Gravel: Author Ronin SL 2021 vs Cube Nuroad Race 2021

13 nepřečtených
  • rask

Do čeho byste šli? Po vykradení začínám od nuly a chci 1 univerzální kolo.

Cyklostezky po asfalu, rozmlácené cesty, na polňačkách, občas lesní cesty.

Očekávám kompromis mezi rychlostí a pohodlím.

S ocelí námám v posledních 20 letech zkučenosti. Author prý rámy nezabezpečuje proti korozi, na druhou stranu prý stačí něčím 1× ročně někde vystříkat.

0 0
    • plysovykozisek  

Cube

0 0
    • Jáchym 1  

Cube ano.Který model?Je hustě vyprodáno.

0 0
    • rask  

Spis jsem teda cekal diskusi zelezo vs hlinik

0 0
      • Romancero  

v této cenové kategorii jsme šel do oceli- Spešla Sequoi (2020)

samozřejmě..mít peníze nazbyt, šel bych do nějakého „balisric carbonu“:-)

0 0
      • tompca  

Diskuse je zbytečná, neb ani jeden z uvedených modelů teď asi neseženeš. Za mě Ronin SL (mám verzi 2019), ten rám, když pominu design (to je individuální) je lehký, tuhý akorát, hravý (v létě mám obutí 650×48), souběžně jsem měl i Specialized Diverge 2018 a nakonec zůstal Ronin SL. Ale ta cena už je na Authora „brutální“.

0 0
        • TK75  

Jenže to vypadá že 2019 byl jedinej s tou aspoň polokarbonovou vidlicí.A máš pravdu proti normálnimu Roninovi byl lehkej.Stejně mi ale moc nesedl.

0 0
          • tompca  

Tak model 2021 má za ty prachy psanou karbonovou vidlicí, jestli má hliníkový krk se nikde nedočteme.

0 0
            • TK75  

Aha, jo to neva, mě jen přišlo že je celá duralová.Teď už na to koukám je to 2020 https://cz.author.eu/…0-ua42930502 ten má celou z duralu.Tak to je fajn jestli to na 2021 zas je.Byla by to škoda, přeci jen je to moc pěkný kolo

0 0
        • rask  

Ne tak úplně. Na stránkách Authoru máš u jednotlivých modelů seznam prodejců, kteří je mají, a v jaké velikosti. Šikovná věc. V reálu najdeš víc.

Cube měli např. na Rideko, kde jsem ho objednal.

0 0
          • tompca  

Tak modely 2020 mají ještě někde skladem, ale ty jsi se ptal na 2021, a co jsem se zběžně díval , tak vše na dotaz.

0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.