky do spolecnosti k obleku se moc nehodi :-D

        0 0
        • Ondra46  

          pokud vybereš G tak doporučuju černou variantu,bílé,žluté atd se časem blbě udržují v čistotě

          napiš kolik tisíců chceš investovat ,jinak se radí vcelku blbě

          0 0
    • biker752  

      jestli bys chtěl mechanický strojek, tak bych se podíval po driver od seika. ty jsou ověřený a na mechanické hodinky vydrží neskutečně moc

      0 0
      • nooski  

        Na mechaniky vydrží hodně, ale jsou to automaty, takže jim nebudou dělat dobře žádné vibrace a nárazy. Tam jsou Géčka fakt vhodnější. Jinak z mechanik doporučím pochopitelně monstra od Seika nebo trochu decentnější SKX007, která mám akorát na pazuře :-)

        0 0
        • kOmE  

          Ja automaty od Seika nesundam z ruky a porad slapou bez problemu. Konkretne SNZG 13, jen na silikonovém reminku.

          0 0
      • Vilém  

        Podobny veci jsem cetl vsude mozne. Tak jsem zkusim automaty od Seika, konkretne neco z jejich military rady.

        Mozna jsem trefil ne nejaky patecni kousek, ale spokojen jsem nebyl a z meho pohledu nevydrzely vubec nic. Opakovane mi vyskocil vlasek setrvacky, nasledkem cehoz se rozchazely asi o hodinu denne. Vzdy nasledkem nejakych vibraci, otresu atd. Opravovano 2×, v ruznych hodinarstvich, pak jsem si ten vlasek 2× nahazoval zpet sam.

        No a pak je prestal nosit, protoze me to nebavilo.

        Treba nekde narazim na hodinare, ktery by to dokazal dlouhodobe opravit.

        0 0
    • Ondra46  

      hodně taky záleží na tom kolik chceš do nich investovat…to bude taky jedno z vodítek

      0 0
      • Kurt  

        Cetl jsi nadpis?

        0 0
        • Ondra46  

          tvl…sem se tak položil od toho,že toto jsem nějak přehlídl :-D…takže ok cenu víme

          0 0
    • corve  

      Wenger Ranger 70903W , výhoda že má safírový sklo, nedá se snadno poškrábat..

      0 0
    • Krejca  

      Určitě CASIA ,nedám na ně dopustit.

      0 0
    • Tomkac  

      ještě nějaké nápady kromě casia? Jinak ta plasto-guma na g-shockach je fakt odolná? Nějak se mi tomu nechce věřit…

      0 0
      • Smazaný účet  

        Kup ty co měl Iron man. http://aapchutiyehain.com/…an3watch.jpg

        0 0
      • Breakpain  

        Plast jsem nedodrbal, ale pouzivanim se zlomil … nicmene par let to trvalo, kolik, to uz se neptej, ale 3–4 to vydrzelo urcite. Po vymene pasku vse zase oka.

        0 0
      • Ondra46  

        naprosto v poho,vydrží ti několik let,já řadu G používám hlavně na bike a jiné drsnější aktivity,na další mám jiné hodinky…jen ti doporučuju opravdu černé verze,udržují se nejlépe

        0 0
    • Smazaný účet  

      jediná volba – takový, jako má Homer Simpson…

      0 0
    • rock  

      Jenom tak ze zvědavosti, na jaké aktivity to máš, že preferuješ odolný?

      Já jenom že po cca 7 letech přemýšlím o jiných hodinkách jenom proto, že starý už mne nudí. Mám víceméně obyčejný hodinky, akorát jsem trval na titanovým pouzdře a tahu kvůli váze (plasty, gumu apod na zápěstí nechci a nerez je těžká). Nesundávám je na bike, na plavání nebo sprchu, ani na to sekání dřeva. Vlastně nikdy mimo čištění. Odbíjenou nehraju :-).

      Tak žiju v krásné iluzi, že odolný jsou nutný tak možná pro vojáky anebo jako módní doplněk pro toho, komu se to líbí (což je pro mne stejně dobrej -možná lepší- argument, jako kterejkoliv jinej)…

      0 0
      • Tomkac  

        ja ty g-shocky zas tak nepotrebuju… Funkci sice urcite plni dobre, ale jsou neskutecne velke a az moc „sportovni“..

        0 0
        • Ondra46  

          tak pokud nechceš ana-digi a sportovní,vybírej z jiné řady,ale s tím rozpočtem co máš moc slušnej výběr nečekej

          0 0
    • RUSH  

      Mám tyto:

      http://www.kasa.cz/…8ver-panske/

      Mohu je určitě doporučit.

      0 0
    • kOmE  

      Ja mam doma par Timexu a prijde mi ze udelaji lepsi sluzbu za mene penez nez Casia, navic si u nich muzes i nastavit datum ve spravnem formatu.

      0 0
      • RUSH  

        Timexy jsem měl, ale kvalita G-shock je podle mě mnohem výše, takže cena odpovídá.

        0 0
        • kOmE  

          Pouzdro lepsi maji, Timex ma zase prehlednejsi displej bez tech opicaren co tam cpe Casio.

          0 0
          • Vilém  

            Prave design je to co me na Casiu odrazuje.

            0 0
            • Ondra46  

              myslím že jsou u řady G hodně povedený kousky,bohužel cenově výše než se zde poptávají

              0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce