• Dr.Milek

  Chci si koupit ráfek na kapánek drsnější(na HT) zacházení v 24´´ , ale jaký ?! Investovat se mi moc nechce, řekněme tak do 1500Kč, možná snad i o trošku víc. Tak co mi poradíte ? Když jsem tak koukal, jaký je rozdíl mezi Mavicem D 729 disc CD a SR double trackem ? Kolik stoji SR doublewide ?? Zajimalo by me i zdali nekdo jezdi alexe DX32 nebo Planet X – B.M.F.(kde se da sehnat, kolik stoji?), jaka je spokojenost ? ..a jestli se u nas, v republice, daji sehnat zapletena kola od znacky SAS ? + potrebuji poradit i s vyberem dratu :) ..a to je pro zatím vše :o)

  • Tomcat  

   No chceš pořádnej ráfek na 24" a přitom máš limit 1500,– a koukáš po Mavicovi to je trochu proti sobě. Pokud chceš 24" za málo koukej po Alexrims DM24. Pokud chceš lehkej Mavic.

   Pokud potřebuješ něco pořádnýho (HC matroš) bude to těžký a drahý. Alex DX32 se oficiálně nedováží ale jezdí jich tady dost a je s nima spokojenost. Pkud bych chtěl něco fakt HC tak AtomLab z bikemailorder.de

  • Manas  

   Muzu rici ze staci AlexDM24 + kvalitni vyplet. Jezdim opravdu prasarny a narazil jsem ten rafek jenom diky me neskutecne idiocii. Spis zalezi jaky mas vyplet … preferuji stredne tvrdy, ale jako mira sily fakt nevim, vzdycky to reknu v shopu kde mi to delaj ;-)

  • Pá-dlista1  

   Ja se teda taky pripojim k zastancum DM24. Prezil celej letosni ČP DH HT a pritom draty praskaly. Navic si muzes koupit tri :)

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.