hledam riditka vlastovky karbon 640-660

21 nepřečtených
  • Rubi

zdravim, chtel bych si poridit nove riditka – vlastovky, karbon, 640–660,nejlepe cerna + bile,zlate detaily (cervenou prave nechci), do oka mi hned padly truvativ noir world cup/team, ktere by mi zlatou ladily uplne dokonale a wc maji i paradni vahu a recenze, jenze uz nikde nejsou, kdyby je nekdo videl v nejakem obchode/bazaru, tak bych byl rad za echo

kdybych nesehnal ty truvativy tak moc nevim co bych tam dal, napadly me easton ec70/90, ktere maji trosku cervene, ale recenze dobre, nebo treba ritchey wcs, na druhou stranu jsem ritchey nikdy moc nemusel… taky trochu vybirat podle vahy a ty se docela tezko vyhledavaji, muzete mi pomoct vymyslet nejake navrhy a popr. dopsat vahu?

• Hnoj  

Ritchey WCS SuperLogic 660mm – 149g.

• Rubi  

nevis jaky je rozdil mezi ritchey wcs UD carbon a ritchey superlogic UD carbon? cena dela asi 300 a docela by me zajimala vaha…vice se mi prave libi wcs

• hctr  

Zkus treba tady http://www.prodejkol.cz/…eam-prohnuta

ja je mel a spokojenost, ale myslim, ze jsou 680tky.

http://www.x-bikes.cz/…

• Rubi  

to prodejkol.cz uz jsem volal a nemaji, ale to x-bikes jsem myslim jeste nezkousel, tak diky

• Kubiczech  

S tou zlatou bude těžké pochodit, vyjma právě Noirů. Dost bílé na sobě mají řídítka Pro XCR karbon – 660 mm vlajdy mají údajně 190 g, stejně široké flaty 115 g.

• hctr  

Problem nebude, treba race face next se delaj se zlatou, ale maj vyssi cenu.

• Rubi  

pro jsou desne preplacane, na ty uz jsem se dival, ale maji zajimave predstavce

• Kubiczech  

V porovnání s tím množství zlata na Noirech Team mi to přeplácané nepřijde. Kdybys vzal i sedlovku, aby té bílé bylo víc i vzadu, tak by se to na Hájbajka docela hodilo.

• Rubi  

vypadaji super, ale na zavodni xc trochu moc siroke, myslite ze by se daly seriznout?

• mirabike  

říznout půjdou určitě – mám low-riser (12,5mm) a rovné části na stranách jsou 225mm, tzn. pokud ti na grip a páčky bude stačit 165mm, tak z nich uděláš 600mm…

• Rubi  

no ja bych rezal na 660, max na 640, takze bud 3cm na kazde strane nebo 4,kolik to tak muze udelat odhadem na vaze? jestli teda vazi 205g tak jak pisou

• mirabike  

váží jak píšou… když uřízneš budou lehčí:)

• Azmir  

Tak přesně ti to těžko někdo řekne, teoreticky vydělit hmotnost délkou a dostaneš ± kolik váží 1 milimetr délkjy a pak vynásobit délkou na jakou bys říznul a dostaneš teoretickou váhu.

• ZuzicK  

Vem co se ti líbí tvarově/cenově/vá­hově a přelákni :-) Viz. moje řidítka na Šmoulince. Řídit se barvou tak taky nemám žádný, mě je přinesl před rokem ježíšek a jsem spokojená :-)

• jIrI___  

Lakování je kontraproduktivní – práce a gramy navíc. To už raději nehodící se design.

• destr  

Kámoš mi onehdá nabízel EC 70 seříznutý na 665m za myslím 13 stovek, že to není nic pro něj, tak kdybys chtěl, tak bych se ho optal jestli je ještě má.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.