• Kóča Popovič

    Chci si pořídit výše zmíněný tester. Kromě jeho primárních funkcí (jak cyklistických, tak tepových), které využiju, bych ho chtě používat i jako běžné hodinky. Využíváte podobný Polar stejně? Vidíte v jeho používání, tedy taky jako běžných hodinek, nějaké problémy? (Ještě jsem takový Polar neměl fyzicky v ruce, takže ani nevím, jak je přesně velký a jak by to na ruce vypadalo). Děkuji Vám za každou rozumnou reakci.

    0 0
    • goood  

      Ja ho teda jako hodinky nepouzivam, prece jen je o neco vetsi nez hodinky. Ma rozmery asi 47mm x 54mm a je asi 14mm vysoky…tak posud sam jakou mas ruku :-)

      0 0
    • Mamutt  

      Přesně jako Goood, nosím ho jen vyjímečně. Je dost vysoký a trošku zaváží. Do civilu raději obyčejné hodinky s ručičkami.

      0 0
      • lempl  

        no velky to je(vypadas jak terorista se spinacem, nebo 007 v akci:D ale pride mi lehky… no nenosim ho jako hodinky… uz jen z duvodu ze je z plastu(asi kvalitniho) ale kdyz sebou flakne(rukou ) tak by to mohlo zarvat…

        0 0
        • Mamutt  

          Zaváží X Závaží – měl jsem na mysli, že je veliký a plete se mi na ruce i při docela běžném denním životě. Jasně že je lehounký. Plast asi kvalitní, ale stejně už jsem toodřel :o)

          0 0
    • sis  

      kamos ma s210 a nosi ji i jako hodinky uz asi 2 roky a no problem (se zivotnosti). velikostne to bude asi neco podobneho. dalsi kamos ma s6×x a taky v pohode…

      0 0
    • kankrlicek  

      Mám S610 a využívám to jako hodinky, tester i budík :)

      0 0
      • Kóča Popovič  

        Ty S610 a S210 jsou zdá se o trochu menší než S725, ale jak říkám, na vlastní oči jsem to ještě neviděl. Uvidíme.

        0 0
    • Micey  

      Já mám 710i který jsou stejně velký a celkem normálně je nosim,když se na přednášce nudim aspoň si můžu vyhodnotit trénink nebo si hrát s nadmořskou vejškou:)

      0 0
    • jecnak  

      V prvotnim nadseni jsem je nosil, ale pak me to prestalo bavit, jelikoz nejak nemam rad neco na ruce a stale jsem tepak sundaval a nekde zapominal. Kazdopadne v jeho noseni nevidim problem.

      0 0
    • Kóča Popovič  

      Děkuju Vám za názory.

      0 0
    • MARIN  

      Mam ho nejaky mesic a pouzivam i jako hodinky.

      0 0
    • RomanH  

      Nemam sice Polar 725, ale SUUNTO Advizor a nosim je na ruce uz 5 let. Je sice pravda, ze to jsou velke cibule (podle rozmeru to zhruba odpovida tomu Polaru), ale nejak jsem si na ne zvykl a kdyz je na ruce nemam, mam takovy zvlastni pocit. Naopak, na bike si je beru jen vyjimecne – tep sleduji pouze na zavodech, abych nepresvihnul tempo, dale pak do neznameho terenu, kde chci zmerit prevyseni ci orientovat se v mape.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.