Freeride pláště - jaké vozíte?

15 nepřečtených
  • Nerd

    Zdravím a pozdravuji. Za tento víkend jsem měl tři defekty. Mám pláště Maxxis Minion DH 26×2.35 a lítal jsem převážně freeride v lese. To neustálé lepení už mně ale vážně s..e!!! Co vozíte vy? A na kolik foukáte? Diky.

    0 0
    • libi  

      ja vozim Tiogy Factorky DH 24×2,3 a funim to tak na 2,5atmosfery, zadny pekla nedavam, ale myslim ze to jen tak neprorazis, propichnout dou.

      0 0
    • Radek Broz  

      Predpokladam, ze jsou to obycejny Miniony bez bocni vyztuhy – ty s vyztuhou jsou mnohem lepsi. Ale zase bych je bral spis jen na zavody ta mekka smes jde hodne rychle dolu. Jinak jezdim na Tioga Factory DH 2,3 – ty drzej slusne, defektu minimum. Vzadu jsem mel Schwalbe Space za asi 300 a i na tom se docela jezdit da, ale neda se to tolik podhustit. Foukam na ruzny hodnoty podle plastu/typu jizdy/vlastnosti terenu – a spis tak upoustim podle citu a zkusenosti „kam za to jde“, nez ze bych mel nejaky konkretni hodnoty.

      Rozhodne to chce alespon vzadu DH dusi.

      0 0
      • Nerd  

        jj jsou to ty bez boční výztuhy, ale pokaždé jsem je štochl z čela, ne z boku. Asi si to v lesejku budu muset nejdřív uhrabat :-) (aby tam nebylo jehličí :-)))

        0 0
        • Radek Broz  

          No oni jsou celkove takovy „papirovejsi“.

          0 0
          • Nerd  

            Ty s těma výztuhama jsou celkově pevnější? Máš pravdu s tou papírovitostí. Když jsem to lepil poprvé, tak jsem na to koukal jak tele. Připadalo mi to hrozně tenký.

            0 0
    • Manas  

      Tioga Factory DH 2.1, 2.3 za tri roky jeden defekt, foukam dle libosti. Jinak jsem prorazil prvni rok jezdeni a od ty doby nic. :-)

      0 0
    • goofy  

      Mam Miniony 2.35, a zatim sem prorazil jenom jednou, kvuli totalni kravine pri xc vyjizdce. Pochopitelne jsem sebou mnel nefunkcni lepeni, ale to je na delsi povidani… :o) jinak zatim prezily i vsechny hranky na schodech a sutriky na horach, ale ja jezdim hodne posrane… Jo a vzadu mam DH dusi. Prave se taky rozhoduji, co ted koupit a asi z financniho hlediska zase zustanu u Maxxisu, ale urcite pujdu aspon do 2.5, protoze ve 2.35 je realna velikost 2.1.

      0 0
    • black.horse  

      vozil sem Miniony, Mobstery i Swampthingy vše 2,5 a s výztuhama a spokojenost:-) hele, tolik defektů? nejezdil si omylem přes ostnatý dráty?:-)

      0 0
      • Nerd  

        Ostnáče nebrat! …ale byl jsem první kdo to tam po zimě vymetal. Místama tam bylo dost spadanejch wětwí a v jednom místě jsem dokonce vletěl do čerstvýho průseku… keře seřezaný těsně nad zemí …H A R A K I R I… :-)

        0 0
    • wroum  

      mam miniony bez vyztuhy. cvaknul jsem akorat pri pokusu vyjet v kudle jedny z bocnich cca 20 schodu na Stalina. V lese sem klovnul akorat vo hrebik jinak za rok a neco bez defektu.

      0 0
    • Shamick  

      point 24× 3 palce… A nádherně nedržej… (mimochodem,tej se tady asi strhne diskuze o tom,že pointový 3 palce nejsou 3 palce…) :)

      0 0
      • bolekkrutor  

        „nádherně nedržej“-mám podobnou zkušenost,o to víc mě šokovalo,že na nich lítá Čepéro(ale 2,6)a je maximálně spokojenej…

        0 0
        • Pá-dlista1  

          nj smlouvy jsou svine :) nebo taky, kdyz se to umi tak je jedno na cem, aneb v kole to neni ;)

          0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.