Hydraulické kotouče do 7000,- Kč

25 nepřečtených
  • Kolomaz

    Letos chci měnit své staré téměř nebrzdící mechaniky za slušné hydrauliky. Na jednom e-shopu mají výprodej AVID JUICY 7 2006 za slušné ceny… Jaké jsou vaše zkušenosti s těmito brzdy??Znáte něco lepšího v cennové kategorii??prosím o rady

    0 0
    • james11  

      jesné ber je!

      www.kupkolo.cz/…cove_83/Akce

      0 0
    • marapara  

      No, já o nich opět uvažuju :)

      0 0
    • TheIF  

      Brzdí dobře jen tyhle polygony mužou vibrovat proto už je Avid asi nedělá + já mám malinkou prasklinu na brzdné ploše toho 180mm :-(

      0 0
    • silnicar  

      za tu cenu je ber www.netbike.cz/select_det.php?…

      0 0
    • Lowrider  

      www.kolokram.cz/…uct_info.php?… brácha je má asi tak dva dny na kole a brzí fakt pěkně. Vepředu má 203 mm kotouč a vzadu 160 mm.

      0 0
    • Gorgov  

      taky bych ti doporučil XT. Nebo Louisy. Ty mam ja a muzu rict ze super, ale otazka jestli je sezens za ty prachy…Ja je mel za 5k5 a rozhodne bych nemenil.

      0 0
      • Bully  

        Louise jsem mel taky, jsou vynikajici. Netusim, co teda ten letosni model, myslim ten co byl do letoska aktualni. Podival jsem se jenom orientacne a vazne hodne kratce na Ebay.de a v Sofort kaufen (tj. bez aukce) se najdou v pohode pod 200 €.

        0 0
    • MlokCZ  

      Já mám svůj osobní aktuální žebříček brzd v tomto pořadí:

      • ORO
      • Louisy
      • Juicy + XT

      ORO i Louisy jsem už konečně krátce vyzkoušel (Juicy a XT jsem dlouhodobě jezdil), ale zatím to nebylo na mém kole, takže na podrobnější závěry je ještě brzdo (ale už snad během března otestuju ORO K24 pořádně i na svojem kole).

      Pokud vybereš Juicy, tak bych se vyhnul polygonům (a to oboum variantám, které se dělají). Sice problémy s polygony nemusíš mít žádný, ale proč určitě bych tu šanci na problémy nezvyšoval rovnou při nákupu.

      A jinak toho tady je o všech těch brzdách v historii mraky, o J7 obzvlášť.

      0 0
      • james11  

        polygonů bych se nebál

        0 0
        • Gorgov  

          ja jo

          0 0
          • james11  

            třeseš se a nemáš proč :-D

            0 0
            • Gorgov  

              já na to mam jinej názor, znám dost lidí, který s nima maj problémy. Víc než těch co je nemaj.

              0 0
        • MlokCZ  

          No možná kdybys ten problém už řešil a přitom si zjistil maximum informací o J7 + polygony, tak bys mluvil jinak. Stačí si pročíst pouze, co je tady na bikeforu o tom napsané a kolik lidí ten problém řešilo (už ani pak nemuší pokračovat na mtbr). Ono je pak houby platný, že to některým lidem problémy nedělá.

          0 0
          • MlokCZ  

            Kdybys pak pročítal i mtbr, tak bys narazil i na to, že v USA Avid (Sram) dokonce bezplatně měnil ty původní polygony za kulaté každému, kdo jim je poslal. Bohužel v ČR situace tak příznivá není.

            0 0
            • james11  

              polygony mám na BB7 a nemám problém

              0 0
              • cabbage  

                já mam celkově na dvou kolech(historicky 3rámy) 4 polygony a taky 0 problém… možná bude problém v kombinaci polygon s lak na navářkách…

                0 0
                • MlokCZ  

                  Buď rád, že problémy s J7 nemáš. Neofrézované plochy jsou samozřejmě faktor, který k problémům taky přispívá. Ale velké množství lidí s J7 nepomohlo prostě nic (plochy ofrézované, vyzkoušena i podložka navíc, která v dost případech pomohla), až výměna kotoučů.

                  0 0
              • MlokCZ  

                Jo, ale tady jde o J7 + jejich polygony, ne o polygony obecně.

                0 0
                • cabbage  

                  a s čim že byl(je) vlastně problém?

                  0 0
                  • MlokCZ  

                    Neodstranitelné vibrace a to až takové, že při brždění zadní brzdou se nedalo vydržet ani sedět v sedle.

                    0 0
                    • TheIF  

                      No tak mě taky vibrovali hlavně když byly nový, ale nejvíc to bylo znát na předním (203mm) takové lehké ABS :-) teď už je to lepší, ale zase jsou desky už skoro v.....

                      0 0
                • MlokCZ  

                  Ještě dodám, že problémy se občas vyskytují i na jiných brzdách, kde jsou polygony, ale není to tak časté a častěji se podaří problém odstranit.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.