Jaké Freeride kolo do 15 000,-?

39 nepřečtených
  • Tristan1

    zdravím,

    mate nekdo nejakej tip na levnejsi freeridove kolo do 15 tis??? ;)

    uvazoval jsem o kole 4ever Dee spotic..co vy na to?

    DIky

    0 0
    • PatrikL  

      ja by som bral http://kupsikola.cz/…/raptor-pro/

      aj lacnejšie ho možno niekde nájdeš, vidla by sa mala dať interne nastaviť na 100/130/150mm, kompromis je tých 130mm

      0 0
    • pepino  

      nebo jetý? http://www.aukro.cz/…haro_x2.html

      0 0
    • Blackbiker  

      15000 nejsou peníze na nákup FR bajku-počkej až budeš mít víc, za 15 koupíš plečku, na které se akorát rozbiješ-můj názor.FR je drahej sport holt…

      0 0
      • Mr.Duck  

        Drahej sport to je dost, ale ty kola tady rozhodně postačej, šak já mám kolo co sem koupil za 5 a jak lítá ;) Podle mě určitě neni potřeba začínat na Santovi ;P

        0 0
        • Blackbiker  

          prostě jsem vyjádřil jen svůj názor že bajk v kompletu za 15000 kč se jednou budoucímu majiteli nemusí vyplatit pokud chce jezdit pure freeride.Ps:Santa není dogma-postavil jsem si bajk přesně na míru co potřebuju-prostě nešlo mít produkci na mou 2m postavu:-)PS2:jsou samo i lepší kola než VPFREE:-),ale pro mne zcela nevhodné:-)PS3:bavíme se o fullu za 15:-)

          0 0
          • vojtechposmourny  

            Myslím, že na full za 15 se tazatel neptal. A na začátek kolo za patnáct seženeš. Když si vzpomenu, co za ptákoviny jsem se nadělal na kole s Judy xc 97 (vnitřní nohy 28mm tuším) a rámu author vision 96, proti kterýmu jsou dnešní free kola i za 15 litrů prakticky tank…

            0 0
          • Mr.Duck  

            Mno do fulla za 15 bych asi nešel, to by člověk musel mít sakra kliku na kup aby do toho pak nenasypal dalších 15 aby to bylo ok, si myslim. Ale HT bych se do začátku nebál, sice to vyplácí, ale myslim si že je to docela dobrá škola. A časem, když je rozumná vidlice, může vyměnit jenom rám a lítat jak zjara ;)

            0 0
    • Mobidyk1  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.