• K2

    Kde se dá v Praze prohlédnout, ošahat a zakoupit Pells. Sedla, řídítka – vlaštovky, sedlovky? Jde mi o karbonový program? Nejlépe někde v centru.

    0 0
    • PietroUL  

      Docela dost Pellsu jsem viděl v Peksportu ve Vršovicích, pár kousků je taky ve Sport-S-Cyklu v Kotvě.

      0 0
    • lempl  

      tak to by me taky zajimalo v kazdym krame kdyz uz ho maj tak tam maj 2–3veci a jeste vetsinou to co nechci:-(((( nejaky zastoupeni v Praze asi neni co?

      0 0
      • pavelsacha  

        Zastoupení firmy pell's v Praze není ale mám internetový obchod a s touto firmou spolupracuji.Mám doma od nich i nejaký katalog,kde nějaké info jsou.Pavel

        0 0
        • lempl  

          mas link na ten tvuj e-shop?????? diky(jaky mas ceny?:-))

          0 0
    • Bidlo  

      Docel dost veci od Pells meli v Bikecall – na rohu Zitny a Legerky (naproti Gemu). A ceny jsou myslim stejne jako na www.pells.cz.

      0 0
    • Siddha  

      Jo a davejte si pozor na sedla Pells, mi ted zacaly klepat – uvolnily se liziny v zadnim uchyceni. Jezdim silnic, koupeno asi v cervnu 2003, jenom na letnaku, takze mozna 5000 km, zadny pady a tak. V krame mi rekli ze to na reklamacku vzit mozou, ale v pellsu je s tim poslou dop*dele, ze je to jety blabla… Teda jeste tam zkusim napsat, ale moc se mi to nelibi, sem ty pellsacky kompose chvalil a ted tohle…

      0 0
      • enjoy  

        ze je to jety???a k cemu je pak dvouleta zaruka?

        0 0
        • Siddha  

          no prave, jenze ono to na funkci(zivocichare) nema vliv, je to spis estetika… takze si tam napisu, uvidim a dam pak vedet…

          0 0
      • Siddha  

        je to to levnejsi RSL…

        0 0
      • ravo  

        Vykašli se na to, co ti říkaj v krámě a prostě na tý reklamaci trvej…

        0 0
      • DyEm  

        taky jsem je chválil a jezdil a potom jednoho dne jsem vzal letňáka do ruky za sedlo, ozvalo se cinknutí a ližina upadla (a upadla až za zámkem v ohybu, kde to nemohlo být chycený zámkem) . Skoro jsem se posral při představě upadnutí za jízdy

        0 0
        • biker007  

          no ja taky zlikvidoval titanovy lyziny u RX-ka. ale nebylo to za jizdy ale za letu pres riditka a nekolikanasobnym saltu i s kolem.. takze bych jim to ani nevycital;) aspon prezil bez ujmy zbytek sedla (+jezdec) a po „home tunning“ tam sou ly(i)ziny novy.

          0 0
        • Siddha  

          vyreklamovals to? dostal si novy?

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.